reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej dziewczyny, mi tez waga ruszyła w górę i to porządnie... także to chyba naturalne w II trymestrze. Brzuszek już widać, zadyszka po wejściu na 1 piętro oraz po jakimkolwiek większym wysiłku.. co to będzie dalej.
 
reklama
Hej dziewczyny, mi tez waga ruszyła w górę i to porządnie... także to chyba naturalne w II trymestrze. Brzuszek już widać, zadyszka po wejściu na 1 piętro oraz po jakimkolwiek większym wysiłku.. co to będzie dalej.
Porzadnie?☺ pewnie bylo przerazenie na twarzy jak u mnie przy wazeniu☺ ale w poniedzialek bylam na wizycie i lekarz noc nie mowil na temat wagi chociaż tyle dobrego.
 
Porzadnie?☺ pewnie bylo przerazenie na twarzy jak u mnie przy wazeniu☺ ale w poniedzialek bylam na wizycie i lekarz noc nie mowil na temat wagi chociaż tyle dobrego.
Hehe, waga przed ciąża 56 kg z taka startowałam, u lekarza w środę czyli równy tydzień temu było 61kg, wczoraj weszłam i 64 kg, zastanawiam się czy moja waga coś szwankuje bo ważyłam się kilka razy i za każdym razem inna waga, ale wszystkie w okolicach 63/64 kg..
 
Hehe, waga przed ciąża 56 kg z taka startowałam, u lekarza w środę czyli równy tydzień temu było 61kg, wczoraj weszłam i 64 kg, zastanawiam się czy moja waga coś szwankuje bo ważyłam się kilka razy i za każdym razem inna waga, ale wszystkie w okolicach 63/64 kg..

Ja podobnie przybrałam, z 7-8 kg na plusie już.
 
Hehe, waga przed ciąża 56 kg z taka startowałam, u lekarza w środę czyli równy tydzień temu było 61kg, wczoraj weszłam i 64 kg, zastanawiam się czy moja waga coś szwankuje bo ważyłam się kilka razy i za każdym razem inna waga, ale wszystkie w okolicach 63/64 kg..
Dlatego ja juz sie nie warze [emoji14]
 
reklama
Do góry