reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol ja myślę, że moja tez już z 8 kg waży i dziś przez ząbki gorszy dzionek, uspokaja się tylko na rękach. Szczęśliwie kupiłam ostatnio chustę przez przypadek i dzis bardzo mi to tyłek uratowało.

Dziewczyny nie wiem jak u was ale u nas hit wśród gryzaków plastikowa butelka i g shock

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joldzi u mnie Iga tylko właśnie przy piersi zasypia a ostatnio zasypia a jak próbuje odłożyć do łóżeczka to placz jest 2h...

Maziajka no to dzisiaj wieczor próbuje z tą książką ;)

U mnie tez żeby przebrać Ige teraz to trzeba sie gimnastykowac bo ściągam jej pampersa a ona juz przekreca się na brzuch i nie chce czystego założyć ;)

Aniek jejku... moze właśnie ona pomieszala sobie noc z dniem ? Zostaw sprzątanie przecież się wykonczysz.. trzymaj sie :*

Madzik ale jak rozpoznać refluks ? My nie mamy szumisia wlaczalam jej na początku szum na youtube teraz już bez tego żyjemy ;) a ma taką szmatke do której się przytula :)

Emol no duży chłopak :)

Pumelova nie wydaje mi się, bo codziennie jest to samo nic nowego, nawet żadnej zabawki nowej nie wyciągam, może to że tata jest w domu caly czas hmm... zobaczymy dzisisj ;) ooo juz dałaś kaszke super :D ja też podaje tylko łyżeczka i ładnie je, czasami wodę też daje łyżeczką to krzyczy, że chce wiecej :)

Monti u nas też butelka i casio króluje wśród gryzakow :D

Ja korzystam jak mąż jest w domu :D rano byłam w pracy pogadać, jutro kosmetyczka, pojutrze paznokcie a w czwartek fryzjer :D
Spać ostatnio się nie wysypiam za dużo :( ale od dzisiaj planuje pełne treningi po 40min robic bo tak to zawsze 20min z Iga ćwiczyłam , zobaczę co z tego wyjdzie ;)
 
Emol super waga Artura.
Aniek współczuję i mam nadzieję ze to chwilowe.
Kasia u nas tydzień temu kleik ryżowy był fuj a dziś pięknie jadł.
Grześ w dzień je co 2-4 godziny. Jak nie śpi to dwie a jak kimniecie to do 4. Karmien jest 8-9 a w nocy nie je nawet 9 godzin. Mój też dzis cis nieogarnia spania, nie wyszliśmy na spacer bo smog 700% to spał godzinę w wózku po czym się obudził ale widziałam że chce spać to położyłam się z nim i godzinę podsypial i budził się z krzykiem, a teraz godzinkę już jako tako spi.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w dzwoniłam do tej kobiety ale odrzuca połączenia wysłała wiadomość ze odddzwoni (9 rano) teraz mąż dzwonił ponownie i znowu nie odbiera. Do niej chyba nie da się dodzwonić

Właśnie oddzwonila. Mamy jutro z rana wizytę u fizjoterapeuty. Zobaczymy co powie.

Artur mało spał dzisiaj. Jedna drzemka 20 min. I potem nic.
 
Ostatnia edycja:
Maziajka bylam wielka przeciwniczka ochraniaczy ale jak mały zaczął głowę wbijać w szczebelki i podskakiwac to szybko kupiłam...

Pumelova jak grubszy pajac to z krótkim a jak cieniutki do dlugi.
 
Aniek to moze zeby jednak, daj jej paraetamol na noc jak przespi to znaczy ze cos ja boli. I poloz ja o 20 nawet jak sie obudzi to nie wyciagaj z lozeczka niech wie ze jest noc. A starszakowi nie mozesz wytlumaczyc co i jak ? U mnie to podzialalo

Ewella swiety plan masz :) zazdroszcze pozytywnie :)

Misia to ladny smog :( u mnie bylo tylko 200 % i bylismy na spacerze

Emol moj tez dzis nie spi :( na spacerze moze 20 min i na cycku ze dwa razy po 15 jak probowalam odlozyc to sie budzil
 
Emol odrzuca, bo ma dzieciaki do pracy :) nie odbiera podczas sesji, a zazwyczaj ma jedno po drugim.
Daj znac jak wrażenia i co powie :)

Moj Kuba dzis za to 2h spał. Co sie w dzien nie zdarza :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
1513617243-c1b8c7f79beb7631-aaaaaa.jpeg


Oj chyba znalazł nową zabawę :)
 
Do góry