reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hej laski [emoji4]
Ja dziś miałam wizytę. Malutka rośnie jak na drożdżach - 567g i prawie 23cm szczęścia [emoji7]
Glukoza też wyszła spoko. Nie mam cukrzycy ;)

Gratuluje córeczki i braku cukrzycy!! Całkiem duża już ta Twoja malutka[emoji4][emoji4]

Ja siedzę właśnie u ginekologa na krzywej. KTG już zrobione. Jeszcze pół godziny i będzie po. Trzymajcie kciuki żeby krzywa wyszła Ok.
 
Gratuluje córeczki i braku cukrzycy!! Całkiem duża już ta Twoja malutka[emoji4][emoji4]

Ja siedzę właśnie u ginekologa na krzywej. KTG już zrobione. Jeszcze pół godziny i będzie po. Trzymajcie kciuki żeby krzywa wyszła Ok.
Będzie dobrze. Fajnie że będziesz miała to już za sobą.
 
Hej laski :)
Ja dziś miałam wizytę. Malutka rośnie jak na drożdżach - 567g i prawie 23cm szczęścia [emoji7]
Glukoza też wyszła spoko. Nie mam cukrzycy ;)

Super :)
Gratuluje córeczki i braku cukrzycy!! Całkiem duża już ta Twoja malutka[emoji4][emoji4]

Ja siedzę właśnie u ginekologa na krzywej. KTG już zrobione. Jeszcze pół godziny i będzie po. Trzymajcie kciuki żeby krzywa wyszła Ok.
Trzymam kciuki :)
 
no i patrzyliśmy za wózkiem i bardzo mi się spodobał aero tutis, ktoś miała albo też myśli?To jakaś nowa firma podobno.
 
Powodzenia na wizytach!

Mi aero zupełnie się nie podoba. Trudno będzie się zdecydować na coś hehe.
 
reklama
Do góry