reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sarat ja w tej ciąży mamdobre przeczucia, ale tez łatwo mi mowić bo nie plamilam nie krwawiłam. Także mam na razie zupełny luz. Pewnie złapie stresa bliżej 28 będę miała usg genetyczne
 
reklama
Sarat powiem Ci ze ja na poczatku tez tak mialam ciagle sie macalam , latalam do kibelka czytalam w necie itp itd ale po jakims tygodniu takiek jazdy ....po prostu mi przeszlo wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze...w sumie i tak nic sie nie da zrobic wiec lepeij myslec pozytywnie

Monti zazdroszcze u mnie po wczorajszym dniu w miare spokojnym dzis znow maskra...! Ale w pierwszej ciazy tez mialam spokoj.

010igov3fkey3mez.png
 
Sarat nie wydaje mi sie mnie bola caly czas a biore od 2 dnia po owulacji.Ale mnie tez piersi caly czas nie bola .Teraz juz duzo mniej.Ale sa mega nabrzmiale i wygladaja jak po operacji plastycznej tak stercza:D.

Napolka a jaka masz umowe?


010igov3fkey3mez.png
Na czas określony do 30 czerwca 2018 więc na prawie na całe macierzyńskie bym sie załapała [emoji4]

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć...

Ku..de! Już 4 raz zaczynam pisać posta i szlag go trafia!

Nath, Napoli - witajcie [emoji3]
Nath - współczuję tego wyczekiwania do 12 tc..

Napoli - nieciekawie masz z tą umową, a jeszcze bardziej z Szefowa i jej profilaktycznym zastraszaniem zwolnieniami :-(

Ja mam dzisiaj lekki młyn. Po przyjściu do pracy dowiedziałam się, że jadę w teren na budowę... I dupa. Pojechałam. Wymrozilo mnie na maxa, czapki nie wzięłam bo i po co (ostatnio głównie w biurze prześladuje) ... Dobrze, że rękawiczki zawsze się walaja w torebce...
Cieszę się tylko, że nie rzygalam po kątach ;-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam w sobie dziwny niepokój naprawdę:( nie wiem dlaczego...tak myślę czy chyba umòwie się na kolejną wiz.pryw w sumie to mi gin kazał przyjść za dwa tygodnie czyli wypada na 16 listopada na NFZ mam wizytę dopiero na 29 listopada i nie robią usg trzeba się na inny termin umówić...

Napisane na Lenovo TB2-X30L w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na czas określony do 30 czerwca 2018 więc na prawie na całe macierzyńskie bym sie załapała [emoji4]

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
Niczym sie nie martw nie podpisuj w razie w wypowiedzenia tylko idz do lekarza . Oczywiscie najlepiej zrob to juz i po klopocie a macierzynski do konca wyplaci Ci zus nawet jak juz noe bedziesz miala umowy takie jest moje zdanie. Ja bym nie czekala na ruch ze strony pracoawcy bez cienia zastanowienia rzucilabym L4 juz ;)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry