reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Maziajka :*

Aha :* pociesza mnie to bo czuje że zawodze a widocznie tak się zdarza

Misia nie daje jeszcze simetikonu bo czekam na przesyłkę z Niemiec a mąż dziś pojechał do apteki i nie kupił żadnych kropel bo są od 1 miesiąca:/ więc postanowił nie kupować. a ja nie byłam nigdzie bo cała jestem zapuchnieta od płaczu.

Ewella :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola w to ja mam podobnie do ciebie. Myślałam o wyprobowaniu jakiś herbatek na laktacje. Ja ściągalam wcześniej po 30-40 ml (to był chyba mój 'nawal' pokarmu :) teraz raptem po Max 15 ml. Ściągam 5 razy dziennie, ale nawet nie czuje aby mleko w nich było. Są takie miękkie. Chciałabym chociaż połowę posiłków dawać moim mlekiem, jak narazie awykonalne.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab koncert Depeche Mode. Wierny fan :)

A jakie ja teorie słyszę na temat płci, nikt chyba nie wierzy ze niespodzianka. Raz usłyszałam ze pępek wypiety to na pewno chłopak :D wózek szaro niebieski to dla chłopca itp. A ja sobie myślę odwalcie się pewnie będzie dziewczynka :D
Nie słuchajcie tych teorii o niewartosciowym mleku.

Alex gratulacje!!

Ostatni raz pisze o mojej teściowej bo w jakąś paranoje popadne...
Myje schody szczebel po szczeblu mam miskę z wodą i w pewnym momencie mi spada już na samym dole, trochę hałasu i wiadomo chlupniecie wody ( na szczęście na dole mam płytki) Hehe tesciowa się zerwała bo pewnie myślała ze wody mi odchodzą... kabaret na całego :p

Może Inka z mlekiem na laktacje??? Ja piłam bardzo długo.
 
Kochane, napisze w kilku słowach, bo na więcej nie mam siły, wczoraj wieczorem moja córeczka w trzeciej dobie życia miała operacje na jelicie cienkim które było prawdopodobnie spowodowane zaciśniętym klipsem na pępowinie- czyli błąd położnej i lekarza podczas porodu. Jutro jadę po protokół z operacji to może będę coś więcej wiedzieć. Maja leży na intensywnej terapii, pod respiratorem. Na szczęście zagrożenia życia nie ma. Mnie wypisali wczoraj, to mogłam jechać za córeczką do drugiego szpitala. Niestety mogę tylko ja dotknąć i ciagle płakać mi się chce. Trzymajcie kciuki iprosze o modlitwę za Majeczke zeby szybko wróciła do zdrowia.
Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Madziula trzymamy kciuki za maje !!!!!!!
Bardzo mocno myslami jestem z Tobą.
Jak to zacisnietym klipsem na pepowinie, no kazde dziecko ma zaciskany klips na pepek. Moze jak dojdziecie do siebie kiedys to napiszesz wiecej. Poki co zdrowka !
 
reklama
Madziazt trzymaj się kochana, dużo siły Ci życzę. Zdrowia dla Majeczki :* oby już wszystko było dobrze.
Pumelova ja daje espumisan 100 i delicol. Dziś byłam u lekarza powiedział że ok jak małemu pomaga.
Mój Miś Tuliś wrócił do wagi początkowej, bardzo się cieszę bo martwiłem się bardzo jego dużym spadkiem.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry