reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Niczym sie nie martw nie podpisuj w razie w wypowiedzenia tylko idz do lekarza . Oczywiscie najlepiej zrob to juz i po klopocie a macierzynski do konca wyplaci Ci zus nawet jak juz noe bedziesz miala umowy takie jest moje zdanie. Ja bym nie czekala na ruch ze strony pracoawcy bez cienia zastanowienia rzucilabym L4 juz ;)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak będą chcieli jej zaszkodzić to wręcza jej wypowiedzenie przy świadkach, do tego podpisana lista obecności i może mieć kłopot żeby się obronić przed przyjęciem wypowiedzenia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak w ogole to podczytuje Was dziewczyny i poki co tak niesmialo zagladam.na ten watek bo jak niektore wiedza dopiero wyszla blada kreseka wiec czekam cierpliwie jeszcze do wizyty i bede testowac co dwa dni zeby zobaczyc czy kreska ciemnieje.."

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wy Ty też tak swirujecie dziewczyny? Cały czas się wszystkiego boje. Macam piersi, latami siku zeby zobaczyc czy nie plamie. wariactwo :sorry::sorry:

ja tez niestety się martwie, szczególnie, ze brzuch przestał mnie aż tak boleć, wiec juz dopatruje sie tego, ze moze płod sie nie rozwija i nie rozciaga macicy, ale staram sie cały czas odganiac negatywne mysli, co ma byc to będzie i tak nie mam na to wpływu ;)
 
Dziewczyny ale przeciez nie mozna zwolnic kobiety w ciazy! Jest sie chronionym od 1 dnia nawet jakby sie na wypowiedzeniu zaszlo w ciaze to wypowoedzenie trzeba wycofac.Takze bez stresu:-)

010igov3fkey3mez.png
 
A czy ochrona nie.obowiazuje juz od pierwszych dni ciazy ?

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem od 3 miesiąca ciąży dopiero. Chyba że przepisy się jakoś diametralnie zmieniły i przegapiłam taką informację.
W każdym razie jeśli pracodawca jest tak bezpośredni i chamski ja nie miałabym skrupułów żeby następnego dnia rzucić l4. Czasem nie warto się starać, trzeba się zastanowić co jest priorytetem i nie zabawiac świata [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti od 3 miesiaca sie jest chronionym jesli np.jestes teraz w ciazy i umowa o prace konczy Ci sie przed 3 miesiacem ciazy to wtedy szef nie ma oboawiazku przedluzyc umowy a po 3 juz ma obowiazek przrdluzyc do dnia porodu,ale zwolnic nie moze na pewno.
Zreszta w necie mozna poczytac:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Nie będę się spierać bo mogę się mylić.
Ale chyba każda z nas zgodzi się z tym, że nie ma co dorabiac takiego pracodawcy [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak będą chcieli jej zaszkodzić to wręcza jej wypowiedzenie przy świadkach, do tego podpisana lista obecności i może mieć kłopot żeby się obronić przed przyjęciem wypowiedzenia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle się naczytałam różnych przypadków ciąży. Boje się że coś pójdzie nie tak. Że poronie albo coś ;(

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry