reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
A mój ma od kilku dni coś takiego na rękach, a teraz też coś takiego się robi na nogach i tuowiu:(
 

Załączniki

  • IMG_20171223_170308_BURST001_COVER.jpg
    IMG_20171223_170308_BURST001_COVER.jpg
    885,1 KB · Wyświetleń: 99
Artur 3 dni po fizjo i zastanawiam się czy sam z siebie czy ćwiczenia. Wczoraj 20 razy się obrócił a dzisiaj już na pewno 15 w tym 2 razy z pleców na brzuch z minimalną moją pomocą. Jestem taka dumna

Z Arturkiem życzymy spokojnych, radosnych w rodzinnym gronie świąt i co najlepsze dla Was. I pociechy z maleństw :) :*
 
Joldżi no nie ładne te zmiany.
Ewella no to masz mały kasowniczek.
Emol gratulacje dla Artura.
Ja na dziś fajrant. Wszystko zrobione. Nie obyło się bez przygód. Mikser mi się zepsuł w trakcie robienia masy do karpatki. Dobrze ze byla ostatnia. I zrobiłam ciasto z buraka, pycha. Jutro tylko zrobić się na bóstwo i ogarnąć chłopaków.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę tym co już ogarnięte ;) Ja trochę w tyle z pracą, bo starsza chora więc marudna, a i mały jakiś jeczacyo_O ja jutro jeszcze barszcz i ciasto zrobić i rybki usmazyc:oops:
No właśnie pediatra też stwierdzila że jej to wygląda na skaze bialkowa, aczkolwiek jednoznacznie nie może stwierdzić narazie skoro już trochę rozszerzylismy dietę:no: teraz sama nie wiem co myśleć skoro przez ponad 4 miesiące nic mu nie było, a ja swojej diety nie pilnowałam i na początku rozszerzania(mm, kaszka, kleiki, dynia) też nic mu nie bylo8-) tak po analizie stwierdziłam że to po kleiku kukurydzianym chyba się zaostrzylo i taka nadzieja zyje:baffled: bo jak to skaza to ja się wykoncze:o
 
Ewella gratuluję ząbków (to jak prezent na święta) :D
Emol brawo dla Artura;)
Misia ciasto z buraka? Hmmm... Brzmi ciekawie:) miłego strojenia sie;)
Ola w my też robimy Wigilię u Nas, ale to chyba tak z tradycji zostało bo mieszkamy razem z moim tatą:p
U Nas z tym snem w dzien/noc nie ma reguly.
Zdrówka dla chorujacych;-) ;)
 
reklama
No kurde blade zjadlo mi posta.

My od piątku na Mazurach, Miki super zniósł podróż, świąteczne przygotowania trwają.

Kochane lipcowe mamy życzę Wam i waszym bliskim magicznych, wyjątkowych, pełnych spokoju , radości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia , Nowego Roku pełnego wiary, optymizmu i powodzenia [emoji93]☃[emoji300][emoji319][emoji320]

No te święta będą wyjątkowe, każda z nas może tulic swoje dzieciątko, a jeszcze rok temu wszystko wyglądało inaczej.
 
Do góry