reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Justella ja mam w prawdzie cudowny komplet kaszmirowy, ale on jest 0-6msc, więc na początek będzie za duży i muszę coś dokupić. Co do szlafroka to na pewno będziesz zadowolona. :)

@Myslniczek Trzymam kciuki za wyciszenie. [emoji8] U mnie drugi dzień plamienia po wczorajszym badaniu i też czekam czy się to skończy. [emoji849] Teraz dużo odpoczywaj, żeby maluszek się tak nie śpieszył. :)

@trawuzs Zobaczymy, prawda taka że im dalej jesteśmy wszystkie w ciąży, tym bardziej są one nieprzewidywalne i potrafią Nas zaskakiwać. :)

@D1407 Kontaktowanie się z Cybexem bywa uciążliwe... Ja muszę pojechać do sklepu, gdzie zamawiałam wózek, zapytać czy wszystko jest gotowe. [emoji28]

Widzę, że mamy podobny gust - również spodziewam się Neverfulla (jako prezent za urodzenie maluszka), z tym że ja wybrałam Damiere Ebene Rose Ballerine (MM) i mi z różowym środkiem nie będzie pasować do czerwonej podszewki w Rebelliousie. [emoji85] No i z doświadczenia wiem, że w torbie dziecięcej lubią się rzeczy rozlewać, więc żal by mi było LV. [emoji175] Przez dwa lata przerobiłam dwie torby z La Millou, ale teraz nie mają żadnych fajnych wzorów...
 
reklama
@Justella dziękuję za pamięć, u nas powoli lepiej, jesteśmy już po 4 zastrzykach na płuca, lekarze odrzucili hipotrofię u małej (ufff) ponoć taka jej uroda, mała rośnie, wszystkie wyniki i przepływy są dobre, łożysko fakt ciut powiększone, ale sprawne (pani dr mówiła, ze czasami łożysko wyglada idealnie a nie funkcjonuje jak należy i na odwrót, może wyglądać fatalnie ale działa i trzyma ciąże do końca) po piątkowym porannym obchodzie była szansa na wyjście w sobotę, ale po wieczornym pani dr powiedziała, iz mam się nie nastawiać, gdyż mam skoki ciśnienia, podają tabletki no ale chyba będę musieli zwiększyć dawkę, bo ta która mam nie pomaga, aczkolwiek i tak liczę na dzisiejsze wyjście (tak po cichu) :p Wczoraj coś ktg słabo wychodziło i robili mi 3 razy prawie po 1,5 godz... i ponoć ostatnie te nocne wyszło ok, ale oczywiście już zaczynałam się stresować, ze z Mała znowu coś nie tak.. U nas narazie tyle. Z przyjemniejszych rzeczy, to narzeczony odebrał wózek i fotelik dla Małej wczoraj, ale jak to facet nie ma czasu poskładać, także zdjęcia będą po moim powrocie do domku :)

@Myslniczek Trzymaj się :*
 
@Justella dziękuję za pamięć, u nas powoli lepiej, jesteśmy już po 4 zastrzykach na płuca, lekarze odrzucili hipotrofię u małej (ufff) ponoć taka jej uroda, mała rośnie, wszystkie wyniki i przepływy są dobre, łożysko fakt ciut powiększone, ale sprawne (pani dr mówiła, ze czasami łożysko wyglada idealnie a nie funkcjonuje jak należy i na odwrót, może wyglądać fatalnie ale działa i trzyma ciąże do końca) po piątkowym porannym obchodzie była szansa na wyjście w sobotę, ale po wieczornym pani dr powiedziała, iz mam się nie nastawiać, gdyż mam skoki ciśnienia, podają tabletki no ale chyba będę musieli zwiększyć dawkę, bo ta która mam nie pomaga, aczkolwiek i tak liczę na dzisiejsze wyjście (tak po cichu) [emoji14] Wczoraj coś ktg słabo wychodziło i robili mi 3 razy prawie po 1,5 godz... i ponoć ostatnie te nocne wyszło ok, ale oczywiście już zaczynałam się stresować, ze z Mała znowu coś nie tak.. U nas narazie tyle. Z przyjemniejszych rzeczy, to narzeczony odebrał wózek i fotelik dla Małej wczoraj, ale jak to facet nie ma czasu poskładać, także zdjęcia będą po moim powrocie do domku :)

@Myslniczek Trzymaj się :*

No widzisz :* pięknie. Wiedziałam ze Melasia da sobie rade :* bedzie okruszkiem poprostu :*
Trzymaj sie tam dzielnie. Niech wszystko posprawdzaja. Zebys w domu miała spokojna glowe a nie musiała za dwa dni wracać do szpitala.

