reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

My po wizycie kontrolnej.

Psikus taki, że szpital w którym chciałam rodzić będzie remontowany i zamknięty od 24.07 do 6.08 haha także musi nastapić zmiana lokalizacji w razie czego :)

Młoda nisko, szyjka ma 1-1,2cm, jest prawie zgładzona i lekarz się zdziwił, że nie czuję / nie czułam jakiś mocniejszych skurczy bo musiały być skoro się zgładziła - ja w sumie do końca nie wiem co to znaczy ;) Z rozwarciem szalejemy bo jest aż na opuszek. Generalnie za tydzien mam sie stawic u niego w szpitalu na ktg i badaniu i będziemy podejmować decyzje co dalej ale tez powiedział, że pierwsze ciążę są zazwyczaj przenoszone. Ciśnienie dalej do kontroli.

Zosia waży 2800-2900 także nie jest źle. Wód jest dużo bo wg AFI 13 także ma się w czym pluskać.
 
reklama
Chybra spalisz wiecej kalorii [emoji23][emoji23][emoji23]

Paalina u nas tez nestatyna. Widac poprawę, ale głownie dlatego, ze położna środowiskowa wytarła porządnie te plesniawki ;)

To jak jest z tym karmieniem.. budzić w nocy czy pozwolić przespać te 5h? Juz zgłupiałam....
I tak sie budzę odciągać, wiec wybudzalam go/karmiłam e pol śnie. Ale wydaje mi sie to bez sensu.
Karmie w dzien 40ml mojego+90ml mm. Czasem zjada wszystko czasem mniej. Ale generalnie tak to wyglada. W nocy dzis podałam mu tylko swoje. Nie wiem jak dalej robic :) zgłupiałam kompletnie, a nie moge myslec racjonalnie z niewyspania


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Inka zleci:*:* tydzień w obliczu 40stu to pikus:-)

Bab gdzie Ci się te wody jeszcze mieszczą to już nie wien. Chyba jelit nie masz :D ja miałam wielki brzuch afi7 a dziecko 3280:D
Oby Ci się udało w Twoim.szpitalu!

Ola W ja obudziłam przez 3tyg co 3h a teraz nie budzę ale ona sama się budzi w tych samych porach, raz zaspala to bylo5,5:D ale ja musiałam budzić z powodu zoltaczki (chociaż pewnie i tak bym budziła bo nam tak na szkole powiedzieli).

Ja mam dylemat z przewijaniem. Na szkole nam wcisneli kit żeby przebierać pieluche przed każdym karmieniem. Spoko robiłam tak ale ona w czasie jedzenia robi kupy to się mija z celem więc od 3 dni (jak przeczytałam ten artykyl:D) nie przewijam przed jedzeniem tylko jak wiem że ma kupę - ale to jest czasem 4h przerwy, to jest ok? Kiedy wy przewijacie? Nie ogarniam tematu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova trzeba porównywać ceny bo są tak rozbiezne. Zobacz 10 zł już w kieszeni na dwupak chusteczek czy na coś innego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u nas strasznie duszno a ja się czuję od rana fatanie. Mam podwyższone ciśnienie, puls w okolicach 100, ręce się trzęsą i szumi mi w uszach. Nie wiem czy to normalne :( Miałyście na końcówce tez taki wysoki puls? Nie wiem co robić, czy czekać aż się uspokoi trochę czy jechać na ip... Nie chcę żeby położne tam wywijały oczami że z głupotą przyjeżdżam :/
 
Ola, ja nie budzę małego na karmienie w nocy, czekam aż on mnie obudzi i dałabym wiele za 5 godzin nieprzerwanego snu ;p
Ja dzisiaj gazik na palec i mu wytarłam ten język,ale on się zapiera, zaciska mi palec dziąsłami i nie ruszę :p

Kupiłam do wózka parasolkę uniwersalną i dupa, nie trzyma się na naszej ramie, pasowałaby ale na okrągłą ramę, w ogóle mnie wkur.... na spacerze i NIE WIEM czemu :p :p nagle jakaś rozklekotana jest haha jedziemy dziś albo po porządną parasolkę,albo po takie wymyślne inne coś, bo mnie denerwuje zasłanianie go przed słońcem.

Joel też robi kupę w trakcie jedzenia, więc ssanie i parcie nie idzie w parze, dlatego przy karmieniu ja spocona, on spocony -.- przebieram go po karmieniu dopiero, kolejną kupę i tak robi w trakcie kolejnego karmienia jeśli śpi, a jak nie śpi to jest przebierany na bieżąco ;) bo kup to mamy duuuużo.
 
Olisiaa na szczęście kupiłam w gemini ale teraz przeglądałam ofertę rossmana i aż nie wierzę:o

Joanna a nie możesz zadzwonić do dyzurki? Ja bym zadzwoniła na oddział zapytać.

Paalinaa właśnie my tez.mamy duzo.kup więc pampersy ida.jak woda jak przebieralam przed w trakcie i podczas przewijania tracilam bo robiła w międzyczasie cps:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna ja miałam taki puls normalnie w ciąży. Do 115 kardiolog kazał się nie przejmować, bo to ponoć fizjologiczne. Bardziej kontroluj ciśnienie.
Mój robaczek dziś szaleje, między spaniami wisi na cycu ponad godzinę, na jednym i drugim, śpi niespokojnie, znowu mam schize czy się najada. Rany czemu to nie jest prostsze. Dołączam do niewyspanych.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny,
Wprawdzie moja jeszcze w brzuchu ale ja już myślę nad karmieniami, nad przebieraniem czy przed kp czy po, czy się będzie najadała, czy ja wogóle zmrużę oko itp, wczoraj usnąć nie mogłam bo zastanawiałam się jak ja ją będę w nocy karmić ze względu na wysokie łóżko, z którego sama mogę zlecieć a co dopiero z małą :p i że jakiś fotelik może by mi się przyadał, i wogóle dół bo mam w sypialni mało miejsca i że się on nie zmieści...masakra :D matko co to będzie na żywca :D

a tak wogóle to zakupiłam sobie taki notatnik do notowania pór spania, jedzenia itp - któraś z Was dostała coś takiego.... bo apkę zainstalowałam już dawno ale tak sobie pomyślałam, jak pumelova pisała, że nie ma czasu kliknąć nawet hehe
 
reklama
joanna ja tez mam stale puls powyzej 100 i mi rowniez lekarz mowil zeby na puls nie zwracac uwagi takze ja bym sie tym nie przejmowala. Tak jak misia napisała wazne jest samo cisnienie
 
Do góry