reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella ja na noc Grzesia tylko w pajacyk ubieram i do spiworka. Czasem jeszcze kocykiem cienkim przyrzuce żeby było ciężej.
Jeny znowu biedny coś cierpi i nie wiem czy brzuszek czy zęby. Kupy nie było od środy, a rączek mało sobie nie zje i do tego ślini sie jak buldog.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia to zęby, u nas też było tak samo. C9 chwile zmieniałamtaki apaszki z hm bo ciagle mokre.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol , Misiajak najbardziej nie zamierzam się poddawać, w końcu przyjdzie stały pokarm i będzie musiała się nauczyć.Tylko nawet nie mam takich sztućców dla dzieci, dziś znalazłam wśród łyżeczek najmniejsza, najpłaściejszą i z łagodnymi brzegami ale siostra R ma ponoć kupić jej na gwiazdkę taki zestaw.
Pumelova myślę że nadszedł czas że twój pokarm jest dość syty i Agatka już go nie potrzebuje non stop, fakt jest faktem że teraz będziesz musiała ją obserwować i szukać znaków głodu albo po prostu karm ją regularnie co 3 gdz i będzie ok.
Ja też z tych sprzątających nie jestem:) najpierw dziecko a później ja.Jak mam czas sobie usiąść jak np teraz to pierdziele całe sprzątanie, już jestem padnięta i nie mam mocy.Krzesełko do karmienia przyszło w zeszły wtorek i jeszcze go nie odpakowałam, żeby zobaczyć czy to napewno to co zamówiłam.Wzięłam dziś od mamy książkę Inferno Dana Browna i ciekawe czy poczytam...Uśpiła mi się teraz ale pośpi z godzinę a o 21 już uśnie znów na noc.Przez ostatnie 2 noce mamy tylko jedno karmienie ok 1.30 a później już koło 7...nie za bardzo mi to pasi bo ona juz później nie chce spać do 9[emoji3]a jak ją karmiłam o 5.30 to czuła że to noc i że trzeba jeszcze pospac ze 4 gdz[emoji3]


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mi się ciśnienie podniosło...Kupiłam bratu perfumy na allegro już drugi raz te same bo pierwsze nie doszły bo facet mi zadzwonił i.powiedział że butelka mu.przecieka i mi ich nie wyśle ale odda kasę.No to zamówiłam u kogoś innego i koleś ma już konto zawieszone!ani napisać do niego nie można,nic!strzeli mnie zaraz h** [emoji48]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego ja kupilam lozeczko turystyczne i probelem z ochraniaczamy z glowy;-)


Mala dzis mega maruda chyba jeszcE tak nie miala ale na szczescie od godziny juz spi bo bym zwariowala nie wiem czy to zeby czy co...

Ewella ja pod pajac tez nie zakladam nic

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja teraz młodą położyłam.Premie jej jeszcze ze 30 razy smoczek wypadnie zanim uśnie:)
Mam ochraniacze ze względu na to że nawet w łóżeczku obraca mi się przeciwnie do wskazówek zegara i mogłaby się walnąć w głowę no i miała taki okres że nogami się odpychala w górę.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mandat za parkowanie na trawie 100 zł i bez punktów karnych.
My nie mamy ochraniaczy ale na danej górze mam ułożone miękki przewijak z którego mój pulpeciki wyrósł. Więc jak dochodzi do góry łóżeczka to ma miękko.
 
Kubę ubieram na noc w body bez rękawów na to pajac.

Emol jest co nosić;-)

Ola w takim wieku można już dostrzec objawy si? Pytam bo ostatnio robiłam córce diagnozę (4.5 roku)

Po rehabilitacji widzę poprawę, natomiast dużo jest jeszcze rzeczy które mnie martwią np że nie wkłada właściwie poza rękami i dwoma zabawkami nic do buzi, wyginanie się do tyłu itd. Staram się myśleć pozytywnie i nie porównywać go nawet do córki bo to nie ma sensu. Widocznie potrzebuje więcej czasu na pewne rzeczy.

Z nowości warzywnych Kuba zjadł już marchew, ziemniak, dynia. I dziś po raz pierwszy wyszła plastelina. Za mało pije ale co zrobić jak pluje woda. Teraz chwila przerwy bo będziemy zmieniać mleko na 2.

Pumelova jak ładnie to ujelas ż tym karmieniem. Przez to że tak walczyłam o laktacje to Kuba miał kp totalnie na żądanie. Efekt taki że np tak jak dziś jadł co godzinę od 8 do 12, usnal dopiero o 14.30... Ale widać taki dzień.

Mój mąż nie ma problemu z zajęciem się dwójka, ale może przez to że często go nie ma to chce z nimi faktycznie spędzać czas.

Aniek nawet nie chce myśleć jak.musisz być zmęczona. Spróbuj ż tym przeciwbolowym a jak nie pomoże to może ta camilia albo viburcol to homeopatia ale.moze podziala.

A my zamiast przygotowań do świąt to mamy tournee po lekarzach- jutro poradnia rehabilitacji, sroda.neurolog a czw ćwiczenia w domu.
 
Dolaczam sie Dziewczyny do klubu mam marudnych dzieci - ja chyba znam przyczyne, wczoraj dalsm pierwszy raz sloiczek z mieskiem, dzisiaj drugi raz i to chyba od tego, to chyba bolacy brzus. Oczywiscie zawsze tez moga to byc zeby;)

Emol Arturek super z ta choinka, swietna zabawka!;)

Ewella ja tez klade spac w samym pajacyku + spiworek bez rekawow (u mnie jedt ok 22.5 stopni)

Karuzela trzymam kciuki za Wasze wizyty, zeby wszystko bylo ok!
 
reklama
Karuzela ciezko mi odp. Wiem, ze sa terapeuci si którzy maja zajecia z takimi maluchami. Wydaje mi sie, ze nie tyle mozna zdiagnozować ile podejrzewać, ze dane dziecko moze miec predyspozycje. Oczywiscie jest to duzo łatwiejsze do wycwiczenia itp.
Dlatego napisałam, ze troche za daleko idące chyba te wnioski dzis. Ale sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry