reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova ja też byłam mega sfrustrowana jak bujalam Mikiego godzinę albo i dłużej a mąż wstawał i uspokajal go pół minuty i płakałam, że się nie nadaje,że własnego dziecka nie umiem uspokoić. ... mimo, że to moje drugie dziecko [emoji21]. Jak poszłam do dwóch lekarzy z tymi ala kolkami i powiedzieli, że dziecko zdrowe to ja od razu mniej się stresowalam i lepiej zaczął spać przynajmniej w nocy. Niestety dziecko nas genialnie wyczuwa. Teraz tutaj u rodziców dużo gorzej mi śpi, ale cóż jakoś to przetrwam. Spacery dają mi mega ukojenie, pięknie wtedy śpi i ha się relaksuje. Wczoraj trzy godziny chodziłam [emoji6]
 
reklama
Pumelova ja też byłam mega sfrustrowana jak bujalam Mikiego godzinę albo i dłużej a mąż wstawał i uspokajal go pół minuty i płakałam, że się nie nadaje,że własnego dziecka nie umiem uspokoić. ... mimo, że to moje drugie dziecko [emoji21]. Jak poszłam do dwóch lekarzy z tymi ala kolkami i powiedzieli, że dziecko zdrowe to ja od razu mniej się stresowalam i lepiej zaczął spać przynajmniej w nocy. Niestety dziecko nas genialnie wyczuwa. Teraz tutaj u rodziców dużo gorzej mi śpi, ale cóż jakoś to przetrwam. Spacery dają mi mega ukojenie, pięknie wtedy śpi i ha się relaksuje. Wczoraj trzy godziny chodziłam [emoji6]
Boję się sama siebie bo nie sądziłam że coś może mnie doprowadzić do takich emocji żebym się zanosiła z płaczu.
Poszlabym na spacer ale usiłuje się zdrzemnąć caly dzień.. Może dziś pójdę, zobaczymy co dzień przyniesie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja tez tak mam.
Tzn moj maz tez nie umie małego uspokoić w sek, ale faktycznie wyczuwa humory... jak jestem sfrustrowana, to nijak nie idzie go uspokoić.
Dzis jestem zestresowana, bo ma plesniawki i trzeba mu je "wycierać", a to bedzie hardkor... wsadzić palec do takiej maleńkiej buzi.
Koszmar :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola W.wspolczuje.. Jak jej robię higienę jamy ustnej to jest masakra żeby tam palcem wjechać. Ale dasz radę. Faceci są bardziej konsekwentni, on ja potrafi głaskać pół godziny a ja już ja podnoszę.

To się nazywa u mnie zderzenie wyobrażeń macierzyństwa z rzeczywistością:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova z tego co czytam widzę, że masz takie emocje jak ja przy Kacprze, ur go w październiku i tak do marca chyba non stop ryczałam, zero snu, kolki, alergie, skaza, kuźwa no teraz myślę, że już gorzej być nie może. Najgorsze jest to obwinianie samej siebie, że się nie nadaje i że własne dziecko nas nie kocha i że nie umiemy mu pomóc w bólu. Ale wiem, że po takim hardcorze jednak przychodzi poprawa. Ja szczerze mówiąc te kilka mies miałam depresję i nawet nie chciałam być nazywana mamą, nienawidziłam tego i wręcz żałowałam, że nią jestem. Koszmar...
Jedno jest pewne. Teraz jesteśmy z Kacprem mega blisko, coraz bliżej, bez słów się rozumiemy, uwielbiam jego pytania, jego " mama" , jestem zakochana po uszy:-) :)
To wszystko złe przejdzie i po prostu to zweryfikuje i to jakim jesteś człowiekiem i to jacy jesteście w związku. Bądź twarda i znajduj chwile dla siebie. Będzie dobrze :*
 
Integral gratulacje, Mielenko witaj na świecie
Saba trzymam kciuki
Madzia współczuję przeżyć, mam nadzieję że już jesteście prostej drodze. Majka to silna dziewczynka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kobietki [emoji5]


Alex - ogromne gratulacje!!! Ale szybko się uwinelas!!! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Sary [emoji8][emoji8][emoji8]


Pumelova - strasznie Ci współczuję przejść brzuszkowych u Agatki . Mam nadzieję, że za niedługo uda Wam się zazegnac wszystkie boleści.
Aha - Wam również życzę szybkiego zazegnania wszelkich bóli, kolek, itp.


Inka - zazdroszczę Agatowego. Korzystaj z wolnych chwil [emoji6]


Maziajka - biedna Ty zdrówka!!!


Madziu - straszne . Sytuacja wprost niewyobrażalna .
Dużo zdrówka dla Majeczki, a Tobie sił [emoji8]. Będzie dobrze, najważniejsze, że w końcu zareagowali i skierowali Maje tak gdzie mogą jej pomóc.


Integral - gratuluję [emoji3]!!! Wszystkiego najlepszego dla Was Dziewczynki [emoji8][emoji8][emoji8]


Saba - trzymam kciuki za dzisiaj [emoji110][emoji110]
 
Ostatnia edycja:
Madziatz, trzymam mocno kciuki za Majeczkę!!

Przed nami dziś szczegółowe badania, w tym usg narządów wewnętrznych i badanie mózgu czy nie doszło do zmian z powodu niedotlenienia przy porodzie... Trudny dzień się szykuje.
 
Wiecie co.. ja wiem, ze to co większość z nas przezywa jest dosc straszne i w ogole, ale jakos mi lzej na sercu, jak widze, ze nie tylko ja mam takie mysli/problemy. Łatwiej mi przyjąć, ze tak po prostu jest i każdemu mzoe sie zdarzyć. Daje mi to wiecej energii :)

Dziewczyny sorry za pytanie, ale wczoraj wypiłam bardzo mało wody, zjadłam cos raczej ciezko strawnego i dzis umieram przy wypróżnianiu... bole jak porodowe skurcze (te słabsze, ale jednak silne ;) ) tylko bardziej w okolicy odbytu niz pochwy. Juz zaczęłam sie martwić, ze cos tam w srodku złe uciska i czy to z czasem minie. Ma któraś podobny problem?
Mam go dzis, wczoraj było wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Integral juuuuuhuuuuuuu brawoooooo :):):) gratulacje i pomyslnego karmienia i pierwszych chwil buziakiiii


Ola w z tym przekarmieniem taka mam wiedze jak i ty. Moja mala jak juz jest obombana piersia to poprostu ją odtrąca.

Odchody hm... temat rzeka. Chyba u kazdej troche inaczej. Mysle ze ma znaczenie cc czy sn , oraz ja naprzyklad lyzeczkowanie gratis.
 
Do góry