reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewella, gratuluję ząbka. [emoji4]
U nas już dwa widać

Ja mam dziś maraton, bo z rana byłam u fryzjera, teraz lecę po ostatnie prezenty, a potem paznokcie. Oczywiście w między czasie wracam do domu żeby nakarmić bąka. Ale i tak jest miło, bo mąż siedzi z dzieckiem. Co prawda jego zajmowanie wygląda tak, że on gra, a młody leży/siedzi i patrzy jak tatuś gra [emoji6] No ale ważne że się zajmuje i mogę odetchnąć [emoji4]

Wesołych świąt!!
 
Ewella gratulacje ząbków !
Kiedy dokładnie pojawiła się ta wysypka w odniesieniu do temp? Może jednak to byl a trzydniowka?

Inka dasz radę!
I nie bądź smutna, nic źle nie robiłaś bo przecież nikt ci na poczatku nie pokazał jak to robic. Znajdź fizjo ż która się dogadasz i wszystko jest do wypracowania.

Od jakiegos czasu nie kojarza mi sie te swieta dobrze a teraz Siły mnie wszystkie opadly bo corka chora, dusi ja tak ze tchu nie moze zlapac a w czw bylysmy u lekarza zeby nie bylo. Wszyscy w rodzinie przeziebieni i tlumacz tu ludziom przez cale swieta zeby mi kuby nie zarazili tym calowaniem po raczkach...


Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia:-)
 
Współczuję chorób mamy :* Postarajcie się mimo wszystko trochę pocieszyć tym czasem;-) ;)

Ja wczoraj inhalowałam L i odkurzałam nosek, ale odziwo nic nie wyleciało:baffled: No i zakropiłam mu nosek Nasivinem, ale i tak bardzo kaszlał w nocy. Ja nie wiem co jest. Chyba zostało mi czekać...

Odkurzyłam, powycierałam, wykąpałam L,obcięłam mu pazury, teraz śpi, mąż zrobił schab i śledzie, później jeszcze jedne ma zrobić i babeczki, a jutro jeszcze ja sałatkę zrobię i pazury , umyję kominek i w sumie tyle. Aaa i jeszcze prezenty musimy popakować. Może jeszcze się przejedziemy po brykiet. Zobaczymy.

A mąż odziwo o 21 przyjechał i to taki kontaktujący , uśpiliśmy boby i jeszcze pifko wypiliśmy.

Od rana na 2 kawach jadę i ciągle mi się spać chce ufff.
 
Ewella zgodnie z teorią to by się zgadzało że trzydniowka, ale teoria też mówi że dzieci od 6 miesiąca mogą na to chorować. Zobaczysz jak szybko zejdzie ta wysypka. Przy alergii raczej dłużej się utrzymuje.

Córce już rośnie temp. Trzeba się zbierać na pomoc :-/
 
O nie Ewella odra [emoji27] podobno powraca do polski za sprawą (nie nie jestem rasistką ksenofobką) napływających do kraju Ukraińców. takie info od pediatry. Oby nie to


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Inka super że już lepiej :) pakowanie super sprawa i tak 80% nie wykorzystasz :)
Pumelova racuchy postne i makaron do klusek też, a wy coś macie innego niż reszta Polski.
Linoone u nas też im więcej snu w dzień tym lepiej śpi w nocy. Fajnie Ci że masz więcej luzu. Korzystaj.
Ewella gratulacje zęba. Nie nam pojęcia ci to może być ta wysypka. Ale tak jak Karuzela mówi jak na tułowiu to moze trzydniowka.
Kasia spoko ja nie sama tylko z mamą i ciocia :)
Judith ja też nie lubię cytrusów chyba że na wakacjach jak są to owoce krajowe, tylko w ciąży jadlam jak zakleta, potem oczywiście usłyszałam że się nie powinno.
Karuzela to dla was dużo zdrowia.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry