reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny męczące to czekanie i wywołanie mnie przeraża... jeszcze takie upały. Spuchlam jak swinia ...

Wnerwiłam się bo becikowe nie dla nas. A ten dochód to liczyć na 2 osoby? Czy na 3?
 
reklama
Ola W przykro mi że tyle przeszliście. Dobrze że się wspieracie, to umacnia związek. Najważniejsze, że Ty jesteś zdrowa, malutki urodził się zdrowy, teraz potrzebujecie tylko trochę czasu. Będzie dobrze, zobaczysz.

Olisia jak ktoś z bliskich, przyjaciół, to karmię tylko się tak bokiem odwracam, albo przykrywam pieluchą, a jak by był ktoś z dalszych znajomych, to wyjdę.
Olisia u mnie podawali NAN 1 mleko początkowe, albo NAN 1 optipro. Takie też kupiłam i faktycznie przez te kilka dni nie bolał małej po tym brzuszek.
Jutro kciuki. Oby się rozkręciło.

Chybra gratuluję wagi Twojej i Leosia.
Kurcze dziewczyno za wcześnie na podnoszenie. Może weź go na kolana jak siedzisz? Nie wiem ile w tym prawdy, ale koleżance lekarz powiedział , że od wczesnego podnoszenia narobiła sobie kłopotów i wypadała jej macica.

Pumelova o jezusie, to się naprawdę montuje do odkurzacza? Kosmos:-D
Becikowe wiem, ale ten dodatek chyba od mniejszej kwoty.
Parasolkę mam taką uniwersalną i mimo że trochę ciężko się nagina, to jest ok. Przydaje się.

Aim ja się muszę przełamać i obciąć pazurki. Czym obcinasz? Obcinaczka czy nożyczki?

Ewella ja też małą owijam w kocyk i biorę na brzuch jak płacze w nocy. W ogóle to najchętniej cały czas by była na rękach cwaniara.

Kasia dasz radę z tym karmieniem. Codziennie będzie lepiej. Takie już są te nasze maluszki- lubią się tulić;)
Na zorane sutki polecam po domu te muszle laktacyjne. Misia kiedyś je polecała i naprawdę pomagają. Fajnie się sutki wietrzą.

Linoone ja też dziś karmiłam w aucie na parkingu przed sklepem, bo była awaria z głodu. I szczerze mówiąc mam to w nosie co myślą i mówią na ten temat inni. Nie robię tego na pokaz, ani jakoś na widoku. Moje dziecko jest głodne ,to go muszę nakarmić! I na pewno nie będę tego robiła w toaletach.

Emol fajnie że wyjazd się udał, mimo że męczący. Zawsze to jakaś odmiana dla Ciebie i Arturka. Dopajasz przegotowaną czy mineralną? Też się nad tym zastanawiam.

Misia kiedy wyjeżdżacie? Z takim maluszkiem to faktycznie nie wiadomo co pakować.

Madwoman co za buc z tego lekarza!!!

Przyszła mamusia, mocno kciuki zaciśnięte. Czekamy na dobre wiadomości.

Aga_km kupił sam, ale pierwsze koło niej chodziłam i oglądałam, to wiedział, że mi się podoba:yes:

Paninka ja bym od razu szła ze skierowaniem na ip.

Mieliśmy dziś dzień w ciągłym ruchu.
Byliśmy z dzieciakami na spacerku w południe i złożyć te nieszczęsne papiery(nie udało się) jutro podejście nr.3 wrrrr
Odwiedziliśmy babcię bo wróciła z wczasów. No i pojechaliśmy z dzieciakami na wyprzedaże do h&m i smyka. Kupiłam 2 dwupaki koszulek dla karmiących, 2 biustonosze, młodemu spodenki, małej sweterek i pajac taki cieplejszy pluszowy. Jestem zadowolona. Jak wróciliśmy po 19.00 to przyszła koleżanka z mężem na kawę. O 22.00 kąpiel Majczki, potem młodego i żeby nie zapeszyć od 23.15 mała śpi(od jakiegoś czasu z kupą) nie dałam jej od wczoraj vit.D3. Jutro mamy położną, ciekawe co powie?
 
Aniek moja też by tylko na rękach ale nie chce jej tak nosić bo im cięższa będzie to mój kręgosłup tego nie wytrzyma ;)
Fajnie, że zakupy Wam się udały my pod koniec tygodnia się wybieramy na jakieś ubraniowe zakupy, zobaczymy na ile nam młoda pozwoli ;)
Spokojnej nocy :) U nas właśnie karmienie ;)

Dziewczyny czekające powodzenia ! :)
 
Chybra tak jak aniek napisała - wypadanie macicy albo chociaż jej opadnięcie (co skutkuje w przyszłości i tak wypadaniem najczęściej ostatecznie). To takie następstwo które myślę że nikt by nie chciał mieć więc zastanów się nad swoim szarżowaniem.

