reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Madziazt trzymamy kciuki

paninka tak podejrzewałam, że o ten koncert chodzi :) Oby się odbył bo tak jak teraz znajomi spamują mi fb informacjami, że mają bilety i idą to jak odwołają to będzie rozpacz i znowu ogólny spam hehe
 
reklama
Madziula trzymamy kciuki za maje !!!!!!!
Bardzo mocno myslami jestem z Tobą.
Jak to zacisnietym klipsem na pepowinie, no kazde dziecko ma zaciskany klips na pepek. Moze jak dojdziecie do siebie kiedys to napiszesz wiecej. Poki co zdrowka !

Przepraszam za błąd- zaciśnięty klips na jelicie. Jakimś cudem jelito było wsunięte w pępowinę, prawdopodobnie przepuklina pępowinowa.
Polozna nie wyczuła tego i zaciśnięla klips na jelicie.
Maja przestała jesc po pierwsze dobie i wymiotowała kałem.
Ale jak mówiłam ze coś jest nie tak to mówili ze to normalne. W koncu się zlitowali i zbadali i pogotowie ja zabrało do szpitala specjalistycznego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziazt oczywiście trzymam kciuki za twoją kruszynkę.
U mnie niestety cewnik nie dał efektu jutro oksytocyna męczyły mnie skurcze które minęły leżałem na porodówce na obserwacji bo po założeniu cewnika i na pierwszym dużym skurczu 70% małemu spadło tętno do 50. Zbiegli się lekarze ale na szczęście się unormowało. Leżałem 8 h bez przerwy pod ktg myślałam że się posikam. Obawiam się jutra. Trzymajcie kciuki.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia jakbym miała espumisan to bym dała ale teraz mam tylko delicol a nie wiem czy dożyję jutra jako zombie
Nawet jak ja wzięłam do łóżka to po 5 minutach snu budzi się z krzykiem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziazt o matko, oby już wszystko było dobrze.
Pumelova kurcze ciężka sprawa z tą naszą Agatką , ale kupki robi i bączuli przecież.
Saba no to kciuki za jutro, żeby poszło szybko, sprawnie i bezproblemowo.
Kurcze czemu z tymi maluchami jest tak ciężko, mogły by mówić co im jest, bo mamusiom serca pękają jak cierpią.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, mi dziś pielęgniarka noworodkowa powiedziała, że nawet piersią da się przekarmic jak na siłę przestawiane a już nie chce przy modyfikowanym powiedziała, że karmić co okolo 4 godziny.

Mój P niestety dziś poleciał do pracy, pewnie zobaczymy się dopiero za 5 tygodni płakaliśmy jak dzieci, nie myślałam że będzie aż tak trudno... Położne były na tyle wyrozumiałe, że pozwalały mu wchodzić do nas na salę[emoji4] mamy pojedynczą, bo mała dostaje antybiotyki i nie może mieć kontaktu z innymi osobami i dziećmi...

Tea, u mnie nie ma żadnego problemu. Chociaż jestem póki co w szpitalu i tu jest dość lekkostrawna dieta...

Aniek, jak się spytałam gin to po cc jest mniej odchodów (swoją drogą kto wymyślił taką nazwę?! Jest okropna...) bo jesteśmy "wyczyszczone" w środku.

Aga, dziękujemy za słowa wsparcia[emoji8] Teraz gin nawet na obchodzie do mnie nie przychodzi, a na korytarzu udaje ze się nagle mega spieszy... Prostak!

Cdn.
 
Aha daje przed jedzeniem prawie zawsze, jak ominęło to jest prężenie i napięcie brzuszka. Do miarki od espumisanu daje 10 kropelek i do tego 5 delicolu i to pipetką do paszczy :) a lubi Grześ słodkie, oj lubi. Będzie łasuchem jak rodzice. To chyba minimalne dawki, a na razie starszą. I jedne kropelki i drugie są raczej nie do przedawkowania, ale im mniej tym lepiej.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madziazd trzymam kciuki. Musi być coraz lepiej. Jesteś silną kobietą i matka. Jestem z Wami myślami. Niech Mają się kuruje po operacji :/

Saba ja też byłam pod oxy, dasz radę. Jutro już będzie bobas na świecie, tylko o tym myśl ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry