reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Wszystko na dziewczynkę oprócz brzucha bo pod tym tłuszczem to bardziej jak piłka. [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale np w UK ponoć to chłopcy zabierają urodę a dziewczynki się uroda dzielą [emoji23]
U mnie wszystko na chłopca ale cerę to mam tragiczną. Jak podkład założę to wygladam jakby tynk ze sciany odpadał... Masakra jakas. A dodam, że byłam w ciazy z chlopcem i z dziewczynką. I z dziewczynką miałam lepszą cerę. Z chlopcem tragiczne włosy.
 
I super jeszcze dzwonili ze szkoły, że młodą brzuch boli... 30 minut już musi wytrzymac do autobusu , bo nie mam auta. Stoi rozebrane w garazu a drugim maz do pracy pojechał... Najgorzej, że moje dziecko nie sciemnia jesli chodzi o takie rzeczy...
 
I super jeszcze dzwonili ze szkoły, że młodą brzuch boli... 30 minut już musi wytrzymac do autobusu , bo nie mam auta. Stoi rozebrane w garazu a drugim maz do pracy pojechał... Najgorzej, że moje dziecko nie sciemnia jesli chodzi o takie rzeczy...
Zdrówka dla małej mam nadzieję że to nic poważnego
 
No babochlop jak nic [emoji23]
Na małą,ale nie aż tak mała Marta;) taką nosząca 86,bo to spodnie już dla chodzacego dziecka. Ale dla takich tyci tyci też szyję:)
 
Althea z tego co słyszałam to wystarczy pomówienie i już jest powód do zabrania dziecka więc nie wygląda to dobrze.. A obawiam się po chciałabym rodzić w Polsce i wrócić do Niemiec tak po 7 miesiącach mamy mieszkanie pod miastem mieszkają tu sami emeryci i od samego początku idzie odczuć że nie lubią Polaków nikt nie odpowiada dzień dobry głowa w drugą stronę na nasz widok :/ nawet próbowali się nas pozbyć wydzwaniając do gminy że wiercimy całą noc lub inne historie ogólnie masakra i boję się ściągnąć tu dziecko bo wiem że będę dzwonić i wymyślać historię więc ciężka sprawa a znowu znam 3 rodziny z mojego miasta w Polsce i 2 rodziną odebrano dzieci a tą jedną rodzinę ostrzegał przedszkolanka że mają jak najszybciej wywieźć dziecko do Polski więc im się udało a co do tych rodzin to bardzo dobrzy ludzie i też przez pomówienie i nie odzyskali dzieci :/
Widocznie macie bardzo upierdliwych sąsiadów. Mieszkam w De 10 lat i nie spotkałam się z takim niezyczliwym zachowaniem. Może sąsiadka z dołu oknami Trzaska i rolety spuszcza jak odpalam motory, ale ona jest psychicznie chora i nikogo z domu nie lubi ani nikt jej.
Co do Jugendamtu to osobiście nie miałam styczności mimo że przez jakiś czas byłam samotną matka z dwójką dzieci. A dlaczego nie chcesz tutaj rodzic? Myślisz że w Polsce są lepsze warunki?



Wy od samego rana o jedzeniu a jakoś smak na nic mi nie przyszedł. Mam barszcz czerwony od wczoraj i na niego slinka już i cieknie [emoji1]

Zazdroszczę już co poniektorym że są tak daleko i mają połowę za sobą. U mnie zaczął się 18tydz wczoraj. Za tydzień połówkowe, nie mogę się doczekać usg.


Marta ale miałaś adoratora, czyżby mąż go przegonił?[emoji1787]
 
reklama
Zobacz załącznik 940067
Pobawmy się w zabobony. Przyjaciółka przed chwilką mi to wysłała. Według tego u mnie babochłop a u Was? ;)Zobacz załącznik 940067
U mnie bardziej pasuje na chłopca no i ponoć ma być synek [emoji7] ogólnie to teraz czuję się ok i chyba zaczęłam jakoś wyglądać, cera bez skazy (chociaż tutaj łączę to z używaniem naturalnego kolagenu) znajomi ostatnio powiedzieli ze napewno synek bo córka odebrałby mi urodę. A na początku ciąży czułam się bleee o nieładnie i miałam przeczucie na córkę. To takie spekulacje te przesady, przeżyłam obie ciąże z obojgiem płci a teraz przy trzeciej bardziej mogę porównać ja do ciąży z córką niż z synem.
 
Do góry