reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
ewella90 maluszek zjada więcej. Biegunka chyba minęła. Jestem bardzo szczęśliwa że wraca do formy. Coś okropnego widok cierpiącego dziecka.

Liluli próbował ale robił to jak dla mnie niedokładnie. Kupę jak zmieni to zawsze jest dziecko niedokładnie wyczyszczone. Robię większość sama ... wychodzę czasami i zostaje z małym ale jak jestem w domu to zajmuje się ja.

Kasia_831 jadę do rodziców będę zlewac siostrę i jej humory. ☺☺☺ kobieta zmienną jest. Przykro byłoby mamie jakbyśmy nie byli na świętach i dla niej to robię.

Pumelova jak dla mnie każde dziecko jest inne nie ma co brać do siebie czasu drzemek. Mój dopiero niedawno robi 2 drzemki w dzień po 0.5 h a wcześniej nie spał w dzień a noc od 20 do 9 z jedną przerwą na jedzonko.

Aniek42 krokiety zamrozilam pojedynczo i mam pewność że się nie skleja ☺

Byłam wczoraj i fizjoterapeutki no i mały ma napięty bark. Źle go nosiłam i źle pieluchy zamieniłam. Smutno mi... pokazywała mi techniki pielęgnacji i ćwiczenia no ale była jakaś chaotyczna i nie pójdę już do niej. Ciężko mi to wszystko ogarnąć... Boję dotykać się dziecka... umowilam się z inną z polecenia pediatry.
 
Chybra mam nadzieję że lepiej po nocy:) mąż wrócił?:D
Słodycze to złooo.. Ja nie mogę czekolady bo chyba ma alergię (co zjem to jej coś wyskakuje) więc jak chce coś słodkiego to muszę upiec/ ugotować albo kupić ciastka maślane z lidla (mają dobry skład) - codziennie myślę co wieczorem zjem[emoji7][emoji7][emoji7]jak uzależniona
Ale pyszności!

Kasia831 cudownie że już jest! Wzajemnie, spokojnych![emoji173]

Abed wyszedł pasztet?
Serniczek[emoji7][emoji7]nie mogę się doczekać mojego[emoji23]

Liluli ciekawe kiedy zalapie kubek[emoji23]
U nas to nie wiem, wczoraj spala jak przedwczoraj w dzień a w nocy się budziła. Dziś w nocy przespala 6h ciągiem (ostatnio chyba we wrześniu):o i nie budziła się po karmieniu!

Misia racuchy na wigilię! Kluski z jagodami! Ale macie smiesznie:D fajnie!.

Emol daj znać czy wyszedł;)

Inka no to masz piękne nocki[emoji7] to faktycznie u Ciebie nie ma takiej zasady.
Nie martw sie, na pewno krzywdy dziecku nie zrobilas. My chodzimy do fizjo 5 miesięcy i on nam nigdy nie mówił jak co robić więc ja nawet nie wiem czy jej nie szkodze. Może inna zrobi na Tobie lepsze wrażenie:)

Wczoraj byłam w hm i kupiłam Agatce cudowne buciki[emoji7] opaseczki jakieś ładne na święta i body z krótkim takie eleganckie żeby jakoś ja ubrac:D

Wszystkim Wam życzę rodzinnych Świąt! [emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wesołych Świąt dziewczyny.

Jestem załamana bo muszę zacząć się pakować. Mąż rano zawiózł wózek i 2 torby do rodziców a to nic bo mały potrzebuje mnóstwo rzeczy. Wracamy od rodziców w nowy rok. Jak ja to ogarne ...
 
Co do tego spania w dzień, drzemek, to mi o czymś takim mówiła fizjo. Że im lepiej śpi w dzień, tym lepiej w nocy. Mój spał po max 1.5h dziennie, w kilku kilkunastominutowych drzemkach. Przez to ryczał wieczorami i co chwila się budził w nocy, bardzo mało jadł. Więc za radą fizjo, zaczęłam go zmuszać do spania w dzień. Do tego bardziej go meczylam ćwiczeniami, lezeniem na brzuchu. I to faktycznie pomogło. Teraz robi sobie 3 drzemki dziennie, śpi ok 4h dziennie. Jedną ok 10, drugą ok. 13 i trzecia ok 16. I popołudniowe ryki się skończyły [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Iga jak ma 2 drzemki w ciagu dnia to lepiej śpi a wczoraj miała 1 drzemkę to w nocy budziła się co godzinę na jedzenie...ale rano okazało się, że na dole jest ząb :D albo dwa jeszcze pewna nie jestem ;)

Chybra ale pyszności !

Inka udanego wyjazdu mimo wszystko :)

Spokojnych i rodzinnych świąt dziewczyny :*:*
 
Misia...kluski z jagodami?pierwsze słyszę:)Wogóle jak ty tyle rzeczy ogarniasz??Odkąd mam Emilke to czuje się jak niepełnosprawna heh
Inka dobrze robisz:) nie tylko siostrunia jest na świecie:)Ogarniesz kochana ogarniesz pakowanie:) też się ostatnio pakowałam na miesiąc hehe
Oczywiście wczoraj był problem z zaśnięciem no.bo była podekscytowana tatą i babcią, umęczyła się biedna.Teraz pojechali na zakupy a młoda śpi.Chcieli ją wziąć ze sobą ale sami się przekonali że przed 11 to nie takie łatwe:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze mam pytanie 2 dni Iga jadła młodą marchewkę z ziemniakami (słoiczek) i na głowie szyi i brzychu ma takie małe czerwone kropki. Alegria? Od zębów? Ospa?!! Jak myślicie?
 

Załączniki

  • 20171223_094217.jpg
    20171223_094217.jpg
    295 KB · Wyświetleń: 96
  • 20171223_094135.jpg
    20171223_094135.jpg
    252,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
O tak Ewella mi też się chce płakać przy opłatku! Nienawidzę tej części [emoji6] super że Małej się poprawiło. Gratuluję zęba!

Misia ja to w ogóle dziwna jestem i nie jestem fanką mandarynek [emoji33] zjadłam w tym roku pół u kosmetyczki i to byłoby na tyle w tym roku ( a zjadłam tylko dlatego że mi obrałam [emoji12])

Wesołych dziewczyny, ja kończę porządki ( takie mini) rodzice do nas przyjeżdzają, Hania znowu zostanie wytulana przez babcię [emoji5]

Udanych wypieków wszystkim pieczącym i wyjazdów wyjeżdżającym [emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry