reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Inka mnie też coś brzuch pobolewa od krzyża ale bardzo delikatnie, bardziej bym powiedziała że mam tam wszystko napięte jak przed okresem. Może nam się zacznie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi całą noc się brzuchol spinał i też ból od pleców. Dziwne. No nic. Jeszcze ten dzień chcę spokojnie spędzić z synusiem i jutro szpital, heh aż nie wierzę, że znowu to samo od nowa będziemy przechodzić. Tak się pocieszam, że najprawdopodobniej za tydz już będziemy z Leonem w domku:blink:

Ale gorąco, czas okna pozamykać. Później do rodziców na basenik i relaksik w domu i wieczorem może spacer ostatni w trójkę!

I tak sobie uświadomiłam , że będę rodzić w te największe upały, coś pięknego:-p

No to spokojnego dnia :*
 
Chybra Olissiaa Inka...i ja dołączam się do Was...mnie oprócz ponolewania w pachwinie kompletnie nic nie jest.... jestem juz totalnie zmęczona....jutro jeszcze wizyta...i ja.najprawdopodobniej w poniedziałek szpital.

Nie.zakładała takiego scenariusza. ..córka urodziła się wcześniej i nie stesowalam sie jak teraz. ..

Mam dziwne wrażenie ze jeszcze wszytko zakończy się cc.

Chybra ...masz jakiś plan jak jednoczenie zająć się starszym synkiem. ..i nakarmić młodszego? ?

Kurcze ja nie wiem jak nad tym zapanuje...chyba dopadł mnie jakiś dodatkowy stres...

Miłego dnia dziewczyny
 
Nie nadrobię was niestety... Dużo mi czasu schodzi na nauczenie się o co chodzi w obsłudze dziecka :p ale z dnia na dzień jest lepiej :) karmienie idzie coraz lepiej - karmimy się piersią i dodajemy mleko sztuczne. Z piersią idzie coraz lepiej choć grzanie cycków termoforem gdy na zewnątrz jest ponad 30 stopni- bezcenne xD ale ważne że skuteczne u nas :D
 
Wooow ale tu aktywność! Tylko mnie wessało rodzicielstwo i bycie krową dojną na pełen etat?
U nas pojawiły się pleśniawki i zaczynał się problem z jedzeniem. Chciałam go dokarmić mm wczoraj,co wypil to zwrócił i to z taką silą,że musiałam przebrać jego, siebie i sofę wyczyścić -.-
Od wczoraj lecimy z nestatyna i już widać poprawę.

Inka, gbs, moja siostra faktycznie przyjechała za późno na antybiotyk. To znaczy, nie za późno,ale oni zamiast odrazu podać to cała papierologia, setka pytań, a ona zaraz na wstępnie na IP powiedziała,że ma dodatni GBS. Podali za późno. Mały się zaraził, co prawda musieli zostać dłużej w szpitalu, 7 dni chyba, ale ostatecznie wszystko ok. Jak pojedziesz na IP to upominaj się o antybiotyk. Ona zaufała,że wiedzą co robią, przecież ich poinformowała no i masz...
 
Emol tonl super że tak dobrze spi. Moja w nocy generalnie śpi bez zarzutów ale z przerwami na jedzenie jak się budzi. Najdłużej spala 5,5h ale jak poje to spi dalej. Teraz miała ból brzuszka od 7 do 8 i zasnęła w końcu i przez sen tak bączy że się boje zobaczyć ten rożek pod spodem:D

Inka glowa do gory:*

Chybra może trafisz na salę nie od południowej strony ;-)

Jenny na pewno poradzisz sobie z dwójką:-)

Aim haha ja jak się budzę w nocy to mam całe cycki spocone[emoji19] fajnie że wszystko w porzadku:-) mam nadzieję że da się w koncu kiedyś nauczyć tej obsługi bo są dni kiedy tracę nadzieję;-)

Paalinaa ja szukam ukojenia od bycia dojna krowa właśnie tutaj;-)
Ja mam takie przebieranie siebie i jej raz dziennie jak ma gazy i zrobi kupę między pampersami tzn wtrakcie przebierania;-)




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny jakoś wcześniej się bałam tego połączenia obowiązków, ale teraz nawet nie. Po prostu pogodziłam się z myślą, że będzie w domu armagedon. Najwyżej się pozytywnie rozczaruję. Kacper jest w sumie bardzo samodzielny i Leona tego też będę uczyć od początku, mimo że wiem, że na początku będzie pewnie kupa płaczu i dzieci i mojego:-p A plan podejrzewam, że się sam ułoży po jakichś 2 mies.
 
reklama
Ale wy dużo piszecie przy maluchach :p

W rezultacie faktycznie przeprowadzka początkiem sierpnia, będę mieszkać na dwa domu, bo trzeba tam poglogi położyć, wiec wszystko na spokojnie. Cześć rzeczy wywiezlismy do magazynu, ostateczne początkiem sierpnia pojadą vanem. Mąż wynajął na kilka dni to trochę bardziej na luzie, choć już tego nie widzę..

Jeszcze Dex ma 3 urodziny za kilka dni.. A dzieci dalej szkole..


Pumelova tez jestem zwolenniczką liczenia, przeliczania i sprawdzania.


Paaalina plesniawek nienawidzę. Tez juz mam zapas nystatyny. Z synem fioletem jechałam bo te preparaty na afty ponoć mają coś w składzie.
 
Do góry