reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith ja podczas @ miałam bóle ale zawsze nospa pomagała. A teraz ten ból to 3 razy mocniejszy... jakby mi ktoś chciał kręgosłup wyjąć.... 2 nospe wzięłam zobaczymy co to będzie.

Arrow ja miałam 21 taki test a 22 jeszcze nic na usg nie było widać. tak więc reguły nie ma. zostaje cierpliwie czekać.

A u mnie słońce świeci ;D tylko sił brak do działania... A czeka gooora prasowania .

Ja w 1szej ciazy miałam takie bole brzucha, ze mnie zginało w pół, jak na bardzooo mocny okres. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, ze jestem, bo dopiero @ sie spozniała. Jeśli nie masz plamien to w sumie nie ma sie czym za bardzo martwic.
 
reklama
Żonograja - mam takie same odczucia względem pracy ;-).
Ale zawsze coś się zrobi do przodu... A jak posiedzę na L4 z 2 tyg - miesiąc ...to się później nie ogarnę :p

Z młodą.. To naprawdę - wstyd się przyznać, ale czasami nie daje rady. Jestem osobą dość wybuchowa, więc przy kilku nieskutecznych prosbach czy przypominaniu zaczynam się drzec... A po tej wszystko spływa, a przynajmniej taką maskę przybiera. Wiem, że w niej wszystko siedzi, bo przejście z opanowania do nagłego wybuchu płaczu czasami trwa 2 sekundy.
Psycholog nam się kłania jak nic.
No i Młoda nadal nie wie o ciąży, więc po cichu liczę na jej zmianę nastawienia.
Lilith jednak już nas pocieszyla - będzie tylko gorzej [emoji23][emoji23][emoji23]


Truskawka - gratuluję domku. Ja jestem na etapie końcowym. I masakra... Myślałam, że uda nam się do świąt wszystko spiąc, ale dupa.. Tak to jest jak dzialasz systemem gospodarczym i masz męża "Żyda", który najchętniej wszystko sam by zrobił, ale czasu mu brakuje... Także pewnie wiosną się wprowadzimy ;-)


Mafu - również, kieruje słowa uznania i podziwu. Dla mnie ogarnięcie Twoich obowiązków i planów to jest... Kosmos!
Moja Młoda urodziła się na koniec mojej mgr-ki (maj). Obronę miałam we wrześniu. Te 4 miesiące od jej narodzin do obrony to był horror: nauka, szukanie danych do pracy mgr-skiej, obowiązki domowe, karmienie, spacerki, nocne pisanie pracy, a ta małpa w nocy budziła się co 2 h...


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
list mojego syna do mikołaja :
CHCIAŁBYM AUTOGRAF CRISTIANA RONALDO, ROBERTA LEWANDOWSKIEGO I GARETHA BALE.
No i niby jak mam to zrobić hehe
 
Truskawka - nie plamie właśnie. co 4/5h biorę tabletkę nospa. tylko średnia ulga.

najgorsze jest to że nikt jeszcze nie wie prócz męża i musze dziś iść do tesciowej a jak tylko wstanę to płakać mi się chce...

Karolina - napisz list do Roberta że stanem listu od syna. może się okazać że wyśle Ci autograf ;) gorzej z reszta xD
 
reklama
Do góry