reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Joannaa24- moja Asia waży około 7,5kg,- ubranka jeszcze rozmiar 68 bo ona szczuplutka jest. nie siedzi jeszcze, czołga się jak szalona- je już bardzo różnorodne posiłki, mięso, warzywa, owoce, jogurty, kasze. W wózku siada- jak się chwyci za boki gondoli, w łóżeczku zaczyna się łapać za szczebelki i klęka- koniecznie musimy obniżyć poziom łóżeczka. Moja miała już 3 razy Katarek, bo synek siostry chodzi do przedszkola a oni mieszkają z nami więc ciągle coś….

Monti- mam nadzieję że chociaż trochę naładowałaś akumulatory na słoneczku, rozumiem że nie chciało Ci się wracać., ja już marze o wiośnie- nienawidzę zimy, śniegu, mrozu, brrrr….:growl:

Ola W- u mnie podobnie, tzn mój akurat alkoholu nie pija ale potrafi być bardzo chamski, ostatnio dwa dni się nie odzywaliśmy, ale ja niestety jestem uparta tak samo jak on, nie wiem jak tyle lat ze sobą wytrzymaliśmy do tej pory hehe. (mój też nie przeprasza- co mnie wlaśnie wkurza najbardziej):wściekła/y:

Linoone- znając mojego męża zrobił by identycznie jeśli chodzi o „zabawę” z Asią, ilekroć jest z nią sam trzyma ją na rękach i ogląda TV, albo siedzi z nią przy kompie, masakra.:confused2:

Aniek42- dobrze że się gdzieś wyrwaliście i miło spędziliście czas. Nawet jeśli Majeczka się złości to super że próbuje.

Aniek42, Abed- najlepszego na 7 miesięcy!:)

Emol- przesyłam duuużo zdrówka dla Ciebie, Najgorzej że nic nie możesz teraz brać na to przeziębienie:-( :(… Pij chociaż dużo wody

Czytam o tych stężeniach smogu w miastach i naprawdę się cieszę że mieszkam na wsi, a u moich teściów to wszędzie lasy- to już w ogóle jest super.

Pierwszy tydzień na „diecie” i 1kg w dół. A posiłki są naprawdę smaczne więc nawet nie czuje że jestem na diecie.:-D

My po wizycie u fizjo-dała nowy zestaw ćwiczeń, ogólnie pochwaliła że wreszcie widać trochę szyi, ale to nie to co ona by chciała… dała nam ćwiczenia, które mają przygotować małą do mocnego podporu potrzebnego do czworakowania, tyle że ona od soboty wieczorem stara się raczkować , coraz bardziej ogarnia że nie tylko nóżki ma pchać do przodu ale że rączki też muszą pracować i tak jak położę jej mój telefon około 2-3 metry od niej to bardzo szybko do niego się przemieszcza- kilka kroków na czworakach, później jak się przewróci to się czołga kawałek i znów się podnosi a czworaka zabawnie to wygląda:laugh2:A już najbardziej mnie rozbawiło to że wczoraj wieczorem szybko szła w moim kierunku (siedziałam na podłodze i na talerzyku miałam kanapki) i już zabawki grające i UWAGA- nawet mój telefon przestały się liczyć- tylko goniła mój talerzyk z kanapkami a była dopiero co po posiłku i porcji soku. :-D

Dobra idę szykować obiad bo dziś wizyta u neurologa. Miłego dnia dla WAS :-) :)
 
reklama
Pumelova właśnie kobiety potrzebują tych cichych dni a facet, przynajmniej mój chce od razu obgadywać problem, rozwiązywać go, wierci mi dziurę co działa na mnie jak płachta na byka, nie rozumie że akurat w tym momencie pod wpływem emocji nie mam ochoty dyskutować bo tylko będziemy siebie ranić.
Chybra ostatnio chciałam kupić czapkę to w czapki 3-6 m nie mieści się a większe są za duże i na oczy jej lecą, przymierzyłam chyba ze 20...
Ola generalnie jest niewielu mężczyzn którzy umieją przepraszać, zresztą z kobietami to samo.Ale to kwestia nauki w domu rodzinnym, mnóstwo naszych rodziców uważało że mają prawo besztać swoje dzieci ale przeprosić później? Co to to nie... i dlatego tak trudno nam przepraszać.Jest to strasznie trudne, takie szczere pokajanie się.
Emol ja nie jestem za tym aby facet się sam domyślał ,za stara na to jestem:) zawsze wywalam kawę na ławę.Zresztą jak mój R ma jakiś wisielczy nastrój to mnie też ciężko jest się ot tak domyślić pomimo tego że jestem kobietą:)
My mamy maxi cosi i isofixa.Następny załatwimy gdzieś może na wakacje.Tzn szef R ma mu załatwić taki, który audi produkuje, on może być tyłem i przodem do kierunku jazdy.
MaryH też byłam wkurzona bo tydzień temu umawialismy się że co piątek R będzie pełnił dyżur przy młodej a teraz nie był chętny, nie chciało mu się po prostu:/
Pumelova, Abed my nie śpimy od kilku nocy, dziś jestem wykończona, aż się trzese z braku snu...




Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia to tak pół żartem było. Bo potem pisałam ze na serio to...
Mój to nie lubi gadać a ja właśnie chce wiedzieć i ustalić jakis kompromis. Mnie to denerwuje ze on nie chce gadać a potem "ja tego nie chcialem"
 
Emol zdrowia!

