reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Kurczę, z tymi zakupami to mnie zmarwiłyście... W dziecięcych doświadczenie mam na minusie, bo jak kiedyś kupiłam pajacyk krokodyla, który wydawał mi się super zabawny, to syn brata nie dość, że wystraszył się tego ubrania to nawet mu dłonie nie wcisnęły się w otwory... :D Czytałam opinie tych ubrań, które wybierałam i brałam tylko takie z pozytywnymi, więc może nie będzie tragedii :D dokupię bliżej terminu ubranka, w innym sklepie.
 
reklama
Kurczę, z tymi zakupami to mnie zmarwiłyście... W dziecięcych doświadczenie mam na minusie, bo jak kiedyś kupiłam pajacyk krokodyla, który wydawał mi się super zabawny, to syn brata nie dość, że wystraszył się tego ubrania to nawet mu dłonie nie wcisnęły się w otwory... :D Czytałam opinie tych ubrań, które wybierałam i brałam tylko takie z pozytywnymi, więc może nie będzie tragedii :D dokupię bliżej terminu ubranka, w innym sklepie.
Kochana, tak naprawde to pewnie kazda ma inne opinie. Niektore lubia np hm, z ktorego ja ciuszkow nie dzierze. Ja np lubie pepco ... A inni mowia ze szmaty. Zalezy co sie lubi i na co sie trafi[emoji39]
 
@renisus ja jeszcze nie biorę, wstyd, wiem [emoji85]. Łykam tylko Prenatal Duo. Ale podobnie jak @slodkatrojeczka znając moją szyjkową historię z poprzednich ciąż w drugiej połowie, też mnie czeka zestaw mg + nospa...
Co innego mnie teraz zajmuję, patrzę z bliska jak mój syn toczy sążnistego gila z nosa...Dwa tygodnie był zdrowy.... nienawidzę zimy :/
 
Kurczę, z tymi zakupami to mnie zmarwiłyście... W dziecięcych doświadczenie mam na minusie, bo jak kiedyś kupiłam pajacyk krokodyla, który wydawał mi się super zabawny, to syn brata nie dość, że wystraszył się tego ubrania to nawet mu dłonie nie wcisnęły się w otwory... :D Czytałam opinie tych ubrań, które wybierałam i brałam tylko takie z pozytywnymi, więc może nie będzie tragedii :D dokupię bliżej terminu ubranka, w innym sklepie.
Nie wszystko sa takie - mam od nich jeansy dla syna i są super :) zależy jak trafi.
Ja ogolnie nie lubie hm i pepco :D bo sie nieźle przejechalam na rzeczach....
 
Ja magnezu nie biorę bo lekarz nic nie mówił żebym brała tylko witaminy :) co do hm to ja uwielbiam tam ubranka dla dzieci od urodzenia do teraz kupuję tam wszystko dla dzieci brata i bratowa zawsze zadowolona ;)
 
@Dorka88 Powodzenia :)
@.Mon. Witaj ! :)
@Wyjątkowa Marta Szkoda że masz cesarkę planowaną bo były by duże szanse spotkać się na porodówce i słyczeć swoje krzyki zza ściany haha :D

Dziewczyny a jakie tętno mają wasze maluszki? Mój ostatnio miał 158 lekarz nic wtedy nie mówił ale zastanawiam się czy nie za dużo...
 
@Dorka88 Powodzenia :)
@.Mon. Witaj ! :)
@Wyjątkowa Marta Szkoda że masz cesarkę planowaną bo były by duże szanse spotkać się na porodówce i słyczeć swoje krzyki zza ściany haha :D

Dziewczyny a jakie tętno mają wasze maluszki? Mój ostatnio miał 158 lekarz nic wtedy nie mówił ale zastanawiam się czy nie za dużo...
Tętno normalnie jest bodajże od 120 do 180 także ja bym się nie martwiła. Mój ma około 150
 
reklama
Ale naprodukowałyscie dziewczynki ja. Dzisiaj wybrałam.sie.do pracy i kurde trochę tęsknię i chętnie bym wróciła ale. To. Pewnie tylko chwilowe tak mam
Ja jutro na 16 40 wizyta zobaczymy co tam u maluszka
Kciuki za wizyty dzisiaj
Co do poordu to się nie wypowiadam to było. 21 lat temu inna epoka ;););)
Tętno maluch ostatnio miał. 168 doktor mówił że wporzadku
 
Do góry