reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova gratuluję:)
U nas dziś była dyskusja na temat imienia dla dziewczynki najpierw było Basia po jednej babci później Natalka po drugiej babci Helenka po prababci i stanęło na moim Będzie NELCIA:p
 
reklama
Pumelova gratuluję:)
U nas dziś była dyskusja na temat imienia dla dziewczynki najpierw było Basia po jednej babci później Natalka po drugiej babci Helenka po prababci i stanęło na moim Będzie NELCIA:p
Ślicznie..swego czasu bardzo mi się to imię podobało :)
U nas zostaje Sara :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tymuniek, gdyby nie tesciowa Helena, to na bank bylm dala tak corce na imie ;-)

Bulkaasia, ja tez dalacze do grona trzymajacych za Was kciukasy!!! Badz dzielna! :-*

Lilith u mnie tez wszystko ok, nic nie zaslania itp, z tym, ze ja tez na tel siedze...

Alex, mialam przyjaciolke Sare w liceum - straszny "waryjot" :p
 
Ja fryzjerkę mam w czw, przynajmniej wyrwę sie z domu i może szybko po sklepach przelecę:blink: Dopiero gdy zaczęłam się farbować na czerwono i wycofali mi farbę piankę, którą mogłam sobie farbować w domu włosy zaczęłam mniej więcej co 3 miechy chodzić.
Jaka cisza, syn śpi, kurczę, mi daje popalić w ciągu dnia, a mężowi w ciągu nocy, masakra jaki wredniak się z Niego zrobił ehhh. Szkoda gadać.
Oczekuję wizyty1.03 i ruchów , a wyjść z domu nie za bardzo mogę przez pogodę, masakra, na szczęście jutro połowa tyg.
Dziś mąż zaklepał terminy robót w domu , wywalenia dwóch piecy, piecyka i wstawienia kominka i rozłożenia ogrzewania wszędzie, zaczynamy bałagan po świętach uhhh, ale będzie syf.
No nic. Miłego;-) ;)
 
Tymuniek,Pumelova gratuluje udanych wizyt :)

Bułkaasia trzymam kciuki aby było lepiej :)

Fryzjer..nie byłam kilka lat odkąd fryzjerka miała podciać mi końcówki a uwalila prawie z połowy długości. Teraz wszystko sama w domu robie i farbuje i podcinam :)
 
Ewcia 3004 a co jaki czas masz robiony wymaz? To jest na grzyby czy bakterie? Jakis posiew? Pytam z ciekawosci, bo moze ja tez powinnam miec zlecane, a m jedyne zalecenia badania moczu.

Co drugi miesiąc wychodzi. Teraz na pewno będzie kontrolny po antybiotyku po niecalym miesiącu. To jest na jedno i na drugie, czeka się koło tygodnia na wynik.
 
Tymuniek i Pumelova gratuluję córeczek i tego że jest wszystko dobrze tak jak u Ewella- bardzo się cieszę że wszystko jest ok. A co do Twojego męża to faktycznie nich idzie do okulisty bo zmiana jest i to ogromna:tak: wyglądają super:)

Bulkaasia dalej trzymam za Waszą trójkę kciuki!

Hmm fryzjer-byłam w listopadzie podciąć lub obciac-ja różnice widziałam ale w moim otoczeniu to nie wiele się skaplo-a ścięta 1/3 długości włosów (miałam do pasa) a tak to chodzę rzadko co 2-3lata bo po wyjściu nie zawsze mi się efekt podobał. Ale teraz byłam u innej fryzjerki(i teraz było ok) to może w marcu się znowu zdecyduje chociaż w maju mam komunie to nie wiem czy mi coś zdążą urosnac żeby ciachnac:D

Miłego wieczoru:)

Za kolejne wizyty trzymam kciuki żeby były radosne nowiny;)
 
reklama
Naprawilo się :)

Imiona ładne :)

Wendy tez by, kupowała ten gar, bo chce kupić drugi, zwykły teraz a nie multi.

Dobrego wieczorku :)
 
Do góry