reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ale dajecie czadu dziewczyny, jeden dzien i juz tyle nadrabiania :p

Dzieki za wszystkie komentarze, odnosnie lezakowania w przedszkolu, chyba faktycznie pogadam na spokojnie z wychowawczynia grupy, niech kombinuja:p byle sie mlody nie zrazil, bo juz jakis nerwowy jak wraca z przedszkola... :-/

Pisalyscie tez o nerwach...masakra jak mnie latwo z rownowagi wyprowadzic, myslalam, ze po pierwszym trymestrze to minie, ale niestety :-/
Nie zadzieraj z cieżarna :p

Wszystkie z Was juz zakupy dzidziusiowe robia? To tylko ja tak czekam i czekam?!
:(
 
reklama
Alex To moja 4 ciąża,druga była obumarla pod koniec 16 tygodnia,moje foty brzuszka sa na wątku brzuszkowym, mam już naprawdę spory brzuch,ale pewnie kolejne ciążę,wiek(37 w tym roku)ma znaczenie,poza tym ja zawsze miałam tendencję do tycia w brzuchu :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jej współczuję i życzę wszystkiego dobrego..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka - ale piękny widok [emoji173]

Bulkaasia - wow super :D dobrze ze wszystko ok :)

Aga_k_m - mi tez sie bardzo podoba wizja takiej brzuchatej armii :D zapraszam haha

Dziękuje reszcie dziewczyn za gratulacje :* na samą myśl mam wielkiego stresa :D a co dopiero jak bedzie koscielny [emoji27]

Dzisiaj tak mniej aktywnie bo po prostu coraz bardziej męczy mnie to ze wychodze 8.20 z domu , wracam 19.30 i po prostu nie mam na nic sił .. Kolacja , prysznic , poogladam troche tv , spac i od rana znowu to samo wrr płakac mi sie chce na sama mysl [emoji23] wszystko mnie boli [emoji44]
Ok koniec marudzenia co by nie zwalic wam wieczoru :D jest pozytyw w tym wszystkim, ze pracuje zawsze od pon do czw :D to mnie jakos trzyma teraz przy zyciu haha

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bulkasia wow super wiesci spij juz kobieto spokojnie i dwie laseczki piekne jek.marzenie super !!!!
a ja.obstawialam chlopakow ;)no tak.intuicja mnie zawodzi jak.widac u mnie w czwartek.potwierdzi sie chlopblub wyjfzie baba o bylabym wtedy mocno zdziwiona :)
Kasiulka super widoki ciekawe jak chlopce beda sie zajmowac jak.juz bedzie z nimi ;)
f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Ostatnia edycja:
Bulkaasia super :*

Megan22 tez gratuluję :* super takie przygotowania, szukanie sukienki..
Czas szybko leci ja przed swoim ślubem to 8msc wszystko załatwiłam i czas mi tak zlecial ze aż się zdziwiłam ze to juz :D wiec czasu na stres nie było ;)

Mnie dzisiaj tez głowa boli coś poszłam nawet ma spacer i było ok ale teraz znowu.. nic zaraz pójdę spać chyba.
Jutro mój mąż ma urodziny ma od 12 wolne wiec wybieramy się popołudniu na obiad i później do kina na tą Sztukę kochania ;)
I jutro jeszcze zadzwonię zapisze się na polowkowe badanie :)

Zakupów tez jeszcze jako takich nie robiłam oglądam co mi się podoba to tylko zapisuje i jak poznam płeć to zacznę kupować :) wczoraj dostałam od znajomej lezaczek dla dzidziusia ale wrzuciłalm na watek zakupowy ;)

Miłego wieczoru
 
reklama
Do góry