reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja po prostu lubię zawsze wyglądać dobrze i na zdjęciach też więc wolę takie zdjęcia do których będę często wracać mieć tak ładne, na ile to możliwe :D ale niejednokrotnie słyszałam że w tym względzie aż przesadzam więc pewnie mało kto jeżeli ktokolwiek będzie miał myślenie takie jak moje :p no i moje zdjęcia z brzuchem akurat na ścianie pewnie będą xD choć kominka nie mamy :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pumelova - ja tam poki co mofe sobie postać. Wkurza mnie bardziej, ze ktos gapi sie jak sroka w gnat dopoki na horyzoncie nie pojawi sie spory juz brzuch...i wtedy "oślepłem/łam". Oj ale po ciazy sie w autobusie rozsiade, na 2 siedzenia. Ja i torebka. A moher bedzie stał.[emoji1]

Aga - ja tez sie kijowo czuje jak maz sobie szczupleje a ja obok leze i dysze jak orka z wody[emoji21]
Gratuluje udanej wizyty! Mala juz Cie testuje[emoji4] no dalej ile matka wytrzymasz...[emoji6]

Kasiulka - masz racje odnosnie upalow. Za goraco tez byc nie moze, bo sploniemy. [emoji4]

Kylesa - zadnej depresji!

Karuzela - zdrowia dla Was! Jaka ladna waga[emoji4] najwazniejsze, ze wszystko gra![emoji4] ło jezusie miesiaczek zostal [emoji3]

Xatu - ja pierdziu i nie potrzebne nerwy...[emoji21]

Mazi - jaki mega sen! Tez sie nie moge doczekac i cos czuje, ze juz niedlugo taki sen bede tez miec[emoji1][emoji6] bezpieczniej z kula z przodu byloby na stacjonarnym...

Emol - no to menu Ci sie szykuje rewelacyjne...ile pasibrzuchow by sie ucieszylo[emoji2]

Ja tez raczej z tych co swoje 50kg mialy w wieku 20 lat[emoji4]
Poki co mam 6kg na plusie...ale jak sie startuje z 71 to juz inna sprawa[emoji1] Jak sie wykluje musze zjechac, zeby siary dziecko nie mialo, maz byl zadowolony i wkurzal sie jak ktos sie gapi[emoji1] haha

Sprzatanko, zakupki, pranko bla bla [emoji4] moge to robic z zapalem gdy sloneczko jest[emoji4][emoji4][emoji4]


1494494099-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim - no i o.k. [emoji3]. Mam kilka koleżanek, które mają fotki brzuszkowe na ścianie, i super [emoji3]. Lubisz wyglądać i czuć się super - też o.k.

Choc powiem Ci, że niezależnie od faktu ile miałam na plusie na finiszu ciąży z Jagoda - nadal mam wielki sentyment do tamtych zdjęć.
I myślę, że każda z Nas będzie w ten sposób patrzyła na zdjęcia z brzuszkami, przypominając sobie szczęśliwe momenty a nie ilość kg czy cm, które wówczas nam towarzyszyły. Taki extra stan [emoji6]

P.S. Ale powiedz mi, patrząc na ludzi, nie włącza Ci się skaner wagowy z wszelkimi towarzyszącymi funkcjami [emoji6][emoji1]? Bo kurcze chciałabym Cie kiedyś poznać w realu [emoji3]
 
AAggAA88 piękne pazurki ;)
Mi moje się rozdwajaja, pękają i szkoda w ogóle gadać.

Może i super menu ale ja nigdy za dużo mięsa nie jadłam a w ciąży to już w ogóle nie mogę patrzeć. Ale chyba będę musiała wciskać w siebie
Ja zaczęłam z wagą 52,3 a wczoraj wazylam 59.7. A tak się bałam ze zobaczę 6 z przodu ;) uff. 32 + 4 dni a przytulam 7,5 kg ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
P.S. Ale powiedz mi, patrząc na ludzi, nie włącza Ci się skaner wagowy z wszelkimi towarzyszącymi funkcjami
emoji6.png
emoji1.png
? Bo kurcze chciałabym Cie kiedyś poznać w realu
emoji3.png
Szczerze to mam serdecznie w d.pie jak inni wyglądają :p to ich sprawa, chyba że zaczynają się teksty typu że ja to mam szczęście że mam taką figurę, że dobre geny czy wymówki które są tak żałosne że przykro słuchać to wtedy tracę ochotę na przebywanie z taką osobą ;) wolę jak ktoś wprost mówi "nie chce mi się, dlatego tak wyglądam", wtedy full szacunek za szczerość.
Ja jestem cały czas na spotkanie chętna tylko nie lubię się narzucać i sto razy przypominać ;) powiedziałam kilka razy i zostało bez odzewu albo że "kiedyś" no to ok, to"kiedyś" :D nikogo nie zmuszam do siebie :D
 