Abed nasze dzieci są chyba sobie przeznaczone;)

Maziajka to za 5 dni moja?:D bo tyle różnicy jest:D nie wiem sama czy już chce czy jeszcze nie :D

Ola też bym chciała fizjo w rodzinie:D jakie to by było ułatwienie!
Nie dziwię się że nie masz ochoty z nim gadać. Fajnie im się mówi jak to nie oni wstają w nocy itd. My się raczej nie kłócimy, tylko w nocy jak.slysze tekst w moja stronę 'Poloz ja tu niech sobie.lezy może sama zaśnie' Kiedy on śpi ą ja już godzinę z nią tak leżę to mnie strzela wiadomo co i pyskuje jak mogę że ja też bym sobie chciała pospac i klne jak szewc. Mój mąż z charakteru unika konfrontacji więc on na mnie z pyskiem nie wyskoczy jak ja na niego, chyba tylko dlatego się nie kłócimy [emoji23]

Napolka powodzenia na wizycie:)

Kasia każdy inaczej potrzebuje się poklocic więc Cię rozumiem. Ja tak miałam kilka razy odkąd się znamy że miałam ciche dni, na szczescie, bo wtedy się czuje okropnie sama że sobą. A mój nigdy nic nie mowi. Rzadko kiedy się skarży. Taki typ. Nie powie mi że nie posprzątałem tylko sam sprząta. Z nieba mi spadł.
Życzę ci jakiejś drzemki..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratulacje dla 7- miesieczniakow:)

Emol duzo zdrowka dla Ciebie!

Maziajka super, brawa dla Jagodki!:)
Moja Oliwcia wczoraj tez ruszyla po raz pierwszy i oficjalnie otwieramy etap czworakowania:)
Oczywiscie moj dom zupelnie na to nie przygotowany, maz na pewno bedzie sie za to cieszyl ze podloga codziennie umyta;)
 
Abed Aniek najlepszego :*

Aniek fajnie, że Maja dala Wam być dłużej na imprezie :) my w sobotę byliśmy u znajomych i Iga tez grzeczna była ale musialam się z nią bawić na ziemi ;)

Maziajka spokojnego tygodnia. :) a jak oczka Jagody ? Gratuluje umiejętności nowej :)

U mnie by to nie przeszło, ze bym Ige wzięła tylko do łóżka i glaskala..musi być Cyc inaczej w całym bloku ją będzie słychać :p ha ha ;)

Iga juz opanowała wstawanie i gdzie tylko może to wstaje i się cieszy :)

Pumelova fajnie, że juz tej krwi nie ma, my odstawiamy jabłko Na jakiś czas i zobaczymy :) no to mąż skarb :) mojemu ostatnio sprzatac się nie chce...

Emol zdrowia :)

Byłam z Iga w pracy na chwilę, grzeczna była, teraz obiad burgery robię i chyba drzemka chociaż iga szaleje wiec chyba spać nie chce ;)
 
Hej,

Byłam dzisiaj u pediatry z dziewczynami i raczej grypa nas dopadła bo osluchowo czyste, A jak usłyszała że ja też zaczęłam goraczkowac itd to utwierdziła się w tym . Tak więc nic nie bierzemy tylko w domu siedzimy co by innych nie zarazić no i na gorączkę leki. Ja juz dostaje pierd*lca bo od wtorku w domu siedzimy z dziewczynami :/ jak nie jedną to druga coś chce A jak nie druga to trzecia ma kupę A ja też nie najlepiej się czuje :(

Emol zdrówka życzę

My mamy fotelik cybex sirona m2 ale niedawno go kupiliśmy. Jest od 0-18 I można tyłem wozić.
 

Załączniki

  • 20180114_145717.jpg
    20180114_145717.jpg
    608 KB · Wyświetleń: 104
Madzik współczuję, dużo zdrowia. My dziś drugi dzień nie idziemy na spacer, bo smog i już się wkurzam.
Emol zdrówka, chyba chorowania na początku ciąży to taki must have, oby później nic nie było.
Pumelova gratuluję poprawy brzuszkowej.
Aniek ale ty masz zgrabne nogi. Zazdroszczą, ja mam kluski.
Pociesze was, że ten bunt spaniowy był przejściowy. Za to od dziś koniec z zostawianiem bąbla na łóżku na chwilę, nauczył się przelazic przez poduszki :/ a mówiłam że już poznał się że ścianą, było spotkanie 3 stopnia. Już wie że jest twarda i nie ustępuje :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My tak jak Pymelova i Linoone zmienimy łypine jak wyrośnie bo mamy cybexa na bazie. No i my też safetyfreeki [emoji23] wiec ten mierzylismy do auta nastepny bedziemy mierzyc do auta i Hani jak juz bedzie na tyle duza zeby w nim siedziec.
A no i my tez nadal z wkladka [emoji85]

Emol zdrowia dużo kuruj się bo gorączka niebezpieczna jest.

Misia moja też już wydostaje się z fortu poduszkowego. To byłoby na tyle „to polez tu grzecznie mama skoczy siku” [emoji23]


Aaaa i my w koncu na spacerku! Stan powietrza bardzo dobry, bo pizga wiatrem ale od razu mi lepiej!

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry