reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelowa no to wszystko wporzadku, nie pozostaje nic innego jak olac te osoby

Ja z kolei walcze z myslami o diete matki karmiacej :)
Byla polozna - mowi jesc wszystko. No moze nie ciezkostrawne ale wszystko

Byla dzis pediatra- mowie ze ma gazy- pyta czy trzymam diete i nie jesc tego tamtego.......

Wiec wersji jest 10000...
Z drugiej strony z synem zylam na chlebie z maslem i parowkach i mial kolki wiec dieta nie pomogla.
 
reklama
Pumelowa no to wszystko wporzadku, nie pozostaje nic innego jak olac te osoby

Ja z kolei walcze z myslami o diete matki karmiacej :)
Byla polozna - mowi jesc wszystko. No moze nie ciezkostrawne ale wszystko

Byla dzis pediatra- mowie ze ma gazy- pyta czy trzymam diete i nie jesc tego tamtego.......

Wiec wersji jest 10000...
Z drugiej strony z synem zylam na chlebie z maslem i parowkach i mial kolki wiec dieta nie pomogla.
Ze swojego doswiadczenia wiesz że nie warto.;-)

Ja mam tą dietę i zleciła mi ja pediatra która tydzień wcześniej na wizycie patronazowej kazała jeść jak dotychczas więc mam nadzieję że wie co robi robiąc mi diete. Ja się pewnie przez to też szybciej frustruje bo jem byle co

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova moze taki dzien poczytaj o kryzysie laktacyjnym moze akurat u Was teraz jest.Mnie tez wala teksty o niewartosciowym mleku albo o zbyt rzadkim ale nie slucham.


Katja jedz wszystko !! Nic sie nie przejmuj moja juz prawie miesiac ma i jem wszystko nic sie nie dzieje na zapas na prawde sie nie katuj dieta.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka zrobie jutro fotke i wrzuce

Mi srodstopie tak popekalo ze ledwo kustykam. Od soboty smaruje 3 roznymi kremami i nic nie pomaga :( Masakra

paninka jaki koncert?

Madwomen u mnie tak mowia o dziewczynach wiec to chyba kolejna bzdura ciazowa haha

saba powodzenia

Alex gratuluję

Integral współczuję, że Cię nie przyjęli na oddział - chamówa
 
bab śródstopie ?? ale jak popękało?

Mam termin na indukcje na przyszły czwartek jak się nie rozkręci. Tylko że oni najpierw wywołują tymi progladynami czyli tym czymś co znajduje się w spermie i normalnie po tym mogę jechać do domu i czekać na rozwój akcji. A oksotycynę podają w ostateczności. Emilka znów zmieniła pozycję, jak ona ma tam miejsce żeby się przekręcać?? Ogólnie tętno super i wszystko super także nie ma powodu do zmartwień:)

Aha, zaproponowała mi ten balonik na moje własne życzenie jakbym chciała ale stwierdziłam, że nie będę dziecka na chama wywoływać skoro wszystko jest ok.
 
Pumelova a oprócz simecticonu dajesz np. Delicol. U nas pomaga póki co. Nie powinna się nienajadac. Jeśli masz mleko. Może tylko potrzebować więcej lub mniej. Co innego jak mleka nie ma.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova, Aha oby szybko się polepszylo u Was z maluszkami :*

Mi położna mówiła żebym trzymała zdrową dietę ale gotować dwa obiady oszalec idzie...
 
Do góry