reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Cześć Wam Kochane Babolki [emoji3]

Dzisiaj idę do gina, od soboty cały czas mi się brzuch napina, a wieczorami twardnieje, więc idę to sprawdzić i przebadac (tydzień temu miałam w ramach badań prenatalnych tylko usg.. Więc jakaś taka niepewna jestem).


Bułkaasiu - trzymam Kochana mocno kciukasy za Was [emoji110][emoji110]. Dobrze, że jesteś objęta tak fachową opieką.
Wczorajszy wynik badania był pół na pół - więc nie wiadomo co robić - a ja z całego serducha życzę Ci jedynie pozytywnych-radosnych emocji [emoji8][emoji8][emoji8]. Musi być dobrze!

Wendy - wczoraj zaliczyłam Lidla, i zabrałam gazetki (jakoś nie dotarły wcześniej do mnie [emoji6]). W poniedziałek albo sama polecę z rana, albo w międzyczasie męża wyślę po ten szybkowar [emoji3].
Śliczne też będą pościele - myślę tu akurat o mojej Jadze [emoji6]


Kasiulka - pochwal się swoimi dziełami cukierniczymi [emoji5]. Dwa torty - szacun!
Wszystkiego najlepszego dla Synka [emoji8][emoji8][emoji8]

Tymuniek - czyli Nela? czy też Nelcia jest skrótem innego imienia (mam koleżankę Marcelina - i na nią też wszyscy Nela wołają) [emoji3]. Jakby nie było - bardzo ładnie.
Co do Basi - mój tato chciał mi tak nadać na imię, Mama natomiast chciała mnie nazwać Eulalia, dzięki mojej babci mam imię, z którym dobrze się czuję (mój dziadek miał kiedyś gospodarkę, w której miał kilka koni, i klacz Baske - więc mama podniosła bunt, że nie będę dzieliła imienia z kobyla, natomiast moja babcia postawiła się z tą nieszczęsna Eulalia [emoji1] - nie wiedząc jak później miała by mnie wołać ("Lala"?)

* Też idę w sobotę do fryzjera [emoji6]. I jeszcze nie wiem za bardzo co chce (czy znowu te same 2 kolory, a może jeszcze coś ściąć, ehhh - pewnie pół godziny przed coś się wymyśli)

Alex - czyli dobrze pamiętałam Sare [emoji5]. Ładnie [emoji5]

Lilith - łącze się w bólu zgagowym. Masz już jakiś super sposób na to cholerstwo? Mi chwilowo mietowki/landryny pomagają.


Chybra - Ojjj.. Szykuje Ci się niezły rozpierdziel [emoji1]... Oprócz wymiany instalacji będziecie jeszcze jakieś budowlane roboty prowadzić?
Dobry termin macie - w sumie na sam początek końca sezonu grzewczego [emoji5]


Edit:
Wcześniejszy tekst do Tymuniek, napisałam do Pumelovy, sorrki Dziewczynki [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
Hej babolki
Aga mnie lekarz na napinanie brzucha zapisał tylko wiecej magnezu i nospe forte mam brac, w sumie nie specjalnie cos innego da sie na to poradzic, ale zawsze warto skonsultowac sie ze swoim ginem :)

Pumelova gratulacje :):)

Faktycznie forum dziewczynkowe nam sie szykuje :) jak rodziłam syna to wiekszosc ciaz była chłopiecych, czyli w dobrym okresie czasu zaszłam w ciaze :D:D:D

Ja od 3 lat nie farbuje włosów i jestem mega zadowolona, wczesniej musialam myslec jaka farbe kupic, prosic meza zeby mi nalozył na tył głowy, zabawy z tym było, a teraz mam luzik, choc w wakacje chciałam jakas drobna zmiane i poszłam niby do takiej znanej fryzjerki, chciałam lekkie sombre- a nawaliła mi pasemek grubych jak w latach 90, do tego paskudnie mnie obcieła a za taka "przyjemnosc" policzyła mi 300 zł....byłam taka wsciekła, od tego czasu byłam tylko raz na wsi u siebie podciac konce, zapłaciłam 30 zł i super mi babeczka zrobiła, nastepny raz pewnie pojde po porodzie dopiero.

Bulkaasia dokładnie tak jak dziewczyny pisza- wazne ze sie nie pogorszyło.
 
Truskawka - tylko, że ja magnez cały czas łykam (na skurcze w lydkach). Nospy natomiast nie chce za często brać, stąd chce sie skonsultować.
Wizytę i tak muszę odbebnic - 5 tyg zaraz minie od poprzedniej.
 
Aga_k_m niee Nela na pewno nie :D ja chcę Laurę, mąż Elizę, jeszcze wpadła Agata no i teraz sami nie wiemy :D
wczoraj czytaliśmy opisy tych imion i żadne nie było idealne :D dla sprawdzenia przeczytaliśmy nasze imiona - Katarzyna 'Wszystkich dookoła uważa za kretynów' - no normalnie się sprawdza hahaha :D
to w sobotę się upiększamy :p ja tylko podcinam, nie farbuję - wróciłam do naturalnego, tylko końcówki mam jasniejsze (pozostałości po ombre) :p

Aga_k_m to kciuki!
 
O matko [emoji1][emoji1][emoji1]

Pumelova - przepraszam [emoji120]
Odpisywalam do Tymuniek, a jednocześnie myślałam o Tobie i Twojej euforii wczorajszej [emoji1].
Laura jest super!

Zaraz zedytuje [emoji6]

Natomiast w sobotę u fryzjera wizytujemy obie [emoji6]
 
O matko [emoji1][emoji1][emoji1]

Pumelova - przepraszam [emoji120]
Odpisywalam do Tymuniek, a jednocześnie myślałam o Tobie i Twojej euforii wczorajszej [emoji1].
Laura jest super!

Zaraz zedytuje [emoji6]

Natomiast w sobotę u fryzjera wizytujemy obie [emoji6]
tak myslałam że to nie mi, ale nie pamiętałam kto pisał o Neli :D
 
Hej hej!

Bulkaasia! Przesylam Ci ostatki mojej dobrej energi, trzymam bardzo za Ciebie i maluszki kciuki.

U mnie nadal ciezko z mężem. Od tygodnia mieszkam znow u rodzicow. On bardzo chcial dziecko, ale wg mnie nie dorosl do tego. Pogoda tez nie sprzyja mojemu nastrojowi. No coz...

Tak wiem Lilith, Ty napiszesz, ze nie rozumiesz czemu go wybrałam. Teraz sama sie zastanawiam.

Najwazniejsze jest to zeby nasze male pocieszki czuly sie dobrze, wszystko inne jest wazne ale mniej.

Znacie jakies sprawdzone opcje radzenia sobie ze stresem?

Na koniec pozdrawiam dzisiaj Waszych mezow, ktorzy napylaja do lidla po gary! Ktorzy Was masuja, kupuja wyprawke czy po prostu Was wspieraja zawsze gdy tego potrzebujecie...Pozdrawiam tez meza mojej kumpeli, ktory rowniez jej sie bardzo udal i wczoraj pomagal jej odciagac pokarm przy zapaleniu i zastoju[emoji4]
Buzki[emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaggaa - wiesz co... Ja już tyle razy się "rozwodzilam" z moim Mężem, że szkoda gadać [emoji1] (a przypomnę - jesteśmy razem 16 lat, w tym we wrześniu będzie 13 lat od ślubu). Od 1,5 roku jest cacy. Generalnie co 5-7 lat mamy mega spiny, ale grunt to umieć z nich wyjść - Wam też się to uda [emoji3].
Wracaj do Waszego domu (bo jest wspólny?, i to, że Ty z niego wybylas to błąd - zrobiłaś wakacje swojemu lubemu, który pewnie nadal nie wie o co Ci chodzi [emoji6]) i postaw sprawę jasno - albo będzie tak i tak, on pewnie też powie jak sobie obecną sytuację wyobraża, albo... Pora podjąć inne środki, co by siebie nawzajem nieunieszczesliwiac (bo niedługo będziecie kisic się we troje w wiecznym braku zrozumienia - a najbardziej pokrzywdzona osoba będzie Wasze Bobo).
Na mojego takie stanowcze posunięcia bardzo działają. A jeszcze bardziej jak słyszy o poradniach małżeńskich [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny!
Dzień paskudny ale jakoś pozytywnie się nastawiam-idę śniadanie nam zrobić ogarnąć siebie i chatę i jadę do mamy robić paczki itp na jutro-dziś mój w pracy a on do moich nie lubi jeździć więc wykorzystamy z córką jego nieobecność:D

Aga_k_m trzymam kciuki za wizyte! Kochana myśl pozytywnie bo stres źle na nas i dzidzie wpływa! Będzie dobrze zobaczysz:)

Miłego dnia życzę :tak:
 
Do góry