reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Althea najlepszego!

Ja już po zupce - dziś na szybko serowa. Czuję się fatalnie, totalny brak sił, chyba zaraz pójdę w kimono.
 
reklama
Witam sobotnio [emoji4] my wstaliśmy wcześniej i zabraliśmy się do roboty. Już prawie wszystko gotowe. Mam nadzieję że mój jeszcze podłogę umyje, bo ja padam już na pysk. Muszę odpocząć a potem mogę dalej myśleć.

Dzień pizzy dzisiaj? Nawet nie wiedziałam a tak się składa że mam w planie zrobić. Wpadnie dzisiaj kolega to myślałam że zrobię bo dawno nie robiłam. Musze później wyrobić ciasto. Jak dla mnie pizza że szparagami, szynką i sosem holenderskim, normalnie rozwala moje kubki smakowe [emoji39][emoji7][emoji39]

Mówicie że będziecie polować w Lidlu, ciekawe czy u nas cos będzie, ale ja tam i tak rzadko coś kupuje w takich sklepach a specjalnie o 7 rano to napewno nie będę nigdzie lecieć hehe.

@Althea wszystkiego naj naj [emoji512][emoji512][emoji512]

Miłej soboty[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Witam sobotnio [emoji4] my wstaliśmy wcześniej i zabraliśmy się do roboty. Już prawie wszystko gotowe. Mam nadzieję że mój jeszcze podłogę umyje, bo ja padam już na pysk. Muszę odpocząć a potem mogę dalej myśleć.

Dzień pizzy dzisiaj? Nawet nie wiedziałam a tak się składa że mam w planie zrobić. Wpadnie dzisiaj kolega to myślałam że zrobię bo dawno nie robiłam. Musze później wyrobić ciasto. Jak dla mnie pizza że szparagami, szynką i sosem holenderskim, normalnie rozwala moje kubki smakowe [emoji39][emoji7][emoji39]

Mówicie że będziecie polować w Lidlu, ciekawe czy u nas cos będzie, ale ja tam i tak rzadko coś kupuje w takich sklepach a specjalnie o 7 rano to napewno nie będę nigdzie lecieć hehe.

@Althea wszystkiego naj naj [emoji512][emoji512][emoji512]

Miłej soboty[emoji8][emoji8][emoji8]
U nas też dziś pizza będzie :)
 
Dzwoniłam do labo zapytać o glukozę. Robią swoją, nie ma odstępstw, nie ma mowy o cytrynie. To tyle z mojej nadziei ;)
Kiedy masz dokladnie to glukoze? Wydawalo mi sie ze gdzies teraz.

Ja mialam straszny sen, ze jechalam do szpitala z malym sprawdzic jego cukier, czy moge go nakarmic. I wchodzac do szpitala zdalam sobie sprawe, ze zostawilam go w aucie bo o nim zapomnialam. Pobieglam szybko i modlilam sie, zeby nic sie nie stalo bo goraco. Wzielam go na rece i stwierdzilam ze olewam sprawdzanie krwi i zaczelam go karmic piersia. Otrzasnac sie nie moge jakos.
 
Obiad zrobiony, odkurzone resztę mam w nosie
Odpoczywam bo coś nie mój dzień dzisiaj
Mój też nie. Przymierzam się do zmywania. Ciągle chce mi się pić i spać. Zaczynam się zastanawiać, czy mi cukier nie skacze. Po jedzeniu czuję się strasznie spragniona i zmęczona. Do tego serce mi wali jak szalone.
 
Kiedy masz dokladnie to glukoze? Wydawalo mi sie ze gdzies teraz.

Ja mialam straszny sen, ze jechalam do szpitala z malym sprawdzic jego cukier, czy moge go nakarmic. I wchodzac do szpitala zdalam sobie sprawe, ze zostawilam go w aucie bo o nim zapomnialam. Pobieglam szybko i modlilam sie, zeby nic sie nie stalo bo goraco. Wzielam go na rece i stwierdzilam ze olewam sprawdzanie krwi i zaczelam go karmic piersia. Otrzasnac sie nie moge jakos.
25 lutego. Bedzie dokładnie 21+1
 
Oj to jeszcze chwilke i bedzie po wszyskim [emoji4]Zawsze to lepsze niz badanie w 16 tyg, jak na mialam a i tak mialam za pozno robione. Takie badanie i mdlosci bleee.
Sasiadka trawe pali pod domem i mi smierdzi w domu [emoji35]
O nie przy mdłościach to ja bym tego w ogóle nie tknęła. Mam glukozową fobię ;) Co do palenia trawy to u mnie się boją, bo mąż mundurowy :)
 
reklama
Ja tez dziś pizze robie. [emoji12]
Maluch tak zaczął się ruszać przed chwila, nie mogę się doczekać aż będę tez go mocniej i częściej czuć.
Dwa razy mocno przywalił, ze aż dotykając brzucha poczułam.
 
Do góry