reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie bardziej pasuje na chłopca no i ponoć ma być synek [emoji7] ogólnie to teraz czuję się ok i chyba zaczęłam jakoś wyglądać, cera bez skazy (chociaż tutaj łączę to z używaniem naturalnego kolagenu) znajomi ostatnio powiedzieli ze napewno synek bo córka odebrałby mi urodę. A na początku ciąży czułam się bleee o nieładnie i miałam przeczucie na córkę. To takie spekulacje te przesady, przeżyłam obie ciąże z obojgiem płci a teraz przy trzeciej bardziej mogę porównać ja do ciąży z córką niż z synem.
W sumie mam syna i córkę a ta ciąża jest zupełnie inna ;)
 
reklama
Karolcia.DE no sąsiadów mamy masakra po prostu :D nie możemy się przenieść bo mamy 800 metrów do pracy a mąż jest kierownikiem i nieraz w nocy w nagłych przypadkach musi szybko tam być :/ A co do porodu tak mi doradziła tu ginekolog jak potwierdziła mi ciążę to długo z nią rozmawiałam Niemka polskiego pochodzenia i z tego co mówiła to będzie o wiele lepiej dla nas jak będę rodzić w Polsce ;)
 
Ach, trochę się zdenerwowałam :/. Oboje ostatnio z mężem cierpimy na bezsenność i zachciało nam się seksu w nocy, rano musiałam trochę pojeździć autem w różne miejsca i jak wróciłam, poszłam siku zauważyłam trochę krwi na majtkach :(. Ale papier był czysty, teraz nic mi nie leci. Nie wiem, czy przypadkiem jakieś naczynko mi nie poszło... obserwuję się, jak tylko coś się rozkręci jadę na IP. A tak to zapisałam się prywatnie na usg dziś na 19:40, żeby lekarz dla świętego spokoju posprawdzał. No szlag :( zawsze sobie sama muszę stresu narobić :(.
 
Ach, trochę się zdenerwowałam :/. Oboje ostatnio z mężem cierpimy na bezsenność i zachciało nam się seksu w nocy, rano musiałam trochę pojeździć autem w różne miejsca i jak wróciłam, poszłam siku zauważyłam trochę krwi na majtkach :(. Ale papier był czysty, teraz nic mi nie leci. Nie wiem, czy przypadkiem jakieś naczynko mi nie poszło... obserwuję się, jak tylko coś się rozkręci jadę na IP. A tak to zapisałam się prywatnie na usg dziś na 19:40, żeby lekarz dla świętego spokoju posprawdzał. No szlag :( zawsze sobie sama muszę stresu narobić :(.
Spokojnie to pewnie szyjka która jest bardziej ukrwiona. Wszystko będzie ok "[emoji3590]
 
Zobacz załącznik 940067
Pobawmy się w zabobony. Przyjaciółka przed chwilką mi to wysłała. Według tego u mnie babochłop a u Was? ;)Zobacz załącznik 940067
Też mam babochlopa [emoji23][emoji23] a tak serio, mam 3 chłopaków a każda ciąża inna [emoji12]
Daj znać co Ci powiedział [emoji4]


Spokijna głowa, dziś mam z Janką randkę to wybiję jej te głupoty z głowy [emoji41]


Tak, to chyba tak jest wlasnie, ze do zabiegu.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz [emoji6]

My, stare kobiety [emoji6][emoji23] masz rację co do dwulatka i ciąży. Ten egzemplarz ma jak y nadmiar energii i pomysłów. Mi uda tez pocięło ale bardzo mało. Gorzej z brzuchem [emoji35]

I to jest super wiadomość!!! [emoji1360][emoji1360][emoji1360] w końcu się doczekałaś [emoji4]

Tak, teraz coś mi się przypomina, ze mój gin mówił, ze dwa razy tym bardziej ze mam mieć cc.

[emoji23][emoji23][emoji23] hahahaha pojechał, ale dotrzymywał mi towarzystwa do 12;00 i zagadywał cały poranek [emoji41][emoji23]
Ja tuż przed porodem zamykam pensjonat minimum na miesiąc [emoji4]

To mamy połówkowe tak samo [emoji4][emoji4]

Jak dla bardzo małej klientki to się piszę [emoji4]

Cholera, niedobrze [emoji52] strasznie współczuję, bo to odbiera radość ze wszystkiego [emoji20]


Kobieto, coś Ty mi ze śliniankami narobiła [emoji50][emoji1360]

Wkurza mnie juz to smarowanie. Używam bio oil i jego formuła doprowadza mnie do szału. Jest stanowczo za tłusta [emoji35]
Ja biooil używałam przy ostatnim ,rzeczywiście był tłusty, teraz mam próbkę palmersa, nie jest właśnie aż tak tlusty, zapach mnie troche wkurza ale przypomina mi pierwsze ciąże [emoji16][emoji16] i chyba zakupie większą butelkę
Wszystko na dziewczynkę oprócz brzucha bo pod tym tłuszczem to bardziej jak piłka. [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale np w UK ponoć to chłopcy zabierają urodę a dziewczynki się uroda dzielą [emoji23]
No no[emoji12][emoji12]w uk inny klimat i w ogóle wszystko na odwrót [emoji23][emoji23]


Zrobiłam sobie kanapki z serem i pomidorem z opiekacza,ostatnio takie mi lepiej wchodzą [emoji4] i oczywiście towarzysz obok zjadła mi pół porcji bez pytania [emoji23]
 
reklama
Do góry