reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Myślę że organizm jest tak skonstruowany że jeśli źle się polozymy to będzie się bronił i będzie nam po prostu niewygodnie.. [emoji4]
 
Dziewczyny jak z tym spaniem na prawym boku śpicie czy nie?
Lewy boku [emoji6] Spie, inaczej mnie boli albo oddychac nie moge. Ale tak naprawde, to chodzi o ostatnie tygodnie. Spij narazie jak Ci wygodnie.
Też mi się wydawało że to na lewym [emoji85] ja się na lewym ale tak trochę na brzuchu. Podpieram się poduszka ciążowa i jest git.
Czasem położę na plecach ale nie długo bo niewygodnie
 
Ale Wam zazdroszczę tych obiadow. Ja w tygodniu nie jadam. Zwykle jem z 7-8 razy na dobę jakieś małe przekąski (jabłko, warzywa, kanapkę itd.) a obiady gotuje w weekendy. W tygodniu nie mam kiedy za bardzo. A jak już mam potrzebę to zjem gdzieś na mieście w sprawdzonym miejscu.

Ja śpię na razie jak zawsze - na lewym lub na prawym boku.

Trzymam kciuki za wizytujące, niech wszystko jest dobrze. [emoji4]
 
Ja też jestem zdania, że intuicja matki jest bardzo ważna i jeśli jest cień obaw, a można go rozwiać to po co się stresować. Ale tak racjonalnie patrząc brak ruchów przez nawet kilka dni na tym etapie nie jest złym zwiastunem. Dektektor w sumie się przydaje ze 2-4 tygodnie, bo później już ruchy są regularne, a wcześniej ciężko nim czasem odszukać dziecko (w 15 tc na oddziale nie wszystkim położnym się udawało, zdarzało się, że wolały weterankę do tego ;)). Więc też może stresu przysporzyć zamiast odjąć.
U nas położna mierzy dopiero od 16 tyg bo właśnie wcześniej może być niewykrywalne przez detektor.
Dziewczyny jak z tym spaniem na prawym boku śpicie czy nie?
Ja zazwyczaj śpię albo na plecach albo na lewym boku bo jak młody się do naszego łóżka wgramoli to śpi z mojej lewej strony i lubię się do niego przytulić [emoji16] M się dupa zazwyczaj wypina to nie mam się do czego przytulić [emoji12] chyba że ogląda jakieś seriale w salonie a ja się kładę wcześniej to wtedy na prawym też zasypiam [emoji6]
 
Ja się właśnie dowiedziałam że więcej osób przyjedzie w gości popoludniu więc zrobiłam muffiny bo torta może zabraknąć. Uwielbiam je robić bo chwila i są gotowe. I zawsze znajdzie się jakiś przepis akurat z tego co jest w domu. Chodzi za mną szarlotka i faworki ale to najpierw trzeba zakupy zrobić. Pewnie na weekend będzie :)
Zarzuć dobra kobieto przepisem na muffiny ;)
 
reklama
Do góry