Aim - no najszybciej to spotkanie jednak odbędzie się jesienią - z dzieciaczkami [emoji4].
Dzisiaj mój mąż jedzie do Krakowa (ja i J) miałyśmy też jechać, ale zrezygnowałam z wyjazdu na początku tygodnia. Bratowa M wyjeżdża dzisiaj w delegację, jutro mój M i jego brat lecą do Hiszpanii, więc będąc w Krakowie zamiast odpoczywać musiałabym pilnować im chaty, wozić ich córe do szkoły i ze szkoły (a ona jeszcze bardziej szalona od mojej Jagi, więc z tyłu auta miałabym cyrk), i..to raczej będzie ponad moje siły. Wolę na ten czas robotników na chacie dopilnować [emoji6].
Z moim M do Krakowa jedzie Teściowa. Z jedną zolza chyba da sobie radę [emoji6]
 
Hello.
Kasiu szerokiej drogi, tzn słabego wiatru żeby nie trzeslo.
Linoone też kiedyś takie włosy miałam, a nawet za pupę, ale teraz się zbuntowaly i nie chcą rosnąć :/ za to końcówki tnę sama i nie usze farbować to na fryzjerze oszczędzam :)
Pumelova podziel się słoneczkiem.
Alex weź nie żartuj nawet z tym rdzeniem. Trzymaj się dzielnie. Rozłóż siedzenie, najlepiej się prześpij jak możesz i rób postoje, choć pewnie siku i tak wymusi :)
aga_k_m ma 35 urodziny w niedziele:) nawet dobry ten rocznik 82 ;) nie powiem miło mi było choć nie korzystałam z siedzenia, ale do labo 35 numerków postalam. Gratulacje wizyty. Fajnie że się lekarz postarał i pomierzyliscie się dokładnie.
Kylesa serio przedstawiciel w farmie za dwa koła i to z doświadczeniem? Szok.
Karuzela jaki już facet duży u Ciebie w brzuszku. Mi kazał odstawić endokrynolog euthyroks po porodzie od razu i w październiku zrobić badanie tsh, ft3 i ft4 i na wizytę. Tylko przed ciąża miałam w normie hormony.
Maziajka to nie można na rowerze? Ja pomykam w salonie na stacjonarnym :) też nie robię sesji bo nie lubię siebie na zdjęciach.
AAggAA śliczny kolor.
Ja dziś pracowicie. O 7 zakupy. Pomarynowalam miecha. Wyszło 30 szt karkówki na pikantnie, 30 szt bardziej klasycznie. 20 plastrów boczku w różnych przyprawach, żeberka w miodzie. Kurczak do szaszłyków. Do tego kiełbaski. Wieczorami po szkole rodzenia jedziemy po wedlinki i bimber na wieś i jeszcze po ciasta bo zamówiliśmy u sąsiadki. Wolę po to pojechać 100km niż sama robić :) a co do sałatek to robię tylko na jutro. Na sobotę dwie mi zrobi męża siostra i jedna z brokułów mama. 6 stów w sklepie zostawiłam, a to jeszcze nie koniec :/ trudno 35 lat kończy niż raz. Ostatnio takie urodziny robiłam mu 30. Nie wypuszczę gości dopóki wszystkiego nie zjedzą. Najwyżej będą siedzieć do niedzieli.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczytałam;) w samolocie dużo bo o dziwo aplikacja działała mi bez neta.Już dotarłam do domku, ale ja go lubię:) Odkąd wylądowałam to zero kataru, czuję sie super.Na lotnisku była taka dziewczyna z 3 miesięcznym maluszkiem i jak zobaczyła mój brzuszek to zaczęła zgadywać.I okazało się że rodziła w tym samym szpitalu co ja będę;) Setki szpitali dookoła a ona akurat tam.I mówi że rewelacyjnie pod każdym względem-ja to mam szczęście do ludzi, którzy przekazują mi dobre info hehe A akurat to już taki okres ze wszystkie zaczynamy myśleć jak to będzie...
Idę się przespać ze 2 gdz bo wstalismy o 3.30 rano.A mój od razu do pracy poleciał bo juz nie brał na dziś urlopu...Dobra,zmykam będę później:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry