reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

ja używam baby manager i sobie chwalę :)
1500567435-aaaaaa.png


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna z ciśnieniem bym dzwoniła albo jechała na IP , jeśli do tego źle się czujesz to już na pewno. Ciśnienie może wyrządzić wiele złego, takie skoki ciśnienia pod koniec ciąży mogą być powodem decyzji o rozwiązaniu. Zadzwoń chociaż i zapytaj czy przyjechać.
 
Pumelova Moja dzisiaj też częściej a krócej je. wydaje mi się, że pić im się chce częściej w takie ciepło albo się mylę :p
Ten zabieg taki zły nie jest tak naprawdę jakby Ci już nic nie pomogło na hemo mój miał ten zabieg ale prywatnie w Kato i już ma spokój dluugi czas ;)
 
Kurcze a mój wisi na cycu cały dzień dzisiaj. Jeszcze tak ciepło a on się przytula, cała mokra jestem, do tego masakrycznie zmęczona. Chwila przerwy i znowu.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith mam czopki i maść ale maści już 3 różne miałam i sama maść nie daje rady. Teraz mam jakieś silniejsze czopki, mam nadzieję że będę mogła po nich usiąść:D

Morela fajna ta apka:-)

Inka po porodzie zapodaj sobie czopki od razu, już w szpitalu spytaj, ja zaniedbalam problem i bardzo mnie to bolało tydzień po:/ nie umiałam siedziec.

Ewella to mnie pocieszylas z tym zabiegiem ;-) pewnie im się bardziej chce pic. Tylko że moja od wczoraj z domu nie wyszła w sumie:p ale dziś w ciągu dnia śpi jeszcze więcej.

Misia tak miałam 2-3 dni i przeszło. Teraz wyczytałam w 'pierwszy rok życia dziecka' że jest coś takiego jak karmienie skumulowane że dziecko dosłownie wisi całymi dniami i nocami na piersi trwa to 2-3 dni i jest związane z gwałtownym wzrostem, a ma miejsce około 3 i 6 tygodnia.
W ogóle dostałam te kropelki sab simplex.. i boję się podać! Bo w sumie boję się czy jak odstawie delicol to jej nie namieszam (ciocia mi kazała osobno je podawać albo jedno albo drugie) więc zostawiam to na weekend żeby jak coś był mąż że wsparciem:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no właśnie wyczytałam na hafiji, że to może być skok i kryzys laktacyjny. Już odpaliłem laktator żeby sprawdzić czy coś leci. Współczuję problemów z hemoroidy mi, potrafi to dać w kość.
Wykompalam Tulisia i się uspokoił, wisi sobie grzecznie na cycku. Nie będę mu bronić. Gorzej ze jutro sesja.
Czy któraś mamusia boryka się z pepkiem? U nas ciągle nie odpadł, głęboki jest bardzo. Już przeszłam na spirytus 70% za radą lekarza i wysuszam co zmianę pieluchy. Do tego jeszcze oczko mu ropieje. Miałam dziś nogi ogolic, a tymczasem cieszę się że siku poszłam. :/

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zostało do nadrobienia 4 strony,chyba nie dam rady,czas tak szybko leci przy trójce dzieci,mamy które dają espumisan,w ulotce też macie napisane żeby nie dawać w 1 miesiącu życia?Liwia ma 12 dni,nie wiem teraz czy podawać czy nie,cały dzień i noc jeczy steka i się pręży,strasznie ulewa gdy ja odloze,na kolke to chyba za wcześnie,z kupami problemu nie ma,moze to refluks

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia na sesji dacie radę że smoczkiem. Ta nasza umiala.uspokoic dziecko lepiej niż ja. My mamy jeszcze pepek a.juz minęły 3 tyg.. Ale myślę że to dlatego że mamy tetre na nim to się wolniej goi. Już ledwo wisi. Też wysuszam co zmianę pieluchy



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry