reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova hormony mi tak buzują że ciągle bym ryczała. Ogólny dół! Nikt mnie nie kocha, nikogo nie interesuję, nikt dla mnie nie ma czasu, ze wszystkim jestem sama i tak się nakręcam jak głupia. Na szczęście wiem że to przejdzie.
Jak się tak zastanowić, to też tęsknię za brzuszkiem....
Dobrze że piszesz o sobie. Kto cię lepiej zrozumie niż mamusie w podobnej sytuacji?

Paninka powiem Ci szczerze, że ja wolę teraz jak młody jest w domu, bo nie mam czasu aż tak bardzo się dołować

Ola długość krwawienia, oczyszczania zależy po cc od tego jak zostałaś oczyszczona(wyłyżeczkowana) tak mówił lekarz.

Olisia oby się rozkręciło!

Alex ale Ci szybko poszło, super. Rany się zagoją, a najważniejsze że ty i dzidzia całe i zdrowe.

Maziajka nie że mi się podobało. Ale szczerze to przy porodzie sn jednak wolę cc. Dużo też zależy od szpitala, opieki, lekarza. Zdaję sobie z tego sprawę. Ten mój szpital będę mimo kosztów polecać każdemu i zawsze.
Ja wczoraj wieczorem jadłam fasolkę po bretońsku:tak:

Chybra najważniejsze że jest plan. A może uda się szybciej?

Kasia też chodziłam cała ubabrana na brzuchu i na piersiach :wink:

Karuzela kciuki zaciśnięte za malutkiego. A ty masz gorączkę? Jeśli nie, to myślę że nie trzeba się marwić.

Katja to też ulubiona pozycja mojej Majeczki, na moim brzuchu. Zresztą u tatusia teź lubi, chyba lubi słyszeć serduszko.

Lilith super że malutka rośnie i przybiera. No i nowy domek...fajnie

Zuza kciuki!

Ja dziś wieczorem byłam pierwszy raz po cc w toalecie na 2. Wzięłam czopek glicerynowy, no i poszło. Muszę stwierdzić że w brzuchu lepiej mi się zrobiło.
Jestem taka śpiąca, a nie potrafię zasnąć, masakra.
 
Misia ważne że znalazłaś swój sposob. :-)

Emol szkoda że mam Lidla tak daleko ale u mnie trzeba się bic o takie rzeczy :D

Olisiaa daj znać czy pojechałaś rzeczywiście;-))

Lilith myślałam że doperio w sierpniu się przeprowadzacie? Ale zleciało ze to już :-)

Zuza pewnie tyle że odchodzi Ci czop i to już koniec oznak :D nie musi być przecież pozbawiony krwią bo to zależy od naczynek czy Ci jakieś nie pękło;-)

Aniek oj wspolczuje. Tez Tak mialam:* straszne jak hormony potrafią nami sterować.. aż żałuję że mężczyźni nie mogą tego poczuć:p
Cieszę się że jesteś zadowolona że szpitala :- ) To najważniejsze:-)) myslalby kto że poród jest taki istotny, tak nim straszą a nikt nie mówi o kolkach, przewlekłym zmęczeniu i utracie swojego zycia;-)

A co do mnie to nie wiem co się stało. Wiem że nie jesteście zwolenniczkami mierzenia czasu :D ale w mojej apce odkryłam że do soboty karmiłam średnio po 3h/3,5h dziennie w sumie. W.sobote 4, niedziela 5, poniedziałek i wtorek po 6h! A wczoraj znów 3. Od 21 mała śpi, teraz ja karmię na śpiocha bo się budzi a ja się zastanawiam czy nie jest chora że spi.. dziwne nie?:p

1500504824-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova dziękuję.
Właśnie...nikt nie mówi. A bolące piersi, a poranione brodawki, hemoroidy, rozstępy, blizny, a efekty porodu odczuwane po latach?? Dziecko to skarb i ogromne szczęście, ale też ból i łzy, niestety.
Podziwiam Was dziewczyny z tymi aplikacjami i mierzeniem, ja nie mam na to siły. Idę na żywioł.
 
Aniek tu tylko ja jestem takim hardcorem że jadę z apka:p taka byłam z siebie dumna że nakarmilam i odłożyłam że teraz i ulała i zrobiła kupę po pachy a jak już ja rozebralam to się zsikala. No i po śpiącym dziecku:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki dziewczyny za te co będą rodziły dzisiaj :)

Pumelova Moja zasnęła o 21.40 i obudziła się o 1.30 zjeść i teraz jemy. Też używałam aplikacji ale jak miała te płacze nocne to nie nadanzalam naciskać z której piersi je i zrezygnowałam ;)

Lilith super, że przeprowadzka już tak blisko:)

Miłego dnia :)
 
Zuza ja miałam wywoływany poród a czop odszedł dwa tyg wcześniej
Nie pojechałam na IP jakoś o 2 skurcze minęły. Także czekam ale myślę że teraz już jak tykającą bomba


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella ja zawsze patrze z którym karmiłam ostatnio bo nie pamiętam, ostatnio na śpiocha przyłożyłam do złej i do teraz mnie brodawka szczypie:/ moja też teraz wstała:D

Olisiaa to może być dziś:D oby szybko:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova dzisiaj mój Arturek przespal cała noc. Zjadł chwilę przed 24 a dopiero o 6.40 się ubudzil. Sama nie śpię od 6, umylam się itd, a on śpi. ;) ale zanim zasnął to 3 h nie spał, trochę marudzil bo pierdki nie umiały wyjść, pomasowalismy, tulilismy...

Wczoraj odpadł nam kikut więc już spokojnie na brzuchu również kładę, bo tak to długo nie leżał bo wiem że pewnie było mu niewygodnie

Olisia może dzisiaj się coś rozkreci. ;) trzymam kciuki

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry