reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aha ale masz fajnie z tymi mazurami :-) też bym gdzieś pojechała :-)

Alex gratulacje

Integral, saba kciuki!!!

Ja jestem 3 tygodnie i 4dni po cc i w czwartek byłam na usg i powiedziano mi że jeszcze będę się oczyszczać, ale że wszystko ok a tu od niedzieli znowu bardziej krwista wydzielina i odczucie jak na miesiączkę i znowu myślenice czy wszystko ok :-/

Jutro wizyta u pediatry i też jestem ciekawa czy wszystko ok, od wczoraj Kubuś non stop by spał i znowu bawimy się w wybudzanie.

Ola a ta herbatka Humana na laktacje to w aptece kupiłaś?
Ja narazie stosuje **********
 
reklama
Pumelova pochwalę się na pewno:)

My pojechalysmy do Katowic po akt urodzenia i już załatwione, Iga miała jeszcze sobie coś w smyku wybrać ale nie cierpliwa jest więc nic nie kupiła ;)

Integral, Saba powodzenia. Mi też pomógł prysznic w domu jeszcze jak byłam:)

Alex gratuluje :*

Maziajka oby to już ostatnie zapalenie! A mąż jak to mój przeprosił powiedział, że głupi jest i już tak nie zrobi .. :)

Aha też zazdroszczę Mazur, rodzice za tydzień nad morze jadą mówią że mogę jechać z małą ale trochę się boję ;) zobaczymy
 
Rozpakowane

Czy wasze maluszki tez sie tak preza i krzycza jakby chcialy kupke lub puscic gazy?
Liwia ma 13 dni, robila kupke co pieluche a od wczoraj nie robi lub malenko. Mysle ze to brzuszek/ gazy. Klade ją na brzusiu, proboje masowac chociaz z kikutem pepowiny to nie latwe. Moze kupic jakies kropelki typu biogaia?
 
Katja moja tak ma że się pręży ma gazy kolki srolki wszystko, od 9 rano ja karmię i jak boga kocham siedzę i płacze bo jak ja karmię to lyka powietrze a jak zaśnie to jak ja odkładam to ryk bo ja brzuch boli i tak w kółko i w kółko. Kupki robi, baki puszcza, odbija, Mam kryzys.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja moja tak ma że się pręży ma gazy kolki srolki wszystko, od 9 rano ja karmię i jak boga kocham siedzę i płacze bo jak ja karmię to lyka powietrze a jak zaśnie to jak ja odkładam to ryk bo ja brzuch boli i tak w kółko i w kółko. Kupki robi, baki puszcza, odbija, Mam kryzys.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Pumelova... :(:(:( jak nie urok to sraczka poprostu jak to mawia moja babcia. Chcialabym zeby juz miala z dwa lata :)
 
Po tym wszystkim co słyszałam na szkole rodzenia i wyczytałam w mądrych książkach wstyd pytać ale ciągle mnie wszyscy pytają

Czy może się nie najadac moim mlekiem bo jest slabe? [emoji26]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova na pewno z Twoim mlekiem wsystko ok nasze maluszki sa jescze male mojaa tez dzis ma podobny dzien jest nie odkladalna ...no pospala 2h ale potem znow walka teraz tez usnela zobaczymy na jak dlugo.Tez dzis az ryczalam z tego wszystkiego choc to pierwszy raz ale doszlo jeszcze oslabienie po zapaleniu no i poszlo.Moze mloda chce sie poprzytulac damy rade musimy [emoji123][emoji123]


Aha polozna po patronazowej kazala mi isc bo wg niej macica sie slabo obkurcza no i poszlam wczoraj do mojej ginki przy okazji z tymi cycami no ale wszystko ok z macica i z rana po cc .



Karuzela mi ginka powiedziala ze jak bedzie zywa krew to mam isc do lekarza teraz juz maja byc tylko takie brudzenia zolto pomaranczowe przynajmniej w moim przypadku.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelowa slyszalam ze nie ma czegos takiego jak niewartosciowy pokarm. A dlugo pije z jednej piersi? Powinna okolo 15
Minut, bo najpierw leci takie wodniste mleczko dla zaspokojenia pragnienia a dopiero potem w drugiej fazie takie to bardziej syte.
 
Maziajka ale żeby jeszcze się dala tulić, jak zaśnie to śpi na rogalu przy brzuchu ale jak ja podnoszę na pierś żeby jej się odbijalo to się pręży kopie mnie i płacze

Katja godzinę z przerwami ja trzymam bo ona usypia co jakiś czas więc nie ciągnie cały czas a po godzinie zmieniam pierś. Tak żeby piła to z pół godziny na każdej ja trzymam właśnie żeby samej tej wody nie piła a poza tym nie zdąży mi się w drugiej wyprodukować. Mleko mi ciągle leci i ja czytałam że nie ma niewartosciowego mleka ale jak się mnie 10.osoba pyta że może się nie najada to sama już mam watpliwosci

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karuzela - to nie herbatka tylko takie saszetki. W aptece. Jest to drogie, w mojej zapłaciłam cos ok 60zl chyba. Tzn nie wiem dokładnie bo nie ja kupowałam.
Wyglada tak:
1500386220-aaaaaa.jpeg


Poczytaj sobie opinie, zeby nie było ;) ja jestem zadowolona poki co, ale tez nie wiem czy to zasługa tego czy coraz większej systematyczności w odciąganiu. Ale odciagalam po 20ml. Teraz z dnia na dzien 40 było, wiec uwazam, ze produkt warty uwagi.
Do tego całkiem smacNy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry