reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Niby masz rację...tzn. na pewno ją masz ale ja też bym na pewno schizowała. Może jednak warto zainwestować w detektor, zanim zamiast ginekologii zobaczymy kardiologię :)

Ja też jestem zdania, że intuicja matki jest bardzo ważna i jeśli jest cień obaw, a można go rozwiać to po co się stresować. Ale tak racjonalnie patrząc brak ruchów przez nawet kilka dni na tym etapie nie jest złym zwiastunem. Dektektor w sumie się przydaje ze 2-4 tygodnie, bo później już ruchy są regularne, a wcześniej ciężko nim czasem odszukać dziecko (w 15 tc na oddziale nie wszystkim położnym się udawało, zdarzało się, że wolały weterankę do tego ;)). Więc też może stresu przysporzyć zamiast odjąć.
 
PaMinka czesto są to zaburzenia SI, u mniejszego dziecka to bym diagnozowala, ale nie wiem czy Twój nie za stary;)
Dokończyłam szycie,uprasowalam wszystko, jedna pralke puściłam. Dziś u nas fajne słoneczko. Jadę zaraz do sklepu i po Młodego, bo na obiad miała być sałatka, a mężowi wczoraj nie chciało się iść do sklepu i nie mam z czego jej zrobić [emoji849] wypiłam kawę i jakis przyplyw energii mam, włączyłam sobie muzykę,chodzę i krece tyłkiem [emoji23]
Edit: prałam w jelpie i loveli, przez pierwsze kilka miesięcy, potem już z naszymi
 
Ja się właśnie dowiedziałam że więcej osób przyjedzie w gości popoludniu więc zrobiłam muffiny bo torta może zabraknąć. Uwielbiam je robić bo chwila i są gotowe. I zawsze znajdzie się jakiś przepis akurat z tego co jest w domu. Chodzi za mną szarlotka i faworki ale to najpierw trzeba zakupy zrobić. Pewnie na weekend będzie :)
 
Śpię na brzuchu [emoji85] ostatnio czytałam,że to nie ma żadnego znaczenia, jeśli coś sobie przygnieciemy to na pewno się przebudziny
 
reklama
Mnie będą ważyć jutro, według ich pomiarów przytyłam całe 100g, zobaczymy co to będzie jutro [emoji85] ale pewnie ze 2kg
Wedlug moich zapisow bedzie ze schudlam, bo durna baba na pierwszym spotkaniu wpisala mi ze waze 69kg i mam nadwage. [emoji33] Waga pokazywala 59 wtedy. W sumie to sie smialam z tego.
Ja też jestem zdania, że intuicja matki jest bardzo ważna i jeśli jest cień obaw, a można go rozwiać to po co się stresować. Ale tak racjonalnie patrząc brak ruchów przez nawet kilka dni na tym etapie nie jest złym zwiastunem. Dektektor w sumie się przydaje ze 2-4 tygodnie, bo później już ruchy są regularne, a wcześniej ciężko nim czasem odszukać dziecko (w 15 tc na oddziale nie wszystkim położnym się udawało, zdarzało się, że wolały weterankę do tego ;)). Więc też może stresu przysporzyć zamiast odjąć.
Zgadam sie. Mi L pozwoli kupic detektor jak mu obiecam ze nie bede sie stresowac. Ale bylam juz wtedy w 17 albo 18 tygodniu. W szpitalu za kazdym razem mowia, jak nie uslyszym to sie nie stresuj bo jeszcze male. Za kazdym razem znajdujemy, ale tez nie slucham codziennie.
Intuicja jest bardzo wazna, mi nawet kazali byc nadgorliwa i sprawdzac kazda pierdole.
 
Do góry