reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witajcie. Wpadam na chwilkę się przywitać.
Wszystkiego naraz nie nadrobię, ale będę sukcesywnie czytała.
U nas bardzo wypełniony czas, na dodatek koniec ferii.
Postanowiłam się Majce bardziej poprzyglądać, poobserwować i potestować różne "układy" w dzień żeby trochę lepiej spała. No i żebym mogła konkretnie opowiedzieć u lekarza.
Niestety chyba jej zęby kolejne idą , bo jest taka bidulka i widzę że ją drażni. Po za tym jak więcej konkretów zjada, to ma problem z kupą i jak jej wieczorem nie pomogę, to jest bardzo niespokojna, wręcz rozdrażniona w nocy, widać że ją ten brzucholek boli.
Wczoraj byliśmy na takiej dużej imprezie rodzinnej w restauracji , z muzyką. Poszliśmy z założeniem że "na chwilę", a okazało się że Majcia była zachwycona. Tańczyłyśmy do 23.00 z dwoma przerwami na drzemkę po 15min i na jedzonko. Skakała mi na kolanach i w wózeczku w takt muzyki:-D Rośnie mi tancerka mała(albo imprezowiczka).;) I wbrew przypuszczeniom, że noc może być tragiczna, to spała normalnie , tzn.jak zawsze.

Gratulujemy wszystkim siedmio miesięczniakom❤. Również nowych ząbków i nowych umiejętności bąbelkom.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia chorującym i zakatarzonym.

Katja najważniejsze że już po chorobie. Trochę szkoda kp, ale przecież nasze bobasy już nie takie maleńkie.

Ola współczuję syt.z mężem. Niestety, mimo tego że się pilnuję, to też nie raz zaczynam się wkurzać jak mąż wypije, zamiast ochłonąć i dać mu wytrzeźwieć. Dokładnie tak samo nie potrafi przepraszać(ale ja to na nim wymuszam, bo musi poczuć że zawinił) . po kłótni, albo mnie traktuje jak powietrze, albo udaje że nic się nie stało i normalnie rozmawia. Masakra!

Aga_km oby wam już postawili konkretną diagnozę , wtedy człowiek wie czego się spodziewać. Kiedy idziecie się położyć? Przepraszam że pytam jak już pisałaś, bo nie doczytałam.

Fotelik mamy do 13kg.więc na razie nie zmieniam, choć dostałam fajny od mojej szefowej po bliźniakach, czeka na strychu.
Podobo jak nogi wystają, to nie szkodzi. Ważne żeby głowa nie wystawała. Wkładki nie mamy chyba od grudnia.

Pumelova jak z waszą dietką i kupkami?

Misia Grzesiu to się potrafi pokazać z najlepszej strony, cwaniaczek.:tak:

Aha biedna, czas wziąć się poważnie za siebie i ogarnąć te problemy zdrowotne. trzymam kciuki.

Chybra jeju, ja to właśnie nie potrafię się rozstać z tymi malutkimi rzeczami, tak mi smutno jakoś. Chyba popakuję i na strych wyniosę.

Abed najlepszego dla naszego bliźniaka❤ dziś mamy 7 miesięcy!

Majcia od 3 dni ze stabilnego siedzenia , kładzie się na brzuszek i próbuje pełzać i ustawiać się do raczkowania(trochę odwrotną kolejność wybrała), ale szybko się zniechęca i złości.

Dziewczyny , możecie polecić jakiś fajny wózek spacerowy? Potrzebuję na dużych kołach, żeby się łatwo składał i zajmował mało miejsca w bagażniku, rozkładać się do pozycji leżącej(dobrze jakby się montował przodem i tyłem,ale nie koniecznie) i nie kosztował fortuny.

Zmykam spać , bo o 7.00 budzik bezlitośnie zadzwoni. Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pumelova to mieliśmy podobne nocki ;) mój przed północą obudził się na cyca i po minucie zaczął płakać i tak płakł przez godzinę :( nie mogłam go uspokoić.... później niby spał do 5 ale od 5 to już ranek trzeba wstawać ... teraz leży na podłodze i jęczy ... eh... ja wysiadam powoli psychicznie i fizycznie bo prawie nie śpię dłużej niż godzinę... bo mu smoczek wypadnie, bo je, bo już się wyspał....

