reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia831 dzięki:D

Ewella zasypia koło północy najpóźniej:p całe moje zycie chodziłam spać o 22 a tu takie zmiany hehe

Też się jutro szykuje na spacer może z rana bo potem będzie za ciepło. Muszę się ruszyć z domu zobaczyć że świat nadal się kręci:D

Trochę tu zaniedbalam wszystkie dziewczynki bo tylko o sobie i o sobie wybaczcie poprawie się, chyba że będę znów karmić od 9 do 24 ;)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karuzela przed każdym karmieniem podaję. Ładnie sobie pruta wtedy. No i dziś położna powiedziała że spoko, skoro mi się wydaje że pomaga. Nie zaszkodzi.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, miałam chyba globulke z tym i zadziałała od razu, dawki 3 co godzine. Po 9 h od pierwszej dawki ( miałam dużo słabsza przez wcześniejsze cc) urodziłam.


Madziazt myślę o Was i mocno trzymam kciuki.


Podpisana dziś umowa, w piątek klucze a z pakowaniem jeszcze kupaaa roboty.


Mała rośnie, w końcu nadrobila stratę wagowa. Jesteśmy na pepti. Walczymy z kolkami.
Wydaje Ira nowe dźwięki i ładnie trzyma główkę.
Czas tak ucieka..
 
Olisia powodzenia!
Mi zaczął odchodzić czop śluzowy. Przed pierwszym porodem był podbarwiony krwią,teraz bezbarwny...Co to może oznaczać?
 
Zuza87 przed pierwszym porodem czop mi odszedł bezbarwny a teraz podbarwiony. Także odwrotnie mamy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry