reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ale czytania przede mną! :D
Powoli wracam do żywych po dwudniowym ataku migreny... Słuchajcie- od rana kłuje mnie pobrzusze po lewej stronie. Nie chcę wpadać w panikę, ale może ktoś wie z czego może to wynikać? To takie kłucie i jakby rzutuje na pęcherz, tylko po lewej stronie.
Stawiam na sciegna. Rozciągają się. Też mnie czasem kluje. Pomogło mi leżenie na plecach z poduszka pod tylkiem
 
Nogami do drzwi a o tym to nie słyszałam:errr:przedstawia historyjkę :confused:
Nie wolno ponoć spac nogami do drzwi bo oznacza to rychla śmierć... hmm na pewno w któryms okresie zycia spałam nogami w stronę drzwi, tak samo moje dzieci i wszyscy mamy się dobrze i żyjemy [emoji12] a najmłodszy teraz tak śpi cały czas bo inaczej się nie postawi łóżka w jego pokoju
 
Ale czytania przede mną! :D
Powoli wracam do żywych po dwudniowym ataku migreny... Słuchajcie- od rana kłuje mnie pobrzusze po lewej stronie. Nie chcę wpadać w panikę, ale może ktoś wie z czego może to wynikać? To takie kłucie i jakby rzutuje na pęcherz, tylko po lewej stronie.
Mnie kłuło wczoraj po prawej. Polozylam sie na lewy bok i po jakims czasie przeszło
 
To dla.odmuany coś zdrowego:)
IMG_20190206_155454.jpeg
 
Ja spie nogami do drzwi [emoji13] nie ma innej opcji postawienia łóżka.

Mnie tez tak czasem kłuje. Kładę sie na plecach i przechodzi.
 
Nie wolno ponoć spac nogami do drzwi bo oznacza to rychla śmierć... hmm na pewno w któryms okresie zycia spałam nogami w stronę drzwi, tak samo moje dzieci i wszyscy mamy się dobrze i żyjemy [emoji12] a najmłodszy teraz tak śpi cały czas bo inaczej się nie postawi łóżka w jego pokoju
U nas wszystkie łóżka są nogami do drzwi [emoji23]
 
Co myślę o zabobonach? Mysle,że mamy XXIw:) w ciąży czy nie oglądanie trupów mnie nie kręci. Jestem wierząca, więc w zasadzie po co oglądać cialo?[emoji848] Wolę się pomodlić za duszę zmarłego. Jeśli ktoś bliski zmarły w czasie ciąży to poszłabym na pogrzeb ma pewno. Dwa lata temu miesiąc przed porodem zmarla dalsza ciotka, ale była zima, ślisko, ja z brzuchem, zagrożenie przedwczesnym porodem, więc dałam sobie spokój, przekazałam kondolencje i nikt mi za złe nie miał
 
Ja już po wizycie , wszystko dobrze, dzidzia słodka, rączkami główkę trzymała w trakcie usg, waży 140 g. I u nas może też zapowiadać się zmiana płci, bo na prenatalnych u innego lekarza był chłopczyk, a dzisiaj już siusiaka widać nie było i lekarz mówi że słabo widać ale jak ma powiedzieć to dziewczynka. Pytałam się męża czy reklamacje będzie pisał. No ale jeszcze się nie przywiązuje do płci, za 2 tygodnie następna wizyta to może wtedy już któraś płeć się potwierdzi i będzie w miarę pewne.
 
reklama
Do góry