Aniek najlepszego dla was :) mała imprezowiczka ;) bedziesz z nią po imprezach chodzić i w dzien odsypiać

my dziś 7 miesięcy kończymy :) ale mam ochotę wyjść i nie wracać taki mi daje ostatnie dni...
 
Abed Najlepsego dla Was.U nas dni podobne od soboty wrzeszczy nic sie nie podoba ...noc dzis w miare ale dwie ostatnie maskra...

Aniek i dla Was najlepszego! Super ze imprezka udana! I Majci sie podobalo.

Ola W znam to z autopsji moj tez powie o slowo za duzo po % ...ja sie przewqznie nie odzywam a jego to jeszczw bardziej wkurza i sie nakreca


Moj maz jeszcze ma teraz tydzien na 12 do 20 no oszaleje jak bedzie taka nie dobra.Mam wraca dopiero o 17 ...ale nic mi to nie daje bo Jagoda o 18 chodzi spac tyle dobrego.

Mam nadzieje ze nie zwariujw przez ten tydzien..

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed i Aniek- najlepszego [emoji173]

Aniek dieta nadal dietą, jem już indyka j marchewkę i schudłam kolejny kilogram ale mnie to cieszy [emoji16] kupki po jabłko się już uspokoiły, od 3 dni czyste, więc jak tak zostanie to jutro coś nowego.
Ślicznie wyglądasz! Fajnie że imprezka udana:)

Abed moja od kilku dni wypluwa smoczek. Od razu jak jej wsadzam to pluje jak pestkami [emoji23] nie spala od 1 do 3 ale ona sobie leżała i coś mruczala, ale się wkur*wilam na maxa bo chciałam ja uśpić na rękach to mi wypluwala tego smoka więc się poddalam i jak zaczęła płakać koło 3 to ja wzięłam na cyca i w końcu zasnela. My mamy pobudkę najpóźniej o 7.
Życzę ci żeby było lepiej..

Maziajka dużo siły Ci życzę:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie rozlozylo. 38 stopni gorączki. A wszyscy pracują więc nawet nie mam z kim na kilka h zostawić Artura. Byle on się nie zarazil.
 
Emol o kurczaki zdrowia dla Was szkoda ze nie ma nikogo kto by Cie wspomogl.


U nas to marudzenie to chyba skok bo przed chwila zaczela mi pelzac/ czolgac sie i to tak konkretnie dluzsze dystansy a wczoraj jeszcze nie umiala.Do tego ustawia sie mi do raczkowania.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiecane zdjęcia fotelika. Była jeszcze wkładka redukcyjna, ale już ją gdzieś do szafy upchałam.
1518428603-336541c33d175550-aaaaaa.jpeg

1518428622-7d8ae5226103876b-aaaaaa.jpeg

1518428635-c6ea87e05829291b-aaaaaa.jpeg

1518428648-7cac133f6fe63fec-aaaaaa.jpeg

1518428670-beba996fa55939cc-aaaaaa.jpeg



 
reklama
Aniek imprezowiczka jak sie patrzy! :D najlepszego dla Majki!

Kurde Kuba nie siedzi stabilnie. Wczoraj ze 2 razy udało mu sie usiąść, ale tułów mu leci do przodu. Nie wiem. Mam ćwiczenie odnfizjo na piłce, ale No ono wymusza troche na jim pozycje siedząca wiec nie wiem cyz to na prwno ok skoro sam nie siedzi... jak ja zaluje ze nie mam fizjo w rodzinie!

Co do wózków ja die nie wypowiadam, bo mam po dzieciach siostry męża. Wiec sa jakie sa. Altualnie mutsy active, bo on ma opcje przodem do mnie, a uwazam, ze Kuba poki nie siedzi to lepiej zeby był so mnie zwrócony niz do swiata. A na pozniej baby jogurt city mini

Maziajka tylko ze tu ja tez powiedziałam troje za duzo. I za głośno. Genetalnie kazałam my wyjsc. A ob o słowo za duzo pow mi przez telefon. Ze jesy sam, bo. Kim miałby byc, bo przeze mnie i moje zachowania juz nikt sie do niego nie odzywa itp.
Szkoda gadac.
Ja spałam druga noc w pokoju z Kuba. To jedyne co uslyszalam to „bedziesz go teraz uczyć, ze ktos z nim śpi w pokoju?”...

Abed najlepszego! Ja tez mam ochote wyjsc i nie wracac. Mozemy isc razem ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry