reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja mam aplikacje ale nie zawsze wpisuje na bierzaco i zdarza się że mniej wiecejnokreslam o której co było, tak z pamięci :/
Niestety happy baby u mnie na tel dziwnie się formatowala i nie działały przyciski więc mam jakąś inną. Nie jest idealna no ale zawsze coś.
1500558361-aaaaaa.png


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe Ola kalorie podejrzewam będę spalać jak mały samochodzik, jak zacznę załóżmy w pon to zluzuję trochę może za jakieś pół roku :-D Chociaż wtedy pewnie Leon będzie ząbkował, a Kacprowi będą szły 5tki więc huhuhu będzie impreza jak ta lala.
 
uff poprasowałam i obrałam chyba z 2kg szparagówki, plecy mi odpadają :)
Mój R przedwczoraj mówi tak: kupiłem ci twoje ulubione warzywo i uszy ci się będą trzęsły jak będziesz je jadła. Popatrzyłam się na niego kpiąco bo nie ma takiego warzywa...ja nie znoszę warzyw! jem bo muszę hehe Kazałam mu podać 3 litery bo za chiny nie mogłam zgadnąć o co mu chodzi...podał ż, s i r oczywiście są nie w kolejności...i znów nie mogłam znależć w myślach żadnego warzywa, które zawiera literkę ż. Okazało się, że u nich w domu nie mówiło się po prostu szparagówka tak jak u mnie tylko Fasolka ŻÓlta Szaparagowa.... no musiałam przyznać, że faktycznie to jest warzywo, które uwielbiam i z 1kg sama potrafię wszamać tylko z bułką tartą :)
 
Misia moja dzisiaj marudna od 10 do 14 a potem wrócił tatuś to oczywiście spala do 16 bo ja wyszłam do lekarza:/ przy mnie śpi max godzinę:D zdrajca mały
Ja mam schize czy nie jest chora bo je po kilka minut co godzinę a nie tak dużo jak ostatnio:o

Kasia831 przynajmniej się oswoilas z tematami :-) i z problemami a to wazne. Wiesz że może nie być rozowo, A ja myślałam że będzie tylko rozowo bo te co przede mną rodziły nie narzekaly:D
Kupy pisze w notatniku:D koło przewijaka mam:p

Olisiaa haha zadalam to samo pytanie w wątku zakupowym:D
Ja tak

Kasia831 też lubię fasolkę [emoji173]

Byłam u lekarza bo mi czopki na hemo nie pomogły więc dostałam inne czopki i jak się nie oprozni ten jeden który mi został to chirurg:/ super.. Ale w aptece za te leki na hemo już drugi raz ponad 100 zostawiłam:/ gowniana sprawa Wam powiem


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova a kremy probowalas?
Faktycznie, może nie jedno ale gdzie drugie to starszak :p

Mąż fajna apke, musze sprawdzić, używaliśmy jej jeszcze za czasów syna.

Pumelova, dziękuję :*
 
Do góry