reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Mój lekarz też trochę zakręcony a ja nie pomyslalam zeby zapytac. No ale zdarze jak mi da w 24 tyg skierowanie to przed 26 zdarze zrobić :) dzięki .
 
reklama
Mi dał skierowanie na naatępną wizytę, mam zrobić tuż przed, czyli będę miała 24 tydzień i kilka dni.

Jakie objawy może dawać taka cukrzyca ciążowa?


A i tak się zastanawiam czy przed krzywą mam zjeść normalnie euthyrox?
 
Mi dał skierowanie na naatępną wizytę, mam zrobić tuż przed, czyli będę miała 24 tydzień i kilka dni.

Jakie objawy może dawać taka cukrzyca ciążowa?


A i tak się zastanawiam czy przed krzywą mam zjeść normalnie euthyrox?

Możesz wziąć eurhyrox.

Wcześniej jest glukoza na czczo i często to daje już jakieś przesłanki. Ja w sumie jestem pewna, że cukrzycy nie mam, wiec mi się nie pali. A z tego co czytam to te z Was, które się z tym borykają po objawach orientują się wcześniej i tak.
 
Możesz wziąć eurhyrox.

Wcześniej jest glukoza na czczo i często to daje już jakieś przesłanki. Ja w sumie jestem pewna, że cukrzycy nie mam, wiec mi się nie pali. A z tego co czytam to te z Was, które się z tym borykają po objawach orientują się wcześniej i tak.
No wlasnie myślę podobnie jak ty :)
 
No ale miałaś wskazanie do wczesniejszej jako diabetyk ;) Inni mają, kiedy mieli cukrzyce w poprzednich ciążach, kiedy mają za wysoką glukoze na czczo albo obciazenie ze strony rodziny. Mój dziadek ma cukrzyce typ II. Ale jakoś nie wpadłam na to w wywiadzie, zapomniałam całkiem. Ale on ma ją od kilku lat. Glukoza na czczo też mi dała do myślenia. Bo gdzie ja 91, jak zawsze ledwo 70 było... No a już takim najmocniejszym przeczuciem było samopoczucie. Ale gdyby nie szwagierka, ktora była akurat jeszcze w ciazy to ja bym sie nie domyslila, że to cukier może mi skakać.
U mnie wlasnie przez to ze babcia ma typ2 wyslali mnie na badania w pierwszej ciazy. W UK badaja tylko obciazone kobiety, wiec jak ktos nie ma cukrzycy w historii rodziny, to nie ma krzywej. Chyba ze kobieta ma nadwage albo urodzila wczesniej duze dziecko.
Teraz powinnam miec o wiele wczesniej niz 16 tydzien, z tym ze jakby wyszla dobrze to dostalabym kolejne zaproszenie pozniej.
 
reklama
Do góry