reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej, zaraz was nadrobię ale mam pytanie na szybko. Od jakiej temperatury (mierzone w pupile) podjęcie lek przeciwbólowy? Powyżej czy 38 czy powyżej 38,5?
 
reklama
Chybra pewnie ze podpatrzy inne dzieci. Myślę że nauka pójdzie łatwiej niż w domu.
Emol ja też po proszę linka do insta.
Misia zdrówka. U nas właśnie gorączka 38,5. Mam nadzieję, że to chwilowe i do rana przejdzie.
Linoone gratuluję rosnącej dziewczynki.
U nas w zlobku w poniedziałek było średnio bo nie chciała spać, płakała i tym samym inne dzieci jej wtorowaly także masakra. Wydaje mi się, że przez zeby więc powiedziałam, że jakby wtorek był podobny to żeby dały jej przeciwbola. Bez sensu, żeby się wszyscy męczyli. Tak też zrobiły więc ładnie zasnela na drzemce. Dzis niby ok ale kupy brzydkie takie wodniste. Raz zwymiotowala w zlobku, drugi raz w domu a teraz 38,5 więc może jednak coś złapała a nie zebiszcze idą albo kumulacja.
W zeszłym tygodniu jak po nią przychodziłam aby ją odebrać to przybiegala aby się przywitać po czym wracała się bawić także rewelacja i tego samego Wam życzę :) Zośka kiepsko reagowała na jedną z opiekunek ale też ja polubila.
 
Bab a może to trzydniówka? U nas właśnie były wodniste kupy i temperatura, po trzech dniach minęło a czwartego wysypało na czerwono
 
Nika ona już właśnie przechodziła trzydniowke w lipcu a to podobno raz w życiu się przechodzi aczkolwiek nie wiem bo ospe niby też a dwie znajome miały 2 razy :)
 
Bab ja teraz daje na zmianę co 4 godziny bo po 6 miał 2 nocy 40,5. Zdrówka dla małej.
Dobrze ze mąż już dziś wraca. Kurcze długo ta gorączka może być bo u nas jest coraz wyższa?
Linoone gratuluję córki :)
 
Misia jeśli chodzi o 3 dniowke to u nas miała przez 2 dni wysoka właśnie ok 40 st, trzeciego lekki stan podgoraczkowy a czwartego wyskoczyła jej lekka wysypka. Głównie przy pepku i trochę klatka oraz plecy ale tak lajtowo.
IMG_20180715_104021.jpg
IMG_20180715_104026.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180715_104021.jpg
    IMG_20180715_104021.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 364
  • IMG_20180715_104026.jpg
    IMG_20180715_104026.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 353
reklama
Misia zdrówka. Duża ta gorączka, idź dziś do lekarza bo to za wysoko.

Bab wygląda na trzy dniówkę

U nas trzeci dzień odprowadzania bez płaczu. Płacze jak dzieci na adaptacji płaczą.
 
Do góry