reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak Wy smaka na wszystko robicie.
Dziś drugi dzień niezdrowo jem i na obiad kfc, ale już ostatni raz.
Ja śpię na plecach, na prawym i na lewym boku. [emoji848]
 
reklama
Marta napewno będzie wszystko dobrze , ja mam dziwne sny cały czas.

Co sądzicie o zabobonach - dziś miałam z mężem iść pożegnać zmarłego kolegę bo na pogrzebie akurat nas nie będzie ... aż teściowie się dowiedzieli i zaczęli się drzeć na M ze jak to tak w ciąży zmarłego oglondać... nawet bym nie pomyślała o tym wcześniej
 
Marta napewno będzie wszystko dobrze , ja mam dziwne sny cały czas.

Co sądzicie o zabobonach - dziś miałam z mężem iść pożegnać zmarłego kolegę bo na pogrzebie akurat nas nie będzie ... aż teściowie się dowiedzieli i zaczęli się drzeć na M ze jak to tak w ciąży zmarłego oglondać... nawet bym nie pomyślała o tym wcześniej
O Jezusie [emoji23] [emoji23] [emoji23] serio?
 
Marta napewno będzie wszystko dobrze , ja mam dziwne sny cały czas.

Co sądzicie o zabobonach - dziś miałam z mężem iść pożegnać zmarłego kolegę bo na pogrzebie akurat nas nie będzie ... aż teściowie się dowiedzieli i zaczęli się drzeć na M ze jak to tak w ciąży zmarłego oglondać... nawet bym nie pomyślała o tym wcześniej
Też słyszałam o tym, że niby nie powinno się, ale szczerze ja w takie bzdety nie wierze. I że na pogrzeb też iść nie wolno...[emoji2356]
 
Ale co oglądanie ciała zmarłego ma wam zrobić? Nigdy nie słyszałam ale trochę to śmieszne
 
reklama
Marta napewno będzie wszystko dobrze , ja mam dziwne sny cały czas.

Co sądzicie o zabobonach - dziś miałam z mężem iść pożegnać zmarłego kolegę bo na pogrzebie akurat nas nie będzie ... aż teściowie się dowiedzieli i zaczęli się drzeć na M ze jak to tak w ciąży zmarłego oglondać... nawet bym nie pomyślała o tym wcześniej

Ale że coooo? Aż się zakrztusiłam ze śmiechu [emoji23] pardon, ale bzdety. Bawi podobnie jak czerwona wstążka przy wózku. Reanimowałam teściową do przyjazdu karetki, będąc w 7 miesiącu ciąży. Niestety dupa, lekarz jak przyjechał stwierdził zgon. Czyli nie tylko patrzyłam, ale ba! dotykałam osobę, która zmarła. Moja córka urodziła się z dwiema rękami, nogami i jedną głową. Ja jestem przeciwniczką wszelkiej maści zabobonów, guseł i innych. I tak jak na prawdę wiele jestem w stanie zrozumieć, tak w tym przypadku mój mały rozumek ma zbyt wąskie horyzonty, żeby to pojąć :/.
 
Do góry