reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Hej

Ja wlasnie sie witam po 3 zapaleniu piersi...mam nadzieje ze do 3 razy sztuka i juz wiecej sie nie przytrafi bo to cos strasznego!!

Nie wyobrazam sobie przestac karmic bo uwielbiam jak ona sie wtula i te male lapki kladzie na piersi nie damy sie i przetrwamy[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]


Alex gratuluje !!! Chyba szybko poszlo co??

Integral trzymam kciuki za szybka akcje!! CC wcale nie taka fajna.


Aniek i jak sie czujesz? Ja jestem juz co prawda prawie miesiac po cc ale u mnie krwawienie tez nie bylo duzo po kilku dnisch juz tylko wkladki.A wszystko ok wczoraj bylam na usg i wszystko cacy.


Pumelova o kurcze az 6 punktow ja to chyba jestem mega wyluzowana bo ani jednego;D

Ewella to czekamy na efekt sesji mam nadzieje ze maz szybko sie zrehabilituje.


Chybra i co rzokrecilo sie cos?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza w tv wrzaski go nie ruszają :D
Alex gratuluję!
Mój czas jest jakiś zakrzywiony chyba, bo mam wrażenie, że dopiero co niektóre dziewczynyu były na forum a za 5 min mają już dziecko :D
Integral, Saba powodzenia!!
 
Integral&&&& może tym razem SN się uda. Masuj sutki. Jak się szyjka skróci to dostaniesz znieczulenie. Mi pomógł trochę ciepły prysznic.
Alex gratulacje :)
Saba&&&

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny chyba jest nas wiecej
Kto jeszcze nie rozpakowany?
Ja pierwszą ciążę miałam wywoływana i to dwa razy, raz w środę stanęło na 5cm i nic nie szło, skierowali mnie spowrotem na salę i w piątek powtórka z rozrywki. W nocy jakieś małe skurcze zaczęły chwytac ale o 6.00 oxy podłączyli a o 8.45 mała była na świecie także nie ma reguły. Nie stresuj się.
Alex gratuluje coruni
Saba &&&&&& za szybki poród

Ja już po wizycie u gin, rozwarcie na 2 cm główka bardzo nisko, gin się dziwi że nie rodzę bo aż dziwne przy takich "warunkach" szyjkę pomasowala więc kto wie może do wieczora się cos ruszy. A jak nie to czekamy i mam dzwonić do niej po terminie czyli po 26 lipca.....zobaczymy co wtedy



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka nie no nic się nie ruszyło. Siedzę w cieniu u rodziców, a synuś biega. Co jakiś czas krótki skurcz się pojawi i tyle. Daję temu wolną rękę. Niech się rozkręca po swojemu. Podejrzewam, że jakbym dostała teraz oksy to na momencie by poszło:blink:
 
Hejka,

Melduje się z Mazur. Nowe miejsce, nowe zasady mojego brzdaca [emoji23] uczymy się siebie. Nie mam na nic czasu. Starszaka wysłałam do tesciow, wiec o tyle dobrze, że mogę skupić się na Mikim.

Alex gratuluję

Integral,saba trzymam kciuki

Maziajka współczuję zapalenia piersi, mnie na szczęście tym razem omija. Ja tez mam malutkie krwawienie, raczej prawie nic. A czemu byłaś już na usg? Może ja też się gdzieś wybiorę
 
reklama
Chybra tak chyba najlepiej, dac wolna reke :) nam lekarz kazal przyspieszac ale nic nie daje skutku wiec odpuscilam. Wrzucilam na luz i staram sie korzystać z spokoju i duzej mozliwosci odpoczynku :biggrin2:
 
Do góry