reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol bardzo ładne ubranie, a co komu do tego jak ubierasz swoje dziecko.

Judith ja tez nie przepadam za tymi świętami dla mnie są jakieś smutne, nie wiem dlaczego :) a jak widzę jakieś występy świąteczne dzieci to mi się zaraz płakać chce tak samo przy dzieleniu się opłatkiem..

Też myślałam o tej kuli obal ale Iga ma coś podobnego i nie interesuje się tym ;)

Z fryzjera zadowolona :D wieczorem ostatnie zakupy Jeszcze :)
Pumelova też robię sernik ale na dużą blache bo muszę zabrać do rodziców i do teściów ;)
Iga śpi, dzisiaj już bez gorączki :) wyniki moczu dobre :)
 
reklama
Nie no Emol jakieś jaja z Jej komentarzami:-pCzadowe ubranko! My będziemy wszyscy w świątecznych sweterkach:laugh2:

No i u lekarza ok, L osłuchowo cacy, tylko mogę go zainhalować i odciągnąć katar, bo podobno to co my słyszymy to właśnie katar. Na ten Jego kaszel może się też złożyć ostatnia rehab i suche powietrze przez kominek u nas w domu oraz zbliżające się zęby. Dała mi też Nasivin Baby krople do nosa, zakroplę mu na noc. No zobaczymy czy przez Święta się coś zmieni.

Dziś mąż po pracy idzie na wigilię firmową( tyle to ma wspólnego z Wigilią co ja z Zakonem:-p) . Ma niby na usypianie czyli ok 21 wrócić, no nie wiem, coś mi się wydaje, że się nie będzie w stanie niczego ani nikogo ogarnąć.

Pomopowałam podłogi i wyszorowałam prysznic. Mama pierogi i krokiety robi i ma mi podwieźć na obiad:laugh2:

A i w nocy tak mnie ząb z lewej str z tyłu bolał, że myślałam, że coś się dzieje, podejrzewam, że to przez nieustanne wcinanie słodkości odkąd dostałam paczkę świąteczną z pracy, głupi człowiek rzucił się jak szalony:-pMam za swoje. No to ze słodyczami koniec heh.
 
R przyjechał o 9.A.mówił że na 15 będzie:) A ja w nocy do niego dzwoniłam bo się martwiłam że taka długa podróż przed nim, żeby nie przysnal a on już wtedy do Polski wyjeżdżał.A jak się go pytałam gdzie już jest to powiedział że nie wie hehe O 9 ktoś dzwoni domofonem, myślałam że kurier bo łóżeczko miał przywieźć, ale ja zaspana 6 byłam więc stwierdziłam, że żadnego kuriera nie wpuszczam, niech zostawi u sąsiadów.Ale dzwonił non stop[emoji3]No to go wpuściłam hehe
Ja robię tylko sałatkę no i mamie z karpiem pomogę, no i wieczorem choinkę ubierzemy.Jeszcze wigilii nie przygotowywałam nigdy, zawsze ktoś przejmuje inicjatywę a ja się kłócić nie będę[emoji3]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella Chybra to fajnie ze dziecmi lepiej :-) oby swieta byly spokojne :-)

Emol ubranko pierwsza klasa ja tez juz tak malego ubieralam :-)

My sie karmimy a chlopaki sprzataja po ubieraniu choinki :-) ja dzis zamierzam robic moj pierwszy w zyciu pasztet : ) ciekawe co z tego wyjdzie... Tez robie sernik :) i takie biszkopt z masa mascarpone wlasny pomysl ciekawe co z niego wyjdzie ;)
 
Kasia super, że mąż Wam taką niespodziankę zrobił :)

Abed udanych wypieków :) ja w niedzielę dopiero sernik będę piekła :) z czego pasztet robisz? Ja uwielbiam pasztety :D
 
Kupilam ten kubek dzis. Szymek nim zainteresowany ale bardziej w formie zabawki [emoji3]

Pumelova u nas sie to sprawdza i jak Szynek wiecej spi w dzien to i w nocy lepiej spi. Ale te 3 drzemki to ciezko bo Szymka czasami wstaje dopiero po 11.

Emol nie przejmuj sie takimi radami. To Twoja sprawa jak ubierasz swoje dziecko. A Artur bedzie pieknie wygladal [emoji3]

Judith ja tez nie lubie swiat,jeszcze jako dziecko czulo sie ta swiateczna atmosfere a teraz jakos tak inaczej jest.

Kasia super maz Ci zrobil niespodzianke [emoji3]
 
Mąż rok temu robił pasztet z łososia i szpinaku, był cudowny! W tym roku robimy sałatkę z tuńczyka, babeczki z czekoladą i rodzynkami i orzechami, pieczony schab nacierany czosnkiem i musztardą i śledzie z orzechami, cebulą i pomidorami ymmmmm już nie mogę się doczekać:laugh2:
 
reklama
Helol Laski. Dzięki za pocieszenie odnośnie @, już się uspokoiła na szczęście.
Judith to ty jak moj mąż też nie lubi świąt Bożego Narodzenia (dziwadla jesteście ;))
Emol bardzo ładne ubranka ja chyba Grzesia w świąteczne ubiore albo w koszule i muchę :) jeszcze nie wiem.
Robota wre. U nas barszcz z uszkami, pierogi, kapusta z grzybami, ziemniaki, ryba po grecku, kluski z jagodami, sledz z grzybami, kompot, racuchy. I jeszcze na święta sałatka miecha pieczone i jakieś ciasta. Jutro piękne czekoladowe i karate i robię sernik na zimno. Zostało ogarnąć łazienkę, umyć dwa lustra i poodkurzac. I można świętować.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry