reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ach, trochę się zdenerwowałam :/. Oboje ostatnio z mężem cierpimy na bezsenność i zachciało nam się seksu w nocy, rano musiałam trochę pojeździć autem w różne miejsca i jak wróciłam, poszłam siku zauważyłam trochę krwi na majtkach :(. Ale papier był czysty, teraz nic mi nie leci. Nie wiem, czy przypadkiem jakieś naczynko mi nie poszło... obserwuję się, jak tylko coś się rozkręci jadę na IP. A tak to zapisałam się prywatnie na usg dziś na 19:40, żeby lekarz dla świętego spokoju posprawdzał. No szlag :( zawsze sobie sama muszę stresu narobić :(.
Trzymam kciuki zeby jednak sie nie rokrecilo, będzie dobrze!
 
reklama
Witam

Może są tu jeszcze jakies lipcówki.
Ja o ciąży dowiedziałam się wczoraj i jestem lekko załamana. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może to forum pozwoli mi jakoś przejąć na inne tory. Na razie nie umiem pozbierać myśli
Coś o mnie - jestem Magda, mam córkę 13 miesięczna i marzyłam żeby była jedynaczka. Teraz i jej mi trochę szkoda. Wiadomo są plusy ale więcej jest minusów. Do tego dochodzi moja obsesja na punkcie siłowni na której byłam przed narodzinami córki.... Potem miałam operacje i tak oto się sypie mi zycie


Termin wychodzi mi na 1 lipca dlatego domyslam się że jeszcze chwilę poczekam na was
Witaj :p
 
Z moich obserwacji w otoczeniu wynika, że mamom dziewczynek poprawiała się cera w ciąży. [emoji3]
Ja mialam z corka piekne wlosy a cera zrobila sie tlusta. Przyszczy jako tako, cale zycie mialam sporadycznie.
Widocznie macie bardzo upierdliwych sąsiadów. Mieszkam w De 10 lat i nie spotkałam się z takim niezyczliwym zachowaniem. Może sąsiadka z dołu oknami Trzaska i rolety spuszcza jak odpalam motory, ale ona jest psychicznie chora i nikogo z domu nie lubi ani nikt jej.
Co do Jugendamtu to osobiście nie miałam styczności mimo że przez jakiś czas byłam samotną matka z dwójką dzieci. A dlaczego nie chcesz tutaj rodzic? Myślisz że w Polsce są lepsze warunki?



Wy od samego rana o jedzeniu a jakoś smak na nic mi nie przyszedł. Mam barszcz czerwony od wczoraj i na niego slinka już i cieknie [emoji1]

Zazdroszczę już co poniektorym że są tak daleko i mają połowę za sobą. U mnie zaczął się 18tydz wczoraj. Za tydzień połówkowe, nie mogę się doczekać usg.


Marta ale miałaś adoratora, czyżby mąż go przegonił?[emoji1787]
W UK tez roznie bywa z opieka socjalna. Idac do szpitala z dzieckiem, tak Ciebie traktuja jak potencjalne zagrozenie dla dziecka. Czy aby nie Twoja wina ze dziecko jest chore czy ma siniaka. U kolezanki z pracy opieka byla w domu, bo szkola zglosila ze mlody mial podrapane nogi a ona sama nie zglosila tego w szkole. I bez rozniczy czy dziecko tu rodzone, czy w polsce. Jak juz jest objete swiadczeniami, to ich parasol sie otwiera. Szkoda ze nie reaguja tam gdzie powinni.
Ach, trochę się zdenerwowałam :/. Oboje ostatnio z mężem cierpimy na bezsenność i zachciało nam się seksu w nocy, rano musiałam trochę pojeździć autem w różne miejsca i jak wróciłam, poszłam siku zauważyłam trochę krwi na majtkach :(. Ale papier był czysty, teraz nic mi nie leci. Nie wiem, czy przypadkiem jakieś naczynko mi nie poszło... obserwuję się, jak tylko coś się rozkręci jadę na IP. A tak to zapisałam się prywatnie na usg dziś na 19:40, żeby lekarz dla świętego spokoju posprawdzał. No szlag :( zawsze sobie sama muszę stresu narobić :(.
Spokojnie, mi za kazdym razem zadaja pytanie czy byl seks. Bo wlasnie on moze powodowac plamienia w ciazy. Ale dobrze ze masz wizyte zeby to sprawdzic.
 
Lady mam nadzieję że to nic poważnego.

Slodkatrojeczka bóle brzucha w przedszkolu to u mnie nagminne :-( ale u nas dzieci czasem jedzą parówki w przedszkolu na śniadanie A moje nie nauczone takich rzeczy jeść. Mam nadzieję że to tylko mała niestrawność i będzie wszystko Ok.
 
U mnie wszystko wskazuje na chłopaka, tylko nie cera. Jedne wypryski zginą to pojawiają się następne i skóra taka przesuszona. A w poprzednich ciążach miałam piękną cerę i czułam się ładna a teraz szkoda gadać [emoji23]
 
Dzięki Dziewczyny! [emoji173]️ no nic nie leci, tylko ta plamka na gaciach. Może rzeczywiście szyjka. Tylko po samym seksie nic nie było. Dopiero po tej cholernej jeździe. Muszę sobie ten adapter do pasów kupić. Musowo.
 
Dzięki Dziewczyny! [emoji173]️ no nic nie leci, tylko ta plamka na gaciach. Może rzeczywiście szyjka. Tylko po samym seksie nic nie było. Dopiero po tej cholernej jeździe. Muszę sobie ten adapter do pasów kupić. Musowo.
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Dobrze że dziś masz wizytę. Będziesz spokojniejsza. Daj znać co i jak.
 
Ja mialam z corka piekne wlosy a cera zrobila sie tlusta. Przyszczy jako tako, cale zycie mialam sporadycznie.W UK tez roznie bywa z opieka socjalna. Idac do szpitala z dzieckiem, tak Ciebie traktuja jak potencjalne zagrozenie dla dziecka. Czy aby nie Twoja wina ze dziecko jest chore czy ma siniaka. U kolezanki z pracy opieka byla w domu, bo szkola zglosila ze mlody mial podrapane nogi a ona sama nie zglosila tego w szkole. I bez rozniczy czy dziecko tu rodzone, czy w polsce. Jak juz jest objete swiadczeniami, to ich parasol sie otwiera. Szkoda ze nie reaguja tam gdzie powinni. Spokojnie, mi za kazdym razem zadaja pytanie czy byl seks. Bo wlasnie on moze powodowac plamienia w ciazy. Ale dobrze ze masz wizyte zeby to sprawdzic.
Hmm ja nigdy nie odczulam tutaj by ktoś mnie traktował jak zagrożenie dla dziecka, nawet w szpitalu[emoji53] teraz starszaki mieli zadrapane nogi bo nawróciła egzema i zanim dostaliśmy krem od lekarza to zdążyli się wydrapac ale w szkole nikt nic nie mowil, czy też na siniaki. Mnie kiedyś mama nastraszyla bo naogladala się serialu londynczycy i tam coś było że do szpitala z dzieckiem pojechali, znaleźli siniaka i chcieli zabrać im dziecko. I mama właśnie wtedy do mnie żebyśmy uważali bo nam dziecko jeszcze zabiorą
 
Ach, trochę się zdenerwowałam :/. Oboje ostatnio z mężem cierpimy na bezsenność i zachciało nam się seksu w nocy, rano musiałam trochę pojeździć autem w różne miejsca i jak wróciłam, poszłam siku zauważyłam trochę krwi na majtkach :(. Ale papier był czysty, teraz nic mi nie leci. Nie wiem, czy przypadkiem jakieś naczynko mi nie poszło... obserwuję się, jak tylko coś się rozkręci jadę na IP. A tak to zapisałam się prywatnie na usg dziś na 19:40, żeby lekarz dla świętego spokoju posprawdzał. No szlag :( zawsze sobie sama muszę stresu narobić :(.
@ladyk24na7 daj znać po wizycie , mam nadzieję że wszystko ok i tylko jakieś naczynka. Trzymam kciuki

Wstaję z kanapy i chociaż naleśników na robię bo mnie dzieci z domu wygonią. 8-)
 
reklama
Do góry