reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Z tymi naszymi chłopami... Ja kiedyś mówię do męża że idę umówić się do fryzjera. Wracam a on do mnie że piękną mam fryzurę. Super cięcie i kolor. Wpadłam w takie nerwy...

Aga biustonosz kupiłam na Manhattanie. U Niny. Świetna babka. Ze mną weszła do przymierzalni i mi dobierała. Polecam.
 
Morela, po dłuższym siedzeniu w domu też tak miałam. Pomogły głupie wyjścia do rossmana :)

Aga_k u mnie też raczej pączuchy będą kupne :p

Morela, Tymuniek gratuluję córeczek :)

Ika, doskonale Cię rozumiem z ruchami ;)
Ja tak nie mogę się doczekać, że już mi się śni, ze je czuję :)

Lilith, u mnie dr pobiera ze względu na odejście wód i w sumie dobrze, że ostatnio pobrał kontrolnie, bo nie wiadomo co by teraz było. A pobiera- nawet nie czuję i nigdy po pobraniu nic mi nie było.

To tak jak u nas, Mikołaj nie zje wszystkiego co upiekę :p

Współczuję tej zgagi :(

Mamusia_Muminka, też o tym łożysku kiedyś słyszałam i w tej ciąży własnie mam na przedniej ścianie, także staram się czekać cierpliwie choć brakuje mi tej cierpliwości :p

Ewella, super, że wszystko ok. Jednak spokój najważniejszy :)
a kolorek śliczny :)

Bulkaasia, czekamy na wiadomość...
Kurcze, wizytę miała na 10:30


A ja dziś prawie cały dzień przeleżałam.
Rano tylko ogarnęłam mieszkanie, nastawiłam pranie, poprasowałam i na tym był koniec.
Obiadek zrobił mąż i tak dzień zleciał.
Jak dzisiaj wstałam z lepszym nastawieniem, tak co jakiś czas czułam ból jak na miesiączkę, ale nie taki długi tylko zabolało i od razu przestało... Brzuch przy tym był miękki, także mam nadzieję, ze nic się nie dzieje. Blizna po cc też nie boli.
Mimo krótkotrwałego bólu wzięłam nospę i od 14ej już nic takiego nie czuję.
Dzwoniłam też do dr, ale hm... po raz pierwszy nie oddzwonił...
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale po 3h w szpitalu wróciłam głodna i zmęczona.:growl:
Po półtora godzinnym usg wynik taki, że jedna ma wody 2cmm a druga 7,7 cm. Tydzień temu było 1,8 i 6,3 cm. Czyli niby nie pogorszyło się ale i nie polepszylo. W czwartek o 11:30 kolejne usg. Jak będzie gorzej to w przyszłym tygodniu operacja jak nie to będę miała co 2-3 dni badania by to wszytko kontrolować.
Zmierzyli mi też szyjke i ma 29mm.
Czyli stresu ciąg dalszy niestety... :(
 
Ewcia ja tez mialam pobrany wymaz. Bo juz 3 razy grzybek zlapal. Ale nic nie wyhodowano.

To u mnie żadnych grzybków, jakichkolwiek dolegliwości, a bakterie....

W ogóle wczoraj się obtarłam tan na dole :sorry::oops:
Nie wiem czy przy aplikowaniu luteiny czy co, ale nie fajne uczucie...
Muszę chyba jutro coś kupić i posmarować...


Bulkaasiu, najważniejsze, że nie jest gorzej! Trzymamy nadal kciuki :*
 
Bulkaasia tak najważniejsze że nie jest gorzej..3mam mocno kciuki żeby było lepiej..żebyś mogła się w spokoju ciąża cieszyć..3maj się kochana

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry