reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Moją siostrę szefowa zwolniła od razu po macierzyńskim jak się skończył miesiąc ochronny a przez ten czas meega ją wykorzystywała

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
Niektóre moje znajome jak mają taką kiepska pracę, na której im nie zależy poza tym że od razu jak to tylko możliwe idą na l4, to jeszcze później po macierzyńskim wracają na kilka dni i znowu uciekają na l4 na pół roku np z uwagi na bardzo chory kręgosłup po ciąży. I w tym czasie Maluch ma prawie 2 lata, a one wtedy na spokojnie szukają czegoś nowego.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny.
Mogą to być zęby ostatnie 5tki ale zawsze płakał jak mu wychodziły slinil się i pchal wszystko do buzi. A teraz nic dlatego czuje ze to jakiś wirus. Lekarka nie odbiera. Ale mąż zaraz do niej podjedzie na chwile urwie się z pracy bo ja nie chce z nim wychodzić. Reaguje na leki itd ale jest osowialy normalnie to wulkan energii.. a jeszcze wczoraj tak się cieszyłam ze nam nie choruje i mam :/
Kasiulka tak cały czas daje mu coś do picia elektrolity tez mamy

Miłego dnia życzę :)

7t [emoji173]
wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Cześć
Noc kiepska dla całej rodziny. Mały całą noc nam gorączkował później wymioty i rozwolnienie :(
Rano dzwonie do przychodni i juz nie ma.miejsc :( teraz próbuje się dodzwonić do lekarki czy nas przyjmie ale to tez nie jest łatwe :/ ewentualnie po 18 są dyżury nocne to nie będzie problemu .. trzymajcie kciuki..
Mały cały czas dzisiaj na mnie wisi biedny nic nie chce jeść:(
Dobrze ze chociaż dzisiaj mnie nie mdli..

Maziajka ruszył Ci suwaczek ? Bo widzę ze masz 7t3d.. ja wczoraj się wkurzyłam i zrobiłam sobie własny [emoji14]

Witam nowe mamy

7t :) [emoji173] (04.07.17)
wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
zyczę zdrówka dla synka :)
dopisz się na trójmieście.
 
hej :) jestem nowa tutaj :) mam termin na 11.07, wczoraj byłam na pierwszym usg, wyszło 5t4d widać było bijące serduszko. Leżę już w domu na l4, pierwszą ciążę straciłam w lutym dlatego teraz bardziej się boje.. ale wiem że będzie dobrze ! :)
 
hej :) jestem nowa tutaj :) mam termin na 11.07, wczoraj byłam na pierwszym usg, wyszło 5t4d widać było bijące serduszko. Leżę już w domu na l4, pierwszą ciążę straciłam w lutym dlatego teraz bardziej się boje.. ale wiem że będzie dobrze ! :)
WOW już biło serduszko? tak wcześnie?
trzymam kciuki żeby było wszystko ok :)
 
hej :) jestem nowa tutaj :) mam termin na 11.07, wczoraj byłam na pierwszym usg, wyszło 5t4d widać było bijące serduszko. Leżę już w domu na l4, pierwszą ciążę straciłam w lutym dlatego teraz bardziej się boje.. ale wiem że będzie dobrze ! :)
Gratuluję! Ja wczoraj zrobiłam 1 betę a jutro zrobię drugą ;)

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało się lekarka nas przyjmie ok 1530 :)
Spokojnie temp zbijamy

Kotek87 dopisze się ale później ;) pamiętam

7t [emoji173]
wizyta 17.11

[emoji65]Franek 01.05.2015 [emoji173]
 
Dopiero siadlam, wiec będę odpisywać na raty bo nie wyrobie a zaraz krew znowu iddaje, na szczęście w domu.

Annisima wyobraź sobie, że dziś pobilam mój rekord i nie spalam od.. 3.12 w nocy.. ledwo się wleklam dzis a postanowiłam ogarnąć cała chatę.. udało się!

Nath witaj! ja też z UK. Moja opieka jest inna, mam swojego lekarza i jutro idę na drugi scan juz, idź na prywatny, jak się niecierp,iwisz. chodzilam dodatkowo w dwóch poprzednich ciazach. to moja 3 tutaj. opieka tu wbrew pozorom jest bardzo dobra,,


Lecę czytać dalej.
 
reklama
Hej, witam nowe mamusie!

Nath ja juz tez sie zalilam, ze tu w Hiszpanii tez jest taki system i bardzo malo wizyt, tak samo jak w Uk, wiec czekam jeszcze 2 tyg na pierwsza wizyte. I chyba juz wytrzymam i doczekam.

Z praca tez mam nieciekawie, bo teraz mi przedluza umowe tylko do 20 stycznia a potem albo ja albo druga dziewczyna odejdzie, bo jestesmy dwie nowe a potem beda potrzebowali juz tylko jedna.
 
Do góry