reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Linoone wow gratulacje!!!! :) ale fajnie :)


Aha i jak to przeżyłaś? Trzymam kciuki za kolejne dni!

U nas dzis odpukać leoiej. Pani mowila, ze leoiej, bo krzyczał 10min, płakał, nawet sie wściekał i tupał nogami. Ale potem sam sie uspokoił i tylko co jakis czas poplakiwal troszke. Jak przyszlammto stał i patrzył jak pani puszcza banki, a potem na mnie z wyrzutem i zaczal popłakiwać. Sama musiałam go wziac, bo nie szedł w ogole w moja stronę. Zobavzymy jutro. Jutor chyba tez godzina max półtorej. Ale w naszym wypadku yo dobrze bo ja z nim wracam ok 11 i on pada. Bo normalnie miał drzemkę ok 9
 
Linoone - gratulacje [emoji2]. Ale Wam się udało [emoji16], za 1 razem chciałaś chłopca, i bingo, za drugim cicho liczyłas na dziewczynkę i.. Bingo 2 [emoji2]. Cudownie! Wszystkiego najlepszego [emoji8]


Pumelova - a jak u Ciebie z @, ruszyło coś, czy ginekologicznie sprawdzasz owu? Trzymam mocno kciuki .
Zdrówka dla chorowitki małej [emoji8]


Chybra - spokojnie, przynajmniej Ty się właśnie nie daj wyprowadzić z równowagi, bo K tymbardziej nie uwierzy w siebie. Powolutku załapie. Trzymajcie się!


Powodzenia zlobkowym Dzieciaczkow i mamom... chyba się "cieszę" , że ten etap poza nami. Ja to miękka jestem (aha [emoji6], ja bym była wśród tych lkajacych na ławeczce) [emoji17]. Ale uważam też, że jak się coś zaczęło to trzeba w tym trwać, pomalutku a dojdzie się do celu, jakim w tym przypadku jest spokojne, szczęśliwe dziecko w gronie rówieśników [emoji846].


Aha - [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
Chybra, może jak zobaczy jak robią inne dzieci to może zacznie naśladować :)

Aha, ja też nie przeżywałam oddania do żłobka. Cieszyłam się jak głupia ;) ale mój nie płakał prawie wcale, więc było mi łatwo. I nie robi na nim wrażenia płacz innych dzieci.. Już chodzi drugi miesiąc i od razu rączki do pań wyciąga :)

Pumelova, trzymam kciuki za zachodzenie! Owulacja raz dwa się rozkręci :)

Ja miałam wczoraj połówkowe, tym razem będzie dziewczyna :D
Wooow. Gratulacje!!! Fajnie ze tak samo jak u nas :) mialas przeczucie? Bo chyba chcialas dziewczynke ale czy czulas?
 
Wooow. Gratulacje!!! Fajnie ze tak samo jak u nas :) mialas przeczucie? Bo chyba chcialas dziewczynke ale czy czulas?
Chciałam bardzo, ale myślałam że będzie chłopak. Praktycznie byłam tego pewna. Dlatego zbytnio się nie podniecałam tą ciążą. ;) a tu taka akcja. Strasznie się cieszę. Mogę nowe ubranka kupować ;)

Wytrwałości dziewczyny złobkujące, będzie coraz lepiej :)
 
reklama
Linoone gratki! Ja nigdy się nie dowiem jak to jest mieć dziewczynkę hehe:laugh2:

No i K był jednak4 godz i tak na razie będzie chodził, uczy się tam jeść obiadków ładnie i pić ze szklanki, uciapie się, wiadomo, ale to nie tragedia i nie to samo co 1 dnia. W domu i u dziadków ogarnia nocnik, a do przedszkola na razie będę Mu nakładać pieluchomajtki i jak Pani będzie miała czas to będzie Go zapoznawać z kibelkiem, ale dopóki nie nadejdzie pomoc to chyba na to marne szanse. No nic. Kontynuujemy naukę i już, bez stresu. Wczoraj miałam dzień załamki, ale już ok:blink:

A ja tak cały czas o K hehe. L ma się dobrze, klusek waży11kg i zasuwa po mieszkaniu na nogach z krzesłem. Przy meblach się puszcza i chwilę stoi, cieszy się przy tym jak głupek. W nocy jakieś krzyki są, ale wydaje mi się, że chyba na dole Mu idą 3tki. Robi papa, daje pionę i naśladuje dźwięki.
Poza tym szczęśliwe dziecko z Niego:blink:
 
Do góry