Becikowe liczy się na tyle ile jest osób, z nowym dzieckiem włącznie, czyli dwójka rodziców plus ilość dzieci. I ma nie przekraczać 1922 zł na osobę.

Obcinałam obcinaczkami, z tym czuję się najpewniej bo sama dla siebie też używam, nożyczek nigdy więc bałabym się uczyć na młodym tego używać.

U mnie popołudnie lepsze i na razie początek nocy też, odespałam już a wygląda na to że teraz też mi zaraz mocniej uśnie dziecko więc i ja powinnam pospać może.
 
Podczytuje was ale pisac nienadazam..

U mnie zakonczylo sie antybiotykiem..takze czuje sie kapeczke lepiej..Zapalenie piersi to paskudztwo..

U nas zaczynają sie problemy z kupką i bączkami mala poatekuje..
Po za tym to odpukac narazie grzeczna..

Powodzenia dziewczyny jeszcze nie rozpakowane..to juz na prawde ostatnia prosta..3mam za was mocno kciuki..

Ola W sciskam cie mocno..Niestety o takie stany depresyjne po narodzinach malucha, bardzo łatwo..
Ciezko w to uwierzyc ale to minie..Musisz jakos przetrwac ten trudny okres..nadejdą jeszcze piekne dni ktore pozwolą cieszyc sie tak w pelni synkiem..
Moj synek tez do latwych niemowlakow nienalezal..
Choc to bardzo trudne sproboj sie zrelaksowac..niemowlaki niestety ale wyczowają nastroj matki..
Nikt nieobiecywal nam ze bedzie łatwo..a to co niezabije to podwojnie wzmocni nas..Pamietaj..Gwarantuje ci ze za jakis czas steierdzisz ze mimo wszystko bylo warto.. :*

Wszystkie was serdecznie Pozdrawiam.. :*

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisiaa to zobaczymy czy nam się sprawdzi bo mąż już dziś kupił. Właśnie mój wózek nie ma dedykowanej:(

Misia kiedy jedziecie?

Przyszła mamusia, Madwoman, Olisiaa, Paninka, Inka - któraś ma dzisiaj urodzić![emoji173]

Judith to już wiem gdzie :D dobra i teraz jak bardzo ma być zapadniete zeby świadczyło o odwodnieniu? Mam wrażenie że jest ciągle zapadniete:D

Aga.km cieszę się że Ci się przyda :-) znajomi polecali, też bym chciała zakupić ale czekam na lepsze dni w sensie pieniążki jakies:D
Na szczęście też mamy ubezpieczenie:-) przynajmniej na chrzciny jest i na wakacje trochę:-)
A jak u Ciebie? Jak prace remontowe?:)

Chybra haha to sorry nie zrozumiałam:D uważaj na siebie bo sobie krzywdę zrobisz

Paninka idź na porodowke niech czuje dziecie presje:D

Kasia831 ważne że w koncu dociera do Ciebie co może chciec:D

Aniek tylko się wsadza do rury koncowke:D ale to tak mocno redukuje ssanie że mi by gluta nie wyciąglo;-) a jej w sekundę
Czemu nie udało się zlozyc papierów?
Ale udane zakupy![emoji173]

Aim a czym się to objawia? Mnie tak nisko boli podbrzusze i nie wiem czy to jelita czy mięśnie czy coś ginekologicznego

U nas dzień całkiem dobry, młodej pasuje rutyna - ćwiczenia jedzenie spanie, ćwiczenia jedzenie spanie, ćwiczenia jedzenie goście.. uuu trzeba marudzić! Obejrzeliśmy że znajomymi 2 odcinki gry o tron przy akompaniamencie Agatki przez co do 23 marudziła ale w koncu padła:-) nie lubi gości coś;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry w nowym dniu, ja oczywiście dospac nie moge. Już 1.5 godz nie śpię. Dziś ostatnia nocka u siebie i zamiast wypocząć i się wyspać to ja odwrotnie. W szpitalu tak kolorowo nie będzie jak co dwie godziny będą latać i brzuchy badać hihihi a kto wie może w nocy w skurczach będę leżeć więc też nie pośpiechu
Miłego dnia. Odezwę się że szpitala

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry