reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Daj znać po KTG jak sytuacja. Tyle dobrze, że przywieźli Ci aparat do łóżka. Ja zawsze musiałam leżeć na niewygodnej kozetce przy bloku porodowym. Dużo relaksu teraz Ci potrzeba. :)
Ja wczoraj tez bylam w innym pokoju na ktg. A dzis przy łóżku .
Nic polozna nie mowila. Ale skurcze sa..
 
Co do prania ciuszków, zaopatrzyłyście się w Lovelę czy Biały jeleń? (lub jeszcze coś innego :))
Płyn również?
A ja proszek + płyn z Loveli i rzeczy są baaaardzo milusie :) jeszcze bardziej miękkie niż nowe ;)
Polecam choć szczerze mówiąc nie mam porównania z innymi markami
 
reklama
U Nas tez Lovela,ale jeszcze jestem przed praniem :) Miałam to zrobić w tym tyg, ale chyba się nie uda. My zostajemy w szpitalu niestety, moje ciśnienie skacze, raz 150 a raz 110, także musza je unormować, bo takie skoki są niezdrowe dla dzieciątka, zwiększyli częstotliwość ktg z 2 na 3. Także leżymy, odpoczywamy i obserwujemy conajmniej do poniedziałku.
 
Do góry