Ja nie spie cała noc. Ale jakos sie trzymam :* dzieki.
 
Si.Kat Wiec raczej dobre wiadomości. Dobrze. A w domu nagroda czeka. :) Trzymaj się tam i dbaj o Melasie! :)

Myslniczek Ty tez dasz radę, ile nieprzespanych nocy nas jeszcze w życiu czeka! Ech... :)
 
@Si.Kat to bardzo dobra wiadomość! :) Melasia będzie drobna po mamusi. To teraz tylko spokój jest Wam potrzebny. [emoji179] Oby szybko Was wypuścili, bo nie ma jak odpoczynek w swoim łóżku. [emoji5]

@Myslniczek Kochana, a Ty odpoczywaj. [emoji16] Jeszcze wiele bezsennych nocy przed Tobą. Miałaś kolejne ktg, albo czułaś jakieś skurcze?
 
@Justella dziękuję za pamięć, u nas powoli lepiej, jesteśmy już po 4 zastrzykach na płuca, lekarze odrzucili hipotrofię u małej (ufff) ponoć taka jej uroda, mała rośnie, wszystkie wyniki i przepływy są dobre, łożysko fakt ciut powiększone, ale sprawne (pani dr mówiła, ze czasami łożysko wyglada idealnie a nie funkcjonuje jak należy i na odwrót, może wyglądać fatalnie ale działa i trzyma ciąże do końca) po piątkowym porannym obchodzie była szansa na wyjście w sobotę, ale po wieczornym pani dr powiedziała, iz mam się nie nastawiać, gdyż mam skoki ciśnienia, podają tabletki no ale chyba będę musieli zwiększyć dawkę, bo ta która mam nie pomaga, aczkolwiek i tak liczę na dzisiejsze wyjście (tak po cichu) :p Wczoraj coś ktg słabo wychodziło i robili mi 3 razy prawie po 1,5 godz... i ponoć ostatnie te nocne wyszło ok, ale oczywiście już zaczynałam się stresować, ze z Mała znowu coś nie tak.. U nas narazie tyle. Z przyjemniejszych rzeczy, to narzeczony odebrał wózek i fotelik dla Małej wczoraj, ale jak to facet nie ma czasu poskładać, także zdjęcia będą po moim powrocie do domku :)

@Myslniczek Trzymaj się :*
Super wieści naprawde sie cieszę.Ja myśle , ze taka Melasi uroda, choc do porodu jeszcze ci troche zostalo..wiec jak malutka wystrzeli to kto wie ile osiagnie przy urodzeniu kg.:) To ciśnienie i wszystko wg mnie zwiazane ze stresem, szpitalem.Myślę, ze za chwile sie unormuje wszystko zobaczysz.Trzymaj sie tam, odpoczywaj dla Melasi.W domu pewnie by cie kusilo sprzatac, cos musialabys ugotowac a tak chwila tylko lezenia dla Melasi.Za chwile cie wypuszcza:)
 
@Si.Kat to bardzo dobra wiadomość! :) Melasia będzie drobna po mamusi. To teraz tylko spokój jest Wam potrzebny. [emoji179] Oby szybko Was wypuścili, bo nie ma jak odpoczynek w swoim łóżku. [emoji5]

@Myslniczek Kochana, a Ty odpoczywaj. [emoji16] Jeszcze wiele bezsennych nocy przed Tobą. Miałaś kolejne ktg, albo czułaś jakieś skurcze?
Ktg jeszcze nie miałam.
Skurcze czuje . ale nie sa bolesne
 
Leze pod ktg .
Z magnezem w kroplowce
20190601_090606.jpeg
20190601_091223.jpeg
 
reklama
Do góry