reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Katja na zatoki irigasin polecam do płukania,mało przyjemne ale skuteczne przynajmniej u mnie.od dawna mam z nimi problem, a w ciazy mi pomogł.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniek aspirator:
1501487607-aaaaaa.jpeg

Zgadzam się weekendy są super. Moja przesypia wszystkie noce do tej pory ale dziś wyjątkowo od 1 do 4 marudziła jak byla moja nocka. Ale poszła spać o 21:D
Jejku ale miałaś przejścia przy pierwszym porodzie.
Takie ogólne becikowe jest od ok 1992zl na osobę w gospodarstwie domowym.

Ola W Może na spacer się przejdź sama do sklepu żeby nie słyszeć?
Poczytaj opinie na necie.
Aż mi się smutno zrobiło i szkoda Twojego meza.. ważne że się wspieracie:* nic tak nie umacnia jak takie przezycia.
Moja też się siluje jak jest na brzuchu i usiłuje pelzac.

Olisiaa jak dalsi goście to wychodzę i czasem laski do mnie przychodza, a jak bliscy to karmię przy nich ale przystawiam na osobnosci. Są takie fartuszki do karmienia jakbyś chciała. Www.mamabear.pl

Chybra a kupujesz jakaś specjalną parasolke? Bo chce kupić w smyku uniwersalna i nie wiem co jest warta, kosztuje 30zl więc luzno. Bo mój wózek nie ma swojej parasolki tylko budka się bardzo daleko otwiera i jest moskitiera z drugiej strony ale jak słońce jest nisko to i tak świeci

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po 2.5 godzinach udało się (chyba) uśpić młodego, masakra, pod tym względem jest tylko coraz gorzej.
Udało mi się też obciąć mu paznokcie bo to co mi robił z piersiami i dekoltem podczas walki o jedzenie to już był kosmos, nie wiem co bolało bardziej czy te drapania czy jego zaciskanie się na sutku. To teraz przynajmniej tylko cycek będzie mnie bolał, zawsze to połowa mniej dyskomfortu.
Szkoda że nie umiem spać w dzień za bardzo-o ile rzeczywiście zasnął na dłużej niż 10 minut mogłabym odespać noc a tak mogę herbatę sobie zrobić i chyba poćwiczyć...
 
Ola W. ja miałam tak przy pierwszym dziecku... myślałam dokładnie jak ty... ale to mija :) mały jak podrośnie to będzie zupełnie inaczej, zajmie się zabawkami a ty będziesz patrzeć z radością na niego :) ciężki poród + płacze małege to powodują, u mnie tak było... nie poddawaj się, trzymaj się :*

Olisiaa ja idę do sypialni :)

trzymam kcuki za wszystkie porody &&&&


 
My mieliśmy pierwszy kryzys.. wczoraj wcale nie chciał spać, ciągle wisiał na cycu, zasypiał na rękach, a jak go odłożyłam do łóżeczka to za 15 minut się budził i marudził. Wieczorem wszystko się skumulowalo, dużo płakał i widziałam że jest zmęczony, ale jakoś nie chciał czy nie mógł zasnąć. W końcu zasnął o 23 i spał do 3, czyli całkiem ładnie. Rano poszłam na spacer psio-wózkowy i na nim też zasnął i śpi jak na razie. [emoji4] chyba też sobie poćwiczę

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wychodzę do drugiego pokoju, chyba że to rodzice albo siostra to przy nich karmię.

U nas noc średnia krecila się i stekala pół nocy ale oczy miała zamknięte. Wstała o 6 i do 7.30 oczywiście krzyk. Zawinelam ją w końcu w koc i położyłam na brzuchu u siebie i spalysmy. Teraz je i wychodzić chyba nie będziemy bo już ciepło bardzo to na balkon ją dam bo teraz mam cień.

Pumelova jak jedziemy na działkę to zawsze stawiam ją w cieniu i nie przeszkadza jej nic nawet dzieciaki krzyczące obok z działek :)

Miłego dnia
 
Hej
My też walczymy z kp i gazami.Wczoraj była położna i powiedziała że banany i kasze na mleku którą zjadłam.nie mają z brakiem kupki nic wspólnego, po prostu tak jest ze kupka może zniknąć, jej system trawienny sie przygotowuje do wydalenia tego co je ode mnie.Aczkolwiek wczoraj Wogóle nie chciała jeść po południu, w nocy ze 4 razy ją przystawiałam, żeby sobie chociaż powąchała i wyciskałam jej mleczko żeby cokolwiek w usteczkach miała, była zmęczona tym prężeniem się cały czas.Ale 2 gdz temu pięknie się przyssala no i ja też już pokarmu mam coraz więcej:) Ale mega to trudne podać cyca...jejku, ile się nakombinuje.Położna wczoraj powiedziała, że technikę mam bdb tylko obydwie musimy się jej nauczyć po prostu.Przed każdym karmieniem masuje pierś z góry na dół a że brodawki mam płaskie to kazali mi je chwytac w 2 palce , scisnac i włożyć jej do buzi, nie wiem czy tak normalnie się robi...ogólnie grzeczna tylko histeryzuje przy przebieraniu:) w nocy chce sie tylko tulic ehh dziś wogóle nie spałam.Rafał ją wziął o 6.45 to się zdrzemnęłam.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy dzieki poczytam co to ten irigasin. Ja sobie "zalalam" nos sola fizjologiczna ale nic sie tam nie rusza. Zatoki czolowe sie zblokowaly i lipa, bol okropny a gdzie tu kolki...
 
Aim a popołudniami nie potrafisz się zdrzemnąć? Może akurat będzie spał. Moja w ciągu dnia ma zazwyczaj jedną taką porządną drzemkę 3h+ A reszta to godzinka max. Już 2 razy obcinalam paznokcie bo drapie okropnie, cała szyję mam podrapana.
Ja sobie pomalowalam paznokcie u stóp. Mała rzecz a cieszy :-)

Abed serio nadejdzie taki moment że dziecko się będzie samo bawić? Mam wrażenie że będę nosić ja az do 18stki:/

Linoone moze skok rozwojowy? Nie chce się powtarzać ale u mnie były takie 2 dni i przeszlo samo a potem pieluszki były cięższe:-)

Ewella moja nawet w cieniu jak jest ciepło to jest nieszczęśliwa. Wczoraj byliśmy o 19 na spacerze u prababci to plakala cała drogę i oczywiście się nasluchalam że może się nie najada i czy jej daje herbatki jak jest tak ciepło. Eh. Ale o 19 było nadal 30 stopni.. dziś bedzie chyba 40;-)

Kasia831 w koncu zalapiecie obie i będzie pięknie ssala:-) musisz być wytrwala :-) oj żeby mojej wystarczyło tulenie. Ona marudzi nawet utulona. Raz! Udało mi się ja po 4 rano położyć z nami i zasnęła ze świeżą kupa w majtach.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry