reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dzisiaj już o 9 byłyśmy na spacerze przed największym upalem. Teraz mała w domu śpi i je :D

Ja się ogólnie w nocy budzę cała spocona jakbym wyszła spod prysznica.. .

Emol upolowalas coś w Lidlu?
 
Hejka! A ja korzystam póki jeszcze mogę i też pisze :D Co prawda nie śpię od 7 bo muchy atakują ale leżenie w łóżku do 9 jest jeszcze możliwe.. wrr zadzwoniłam o moskitiery ale pomiar dopiero w przyszłym tyg ale już jest nadzieja powiem że do sypialni ma być na cito. Cora spała w najlepsze do 9 ale wczoraj cały dzień aktywnie na dworze to zmęczona. A mamuska odganiala muchy żeby jej to spanie umożliwić
Jak ja się cieszę ze już nie mieszkamy w bloku. Rano wychodzę i młodą zaczepia sąsiadka i ma kompana do zabawy. Starsza sama się soba zajmie. Pilnuje tylko żeby szła do kąpieli i pokój ogarnęła.
Wczoraj opalilam nogi więc nie będę bladziochem na porodowce :D dziś strasznie duszno, słońce na razie za chmurami ale pot się leje.
 
Inka to jeszcze tydzień na luzie :-) nie martw się, urodzisz w terminie!:D

Ewella jak moja o 8 zasnęła i szybko wskoczylam pod kołdrę to nawet pomyślałam że miałam iść na spacer ale kto by mnie zmusił:D może jutro :D
Czyli nie tylko ja się tak poce to dobrze:D

Paninka u nas też skwar:-) mój sąsiedzi wyjechali więc w koncu jest cisza w tym domu[emoji173] uwielbiam cisze ( mamy sypialnię pod pokojem dwóch 10 latkow i szlag mnie trafia jak biegają bo mieszkałam wcześniej w bloku na samej gorze)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy u was też jest tak poebane z tym usc? Ja już godzinę czekam a nie ma żadnych osób oczekujacych. Małego zostawiłam z mamą, nie doczekam się chyba. Już kurwica mnie roznosi... a zaraz jeszcze za parking opłata się skończy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella jak wrócę z urzędu to zrobię zdjęcia. Wzięłam pajace i bluzę i body na długi rękaw w różnych rozmiarach ;)

Edit wstawiłam na zakupowy ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ok :)
Ja w urzędzie załatwiam w 40min. 3osoby były przede mną. Tak to jest w tych urzędach pewnie kawę piją.. .

Pumelova no też myslalam położyć się spać dalej ale teraz mała śpi to idę chwilę zdrzemnąć się :D

Jejku ale u mnie pachnie w mieszkaniu leczem , sąsiadka chyba robi :D
 
Emol no co Ty, my usc załatwilismy 3 dni po porodzie - zadzwonilismy, okazlo się że już wszystko jest i mąż pojechał i załatwił akt i PESEL bez problemu w parę minut:-)

Wiedzieliście że bepanthen 100g jest w gemini za 30zl a w rossmanie za 48?!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry