reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witajcie moje dziewczynki !!!

Jak dużo piszecie.
Ja dzisiaj z rana pojechałam do ojca i do siostry. Siostra mnie nakarmiła pyszną zupą pomidorową z ryżem. Smakowała mi jak nigdy. :-D
Zadzwoniłam do szkoły rodzenia i położna zaprosiła mnie już na czwartek na zajęcia. Chyba pójdę bo dzidzia w brzuchu to pierwsze Słoneczko a ja nic nie wiem o dzieciach .
Jestem od 4 tygodnia na l4 i nie wyobrażam sobie pracować. Fajnie jest w domku. No może czasami nudno ale jak jest okazja i nie muszę pracować to korzystam. A najlepsze są wypłaty bo 100 %:-) :) Pracę mam fizyczną, dużo stresu i trzeba dźwigać a do tego brzydko pachnie w zakładzie. Pracowałam po 12-14 godzin a nawet w sobotę i niedzielę. Nie mam wyrzutów że korzystam z l4. Zasłużyłam na odpoczynek. Podziwiam dziewczyny które pracują...

Ściskam Was !!!
 
reklama
Inka korzystaj jak możesz. Ja bede pracowac dopoki będę mogla. W irlandii niestety moja firma nie placi macierzynskiego I l4. Mogę iść na zwolnienie ale dostane nawet nie polowe wyplaty.
Ja dzisiaj na obiad zjadlam za duzo haha. Gulasz z ziemniakami I surowka. Potem stwierdzilam że musze się polozyc bo zjadlam za duzo ale lezac wpalaszowalam kubeczek lodow z moim pasierbem na pol [emoji5] I tak sobie teraz odpoczywam I czytam bb.
 
Kasiulka super gratuluję wszystkiego [emoji6]

Megan gratuluję i powodzenia [emoji4]

Ola w. Najważniejsze że serduszko pyka , ale sama się zestresowalam jak to czytalam

Bulkaasia, mamusia muminka czekamy na wieści wizytowe

Dziewczyny ja mam spadek formy i zapierdziel w pracy.

Ale czytam Was w drodze powrotnej z pracy. Oki wysiadam [emoji6]
 
Właśnie godzinkę się zdrzemlam (plus robienia obiadów na 2 dni - czyli dzisiaj odpoczywam [emoji6]).
Obudziłam się i czytam o lodach.. Na moje nieszczęście mam takowe ("koral" z kukulka) , więc pewnie i ja się dobiore.


Curran twins - te klucia sa normalne. Można sobie troszkę ulżyć w tych różnych niedogodnościach i łykac magnez [emoji5]


Inka - a gdzie się wybierasz do szkoły rodzenia? myślałam żeby od marca się zapisać.
Co do L4 - pewnie korzystaj! Ja od jesieni siedzę 8h, i po pracy marzę aby się położyć.
Niestety pojawia się widmo powrotu w teren.. Sezon za miesiąc na nowo ruszy, ale mam nadzieję, ze mój szef zdaje sobie sprawę z faktu, że.. Ja już się nie będę nadawała na takie eskapady [emoji6]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój chce aby była Liwia jak będzie dziewczynka. Ja jakoś się nie mogę przekonać :D

Co do tęsknoty za Polską.. Strasznie tęsknię. Chciałabym wrócić, nic mnie tu nie cieszy i trzyma mnie tylko mąż, bo on nie chce wrócić.
Ja sobie nie wyobrażam siebie w Irlandii... kasa kasą ale nie za wszelką cenę. Za bardzo tęsknię...

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
niewa88 ja byłam 6 lat w Anglii, wrócilismy bo nigdy nie chcieliśmy tam mieszkac na stałe, więc po porodzie był dobry moment. Dzaiadki tak dobra instytucja, tylko do jednych mamy daleko a drudzy pracują, więc jak coś to zostajemy sami jak np. jest chory.
No niestety w tych czasach każdy chce pracować bo z tą emerytura to nic nie wiadomo....
Tak urodzenie dziecka to świetny moment ;-)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już 11 lat w irlandii więc to tak jakby moj Dom. Owszem tesknie za polska ale nie za wszystkimi aspektami. Znajomych już nie mam. Tylko rodzina zostala. A w irlandii już zbudowalam życie 8 teraz nie wyobrazam sobie wrocic I zaczynac wszystko od poczatku
 
reklama
:) bracia oglądają Zosie
 

Załączniki

  • IMG_4404.JPG
    IMG_4404.JPG
    109,2 KB · Wyświetleń: 92
Do góry