reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Madziu niesamowite i straszne. Tak ja mowilam trzymam kciuki i przesylam pozytywna energie. Majunia chwila monent wroci do sil i zdrowka i nam nadzieje ze predko o tym zapomnicie.

My wlasnie sie karmimy.
Delicol podawalam synowi ale akurat na niego nie dzialal, ja kupilam dzis kropelki probiotyczne BioGaia, moze troszke zaczne od uzupelnienia flory w brzusialu.
 
reklama
Mi dzis pediatra powiedział, ze mlekiem modyfikowanym co ok 3-4h, ale ze takiego malucha ciezko przekarmic. Ze mozna przekarmic dziecko, ktore dostaje juz tez stałe pokarmy. Wiec kiedy moge dawac swoje i dopajac bez obaw modyfikowanym

Powiedział tez, ze taki 10dniowy brzdąc jest za mały na kołki. Ze kolki pojawiają sie pozniej i mamy na nie czas.

Ja po cc mam odchody jak taki słabszy okres. Na podpaść zostaje mało, do toalety wiecej spada, ale tez nie zawsze.
Ja ostatnio mało pije i borykam sie z bólem podczas oddawania moczu... nie jakimś hardkorowy, ale troche.
No i jak zjem cos ciezko strawnego to mega bol brzucha/jelit podczas jakiegos wiekszego przesuwania sie treści pokarmowej/gazy

Integral gratulacje! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Madziazt przykro że taki maluszek cierpi. Dużo zdrówka i całusy dla córeczki.

Integral gratuluję!!!

Ja już wyspana no ale poszłam spać o 21.
 
reklama
Mąż ją o północy uspał smoczkiem. Przed 4 jadła chwilę i teraz też ale na śpiocha ja wzięłam żeby wolniej jadła. Aż się boję dzisiejszego dnia:( mąż uważa że to moja wina bo zamiast ja odkładać do łóżeczka pozwalam jej na mnie wisieć..
Ja jej nawet smoczka nie umiem dac bo wypluwa a jemu oczywiście wychodzi

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry